Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Temat o pucharze Polski, więc pozwolę sobie na historyczny wpis.

Już jutro Huragan Morąg podejmuje Zagłębie Lubin. Zaryzykowałbym prognozę o rekordzie frekwencji, ale przypomniało mi się, że rok temu w stolicy Pogezanii był F. Smuda z jakimś zespołem z Łodzi.

 

3:2 :potter:

Edytowane przez Ore
Odnośnik do komentarza

ale to jest 250 baniek za sezon, a nie za oba. w przyszłym roku ma wystartować konkurs na kolejne 4 sezony.
ciekawe jest też to że hitowy mecz każdej kolejki będzie leciał w tvp, co jest równoznaczne z tym że ekstraklasa i kluby będą mogły podnieść stawki swoim sponsorom, bo ligi nie będzie oglądać już kilkadziesiąt tysięcy ludzi, tylko kilkaset.

Odnośnik do komentarza

Prawie po 16 baniek za sezon jak by równo dzielić. 

 

Z jednej strony przyłącze się do narzekania, że za co taki pieniądze na naszą eklapę, z drugiej zaś jak w klubach by poszli po rozum do głowy to za taką kasę mogą już myśleć o inwestycjach w infrastrukturę, boiska treningowe i szkolenie młodzieży to mogło by być z tego wiele dobrego w przyszłości.

 

Ale nie oszukujmy się, kasa będzie wydawana na kontrakty dla piłkarskiego szrotu sprowadzanego wywrotkami z 3 lig zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Cytat

TVP zastąpi stację Eurosport 2, która od 2015 roku pokazywała dwa mecze z każdej kolejki (pierwszy i ostatni), ale nie jest to zmiana jeden do jednego - w kanale otwartym TVP będzie transmitowany sobotni hit kolejki.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/781663/lotto-ekstraklasa-w-nc-i-tvp-kluby-zarobia-250-mln-zl 

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24020889,damian-dukat-w-pierwszym-wywiadzie-po-materiale-superwizjera.html#s=BoxSportImg1

 

Wywiad z wiceprezesem Wisły, w skrócie nic nie wiedziałem, coś tam się mówiło że bandyci narkotyki ale ja to nic nie wiem, to moje ziomki z trybun elo elo.:yao:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...