Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

No robi wrazenie to (podobno) 8 miejsce na swiecie pod wzgledem wartosci praw telewizyjnych. Za to sportowo 25 miejsce za Kazachstanem czy Bialorusia.

 

No ale sprzedac sie tez trzeba umiec. A i jeszcze zapis o mlodziezowcu nie powinen zaszkodzic. Nawet jesli to lepiej grac swoim szrotem niz zagranicznym. Moze niektorzy zaczna budowac w koncu powazne akademie i szkolic mlodziez tak jak to robi Zaglebie czy Lech jako jedyni w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, schabek napisał:

A i jeszcze zapis o mlodziezowcu nie powinen zaszkodzic. Nawet jesli to lepiej grac swoim szrotem niz zagranicznym. Moze niektorzy zaczna budowac w koncu powazne akademie i szkolic mlodziez tak jak to robi Zaglebie czy Lech jako jedyni w tym kraju.

Z tym ze ponoc od sezonu 19/20 ma byc zniesiony limit na obcokrajowcow :reggie:

Odnośnik do komentarza

Zniesiony limit obcokrajowcow tez imo na plus. Dzisiaj kluby grzebia w przerobionych rynkach wegierskich, skandynawskich, serbskich itd gdzie juz malo zostalo dobrych grajkow. Niedlugo bedzie mozna sie otworzyc np na Ameryke Poludniowa. Kiedys pamietam jak Lech mial dobre strzaly z Peru (Quinteros, Rengifo) a Legia z Brazylii (Edson, Roger). Poza tym Marcelo, Ouatarra, Arboleda, jakbym dluzej pomyslal to pewnie kozacka jedenastke mozna by ulozyc z tych obcokrajowcow z poza UE.

 

Do tego obowiazek grania mlodziezowcem, wiec trzeba bedzie szkolic, promowac i moze uda sie sprzedac co wielu klubom tylko pomoze. Wszystko w rekach klubow bo maja mozliwosci, zobaczymy czy skorzystaja czy beda tworzyc nastepne brazylisjkie Pogonie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schabek napisał:

Kiedys pamietam jak Lech mial dobre strzaly z Peru (Quinteros, Rengifo) a Legia z Brazylii (Edson, Roger). Poza tym Marcelo, Ouatarra, Arboleda, jakbym dluzej pomyslal to pewnie kozacka jedenastke mozna by ulozyc z tych obcokrajowcow z poza UE.

I o to właśnie chodzi, dużo ciekawsi piłkarze i lepiej technicznie wyszkoleni niż ten dzisiejszy szrot.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, schabek napisał:

Do tego obowiazek grania mlodziezowcem, wiec trzeba bedzie szkolic, promowac i moze uda sie sprzedac co wielu klubom tylko pomoze. Wszystko w rekach klubow bo maja mozliwosci, zobaczymy czy skorzystaja czy beda tworzyc nastepne brazylisjkie Pogonie.

 

Jaka jest definicja "młodzieżowca", którego klub będzie musiał wystawiać?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Figuś napisał:

 

Co to będą za niedzielę - Familiada, Małysz Stoch i później meczyk ekstraklasy :nosacz: Nawet ja jako psychofan esktraklasy oglądałem w tym sezonie może 10 spotkań, no nie da się tego oglądać, Lechia-Legia dotrwałem do przerwy. 

 

Przepis o młodzieżowcach niby fajny, ale nijak to się nie przyczyni do rozwoju młodzieży, najprędzej będzie wystawiany na najsłabiej obsadzonej pozycji żeby spełnić regulamin.

Odnośnik do komentarza

Coś za coś, znieśli limit piłkarzy spoza UE to mają za to obowiązek grać jednym młodzieżowcem, a i tak niech się cieszą że nie dwoma jak w 2 czy 3 lidze :nosacz3: co już by mogło stanowić problem bo wtedy w 18 meczowej musiało by być przynajmniej 4 młodych na wypadek gdyby coś poszło nie tak lub by chvja grali :yao: 

 

Ja tam sobie oglądanie kopanej w dużych ilościach  odpuściłem, pojadę do Łodzi na mecz czasem reprę obejrzę, a pod koniec roku już mi się rzygać chce na myśl o oglądaniu meczyku, a kiedyś wszystko jak leciało było oglądane.

Odnośnik do komentarza

Az sie wierzyc nie chce ze taki klub jak Wisla moze upasc :frog:

 



Audyt, który w poniedziałek rozpoczął się w klubie – sprawił, że z szafy zaczęły wypadać kolejne dokumenty o kolejnych zadłużeniach. Zadłużenia są następujące:

– 20 milionów długu licencyjnego (do spłaty do końca roku)
– 20 milionów krótkoterminowych długów nielicencyjnych,
– ponad 40 milionów długów długoterminowych.

http://weszlo.com/2018/12/13/inwestorzy-sie-wycofuja-upadek-wisly-coraz-blizej/

 

zbyt kolorowo toto nie wyglada niestety. Ale przyklad chociazby Pogoni Szczecin pokazuje ze mozna

Odnośnik do komentarza

NO JAK TO, ADWOKAT MISKA PANI SARAPATA I KUMPEL MISKA PAN DUKAT NIE PORADZILI SOBIE Z ZARZADZANIEM KLUBEM Z KTOREGO WSZELKIE PIENIAZKI ZACZELY ZNIKAC? KTO BY SIE SPODZIEWAL

 

A tak poza tym to nie wiem co oni tam naodpyerdalali bo majatek samego Wlodarskiego ktory ma FoodCare to ponad 700mln zl (wiecej niz Filipiak) a do tego jeszcze 3 innych inwestorow. No to jak oni nie podjeli sie uratowania Wisly to takze tego nie.

 

Klubu szkoda, nie szkoda mi za to tych kur ew przestepcow ktorzy w ostatnim czasie rzadzili w bialych rekawiczkach i debili kibicow ktorzy udawali ze nic zlego sie nie dzieje a wesole chlopaczki z maczetami chca dla Wisly wszystkiego dobrego

Odnośnik do komentarza

No poza tym to juz chyba nie ma odwrotu xD Swieze fotki. W Krakowie bez zmiany, kibice dzbany

 

DuU5C8sX4AcO9pK.jpg

 

DuU0y26WsAE2Tgq.jpg

 

DuU0y29XcAINHIp.jpg

 

XDDD DOWW21 to nr tablic jego samochodu. Yebana krakowska dzicz xd

40 minut temu, Bartg napisał:

plus pewnie musialby zatrudnic dobrych kibicow bo inaczej będzie bojkot. 

 

Pewnie tak chociaz w normalnym kraju lizali by mu dupe swiezo po wypieku za to ze ratuje ich klub

Odnośnik do komentarza

40 baniek, drugie 40 to "dług właścielski" i w momencie przejęcia spółki Wisła wisiałaby te pieniądze nowym właścicielom.  Stanowski trochę to uprościł, to jest dług jeszcze z czasów TF. Głównym problemem był czas, a dokładnie to że do końca roku trzeba byłoby wyłożyć właśnie około 20 baniek, co w porównaniu z informacjami które dochodziły z klubu o 8 mln wygląda trochę słabo. Wyciek hajsu to jest jakiś dramat, TS który miał ratować klub, bo to przecież "kibice" wyssało z niego co tylko się dało.

Pojawiły się plotki o dwóch opcjach które jeszcze zostały w grze, jedna to to że Włodarski i Kwiecień nie mogli się dogadać z pozostałymi uczestnikami rozmów, i że istenieje szansa na to że spróbują zrobić to sami (co by się zgadzało ze słowami Iwana), druga to jakaś inna duża firma z małopolski, która miała dzisiaj zacząć rozmowy z klubem.

@schabek nie wiem jak w poznaniu, ale w Krakowie nie ma liści na drzewach od dobrego miesiąca, a dzisiaj nawet padał śnieg. pomijam już to że informacja o zakończeniu rozmów pojawiła się jakoś koło 18, a o tej porze roku ciemno się robi o 16...

Odnośnik do komentarza

Ayy aż mi się przypomniało jak Łomżyński Klub Sportowy pier,dolnął w 2006 gdy okazało się, że na starą drugą ligę te 2 miliony na minusie i stadion kartoflany mogą nie zdać egzaminu :banderas: No i sprzedaż Boguskiego do Wisły (!) Za paczkę fajek. W sumie moze teraz Rafałek wróci, zawsze lepiej grać w 3 lidze niż w 4 xdddddd

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...