Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

 

kambodza.png

 

Zdjecie z maja, Pietrowski to ten lysy. To wlasnie on rozpuscil najwiecej info o tych pseudo miliarderach xD Twitterek troche pogrzebal, na szybko:

 

- Pietrowski, polak mieszkajacy w Niemczech, ma zostac dyr sportowym. Gosc podaje sie za agenta pilkarskiego m.in Radoslawa Matusiaka ktoremu zalatwial niemieckie kluby (pewnie chodzi o Palermo XDD). Sam Matusiak zdementowal to ze kiedykolwiek wspolpracowal z tym Pietrowskim, w srodowisku tez nikt go nie zna xD

 

- Mial posredniczyc w rozmowach w Szwajcarii gdzie Sarapata sprzedala klub Szwedowi ktory reprezentowal luksembursko-brytyjski fundusz Alelega za ktorym stoi gosc z Kambodzy ktory ma powiazania z rodzina krolewska. To w zasadzie jest gotowy scenariusz na film tak btw xddd

 

- Udzialy Alelega, a tak de facto spolki corki AIDA, w Man City to oczywiscie kolejna kosmiczna bzdura, nie wiem po co oni w ogole gadaja takie rzeczy. Ten Pietrowski to ostry dzban, polecam wpisy na fb jego agencji XD a tu udzialy ze strony City

DuyAEMHWwAIH9U2.jpg

 

 

- Wiecej o Matsie Hartlingu ktory bral udzial w rozmowach ja jego spolka Noble Capital Partners ma miec 40% udzialow

 DspmGstUUAA9njE.jpg:large

 

- No i wiselka na torcie, fundusz Alelega i jego finanse na rok 2016. Nie przedstawili swoich finansow na 2017 i 18 rok ale musieli ostro wystrzelic w ostatnich dwoch latach skoro zapowiadane jest zainwestowanie 140mln zlotych i 4-5 transferow w zimie xDDDDDDD Z kolei majatek Noble Capital czyli tych Szwedow to niby okolo 300tysiecy funktow xDDDDD

 

https://www.duedil.com/company/gb/06564089/noble-capital-partners-limited

 

Cytat

 

Dane finansowe z 2016 Alelaga Luxembourg SARL (nieskonsolidowane):

Aktywa i kapital własny EUR 1,940.76

Kapitał zakładowy: EUR 13,600

Strata netto: EUR -826.90

 


 

No, ofsajd juz zapowiadal marsz w gore tabeli, ja na jego miejscu bym jeszcze chwile poczekal xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie no Pietrowski to szanowany menedżer jest, stajnie ma konkretną

 

https://www.transfermarkt.pl/abp-sport-management-u-g-/beraterfirma/berater/2031

 

Najwyżej wyceniany zawodnik? Takesure Chinyama :yao: I niby reprezentuje Daniela Kokosińskiego (co prawda skończył karierę), gimby nie znajo ale to dla niego wymyślono klub Kokosa (nazwa od jego nazwiska), człowiek legenda. :banderas:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Figuś napisał:

Z forum Wisły:

PODSUMUJMY:

Wisłę mają przejąć:
60% - Alelega - podobno fundusz z Kambodży, który podobno ma udziały w innych klubach piłkarskich, za którym stoi Ly Vanna - podobno pochodzący z rodziny królewskiej w Kambodży
40% - Noble Capital Partners Ltd z Anglii, za którym ma podobno stać Szwed Mats Hartling (59 lat)

Dyrektorem sportowym ma zostać Polak Adam Beniamin Pietrowski (40 lat), podający się za menedżera, agenta FIFA

TERAZ FAKTY:
O funduszu Alelega ZERO informacji w google. Ly Vanna - szczątkowe informacje. Jest informacja tylko o tym, że kiedyś próbował przejąć pakiet akcji w Genoi, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Podaje się za milionera, ale nikt nie potrafi tego zweryfikować, ma stać za funduszem z Kambodży i niby jest z rodziny królewskiej. Znając egzotyczne realia to za członka rodziny królewskiej może podać się pewnie z 1000 osób... 
Jest na legendarnym już zdjęciu "nowych właścicieli", drugi od prawej, obok łysego - Pietrowskiego: 
https://www.instagram.com/p/BjaIF9OHOI8/ 

Filmik gdzie kręci się z prezesem Genoi tutaj: 
https://www.youtube.com/watch?v=ap8gxDEooOY 

Informacje o tym, że był zainteresowany przejęciem akcji Genoi: 
https://www.futbolmarket.eu/2018/03/...from-cambogia/ 

Ogólnie nie przeszedł pozytywnej weryfikacji we Włoszech i chyba nie uwierzono w jego bajki.
Ale to jest ....
Większe kwiatki wychodzą przy Pietrowskim i Noble Capital Partners Ltd. 
Pietrowski, Mats Hartling i to coś z Anglii są ze sobą połączone. 

To znaczy:
Pietrowski i Hartling mieli już w Polsce razem spółki: Capital City Markets Sp. z o.o. i East Assets Sp. z o.o. - obie z kapitałem 5000zł (czyli najniższym jakie dopuszcza polskie prawo), obie zarejestrowane na adres Biała 4/81 w Warszawie, czyli w wirtualnym biurze. Obie spółki zaczęły działalność w marcu tego roku. 
http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/P...d4418a66c.html 
http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/H...dcae27520.html

Noble Capital Partners Ltd zarejestrowana jest pod Blackthorns House 80-82 Dudley Road, Lye, Stourbridge, West Midlands, England, DY9 8ET, czyli tutaj: 
https://pbs.twimg.com/media/DrZHLFdX0AADP5e.jpg

A więc kolejna firma z wirtualnym adresem. Obaj panowie (Pietrowski i Hartling są zatrudnieni w tej firmie). Szwed z przerwami. 

Tutaj pojawia się ostrzeżenie, że ktoś podszywa się pod agenta NCP Matsa Harlinga: 
http://www.petrofinder.com/virtual_c...id=1708&page=1 

Pietrowski podaje się za dyrektora agencji menedżerskiej ABP Sport Management. Jakich piłkarzy mają u siebie to widać tutaj: 
https://www.transfermarkt.pl/abp-spo...213.1532505702
Nazwiska nie rzucają na kolana........

W polskich spółkach obok dwóch wyżej wymienionych praw.....ów występuje niejaki Marcin Puchacz. Wygląda na typowego handlarza spółkami. 
Mats Hartling jest zarejestrowany również w innych firmach w Angllii. Większość opisów z nich to inwestycje, skup akcji, pożyczki, lombard, inwestowanie w Europie Wschodniej itd. Niestety brzmi to jak bełkot i tania próba naciągania, a nie poważna oferta biznesowa... 

PODSUMOWUJĄC:
Kto przejął Wisłę? NIE WIADOMO. Dla mnie wygląda to źle. Ta dwójka - Szwed i Polak wyglądają na typowych cwaniaczków i naciągaczy z pustymi kieszeniami. Po jaki .... im potrzebna Wisła? NIE WIEM. 
Niestety, ŻADEN Z PODMIOTÓW NIE WYGLĄDA POWAŻNIE.
Te obiecanki o 130mln budżecie, akademii, transferach... Wsadziłbym to między bajki. No chyba, że ten cały Ly Vanna naprawdę posiada jakiś majątek, ale w tej chwili jest to niemożliwe do zweryfikowania i nic na to nie wskazuje. Chciałbym się mylić, ale dla mnie wygląda to źle. 
Teraz już chyba wiadomo dlaczego nazwa "inwestorów" była trzymana w tajemnicy.

 

A więc to jest ten słynny 3 rozdział MGSa V.

Odnośnik do komentarza

Czujecie te propozycje transferowe?

 

Hej, widzę że chcecie sprzedać Pazdana za 300 tysięcy euro. My damy wam 750 tysięcy tylko musicie wysłać Pazdana pociągiem i przesłać nam skan biletu Intercity, bo od tego nasz bank uzależnia wyjście przelewu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaki interes może mieć ktoś kto musi na dzień dobry wywalić 4 bańki euro, tylko po to żeby wyjść na zero. Nikogo stąd nie sprzedadzą, hajsu z c+ i ekstraklasy nie wyciągną bo ta przez najbliższy rok będzie lecieć bezpośrednio do miasta. Na zrobieniu samego zamieszania i nie wpłaceniu hajsu też nikt nie zyska, tylko kilku "agentów" się zbłaźni. Dziwne w tym wszystkim jest zaangażowanie miasta i to że o wszystkim jako pierwszy powiedział Majchrowski, chociaż podobno ten cały Ly chce też robić jakieś inwestycje w mieście.

Wygląda to wszystko na deja vu, zobaczymy jak będzie w piątek wyglądała konferencja prasowa i czy do 28-go faktycznie pojawią się przelewy.

Odnośnik do komentarza

No to chyba po zabawie :/ Ksiaze Kambodzy z ekipa myslal ze za te 12mln dostanie w Krakowie grunty warte +100mln na ktorych bedzie mogl postawic hotele i inne cuda. No, nie dostanie xDDDDDDDD

 

Cytat

 

Aktualny stan gry jest taki: cała ta ekipa Vanny, Szweda i Pietrowskiego planowała kupić Wisłę, żeby dzięki temu na jej gruntach stworzyć potężny kompleks z hotelami, nieruchomościami, akademią piłkarską i prawdopodobnie również kosmodromem. Zakup Wisły i jej uratowanie miało pomóc w rozmowach z miastem, od którego należałoby przejąć grunty. Plan miał jedną wadę: otóż grunty, będące obiektem zainteresowania Drużyny V należą nie do Krakowa i nie do Wisły Kraków SA, ale do Towarzystwa Sportowego. Jeśli Onet się nie myli – Adam Pietrowski, który zapewne objaśniał zawiłości swoim możniejszym partnerom o tym, kto jest właścicielem gruntów na których Ly już widzi swój wielki kompleks dowiedział się w rozmowie z krakowskimi dziennikarzami.

Traci chyba w takim wypadku sens naciskanie na jak najszybsze spotkanie z prezydentem miasta. Za to urocze mogą być negocjacje nowych właścicieli Wisły Kraków SA z władzami TS Wisła.

 

 

A tutaj kilka slow od ojca prowadzacego

 

Du87--QX4AI0EnK.jpg:large

 

 

Powiem tak. Cala ta sytuacja wraz z popisami Kolejorza w rundzie finalowej, polakami robakami na mundialu i Dudenlage to byla topka beki w tym roku. Ale ten zwrot na koniec zdecydowanie winduje dla mnie wisle na 1 miejsce w kategorii posmiewisk w ostatniach latach. Takie rzeczy to jest dla mnie nagroda za cale lata ogladania ekstaklapy, dzieki temu wiem ze warto xDDDDDD

 

@ofsajd koniecznie daj mi znac kiedy ten powrot na wlasciwie miejsce wariacie, nie moge sie doczekac zeby cieszyc sie tym razem z toba 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Od razu mówiłem ze chodzi o grunty i jakies nieruchomości, ale może znajda gdzies zaskorniaki jak oszczedzili na podróży 

 

 Dorzucę od siebie w temacie Vanna Ly: królewska rodzina w Kambodży zaprzecza że ma z nim coś wspólnego, nie wiedzą też nic o jego interesach tam. Na spotkanie z władzami Wisły w Szwajcarii spóźnił się bo jechał pociągiem. Do Krakowa przyleciał tanimi liniami. – poinformował na Twitterze dziennikarz TVN

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...