Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Huheue z Kołodziejczykiem za sterem to stawiam, że stracą i Ekstraklasę, firma stojącą za Viaplay miała w 2021 roku prawie 300mln zł przychodu więc stawiam, że na miękko ich przelicytują. Z jednej strony bym się cieszył, bo wtedy w jednym miejscu jest Premier League, Bundesliga i Ekstraklasa, ale z drugiej jak nie ogarną paździerzowej jakości streamów to słabo. Fajnie, jakby rzucili wiaderko srebrników na Twarowskiego, nie wyobrażam sobie meczu Liverpool - City bez Andżeja na majku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Quote

Dlaczego Dariusz Banasik został zwolniony z Radomiaka? "Chcemy grać o ambitniejsze cele"

Co z działem skautingu? "Chcemy, ale za mały budżet"

Co dalej z trenerem Banasikiem? "Drzewa umierają stojąc, chciałbym, żeby trener nam pomógł w nowej roli"

Kuriozalna konferencja prasowa.

 

Nawet nie wiedziałem, ze Radomiakiem rzadzi Pan Slawek, pocieszny idiota co probowal sedziow oceniac w Canal+ kiedys 

slawomir-stempniewski-dariusz-banasik-radomiak-zwolnienie_Easy-Resize.com_.jpg

Odnośnik do komentarza

Wisła chyba poleci z ligi, jak się to stanie to obstawiam że może się powtórzyć scenariusz Widzewa, Łksu, Pogoni Szczecin czy Ruchu Chorzów, i najbardziej prawdopodobny jest scenariusz Ruchu gdzie nie ogłosili nigdy likwidacji klubu i zakładania Stowarzyszenia które by było kontynuacją istnienia klubu.

 

W ogóle można ich lubić lub nie, ale chyba jako jedyni nie spierdolili od swoich zobowiązań tylko regularnie je spłacają i wychodzą na prostą ostatnio dobry sezon w 2 lidze po awansie z dużą szansą wejścia do pierwszej(już raczej tylko przez baraże). Kotala w chuja też sobie z nimi leci ze stadionem już prawie od dekady, nowy stadion dałby tez im dużego boosta finansowego przy ich potencjale.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Figuś napisał:

Wisła chyba poleci z ligi, jak się to stanie to obstawiam że może się powtórzyć scenariusz Widzewa, Łksu, Pogoni Szczecin czy Ruchu Chorzów, i najbardziej prawdopodobny jest scenariusz Ruchu gdzie nie ogłosili nigdy likwidacji klubu i zakładania Stowarzyszenia które by było kontynuacją istnienia klubu.

 

W ogóle można ich lubić lub nie, ale chyba jako jedyni nie spierdolili od swoich zobowiązań tylko regularnie je spłacają i wychodzą na prostą ostatnio dobry sezon w 2 lidze po awansie z dużą szansą wejścia do pierwszej(już raczej tylko przez baraże). Kotala w chuja też sobie z nimi leci ze stadionem już prawie od dekady, nowy stadion dałby tez im dużego boosta finansowego przy ich potencjale.

 

Wydaje mi się, że mają na tyle ogarniętych ludzi u steru, że nawet jak polecą, to szybko wrócą z powrotem (zwłaszcza, że teraz z I ligi awansują chyba 3 zespoły, nie?). Problemem może być polityka sportowa Wisły, bo to co oni teraz mają w składzie, to ja nie wiem kto to wymyślił - mix emerytowanych już prawie Słowaków, III-ligowców z Hiszpanii i przelatujących przez skład jak komety wypożyczonych z rezerw innych klubow.

 

A w ogóle to zrzucanie winy na sędziego wczoraj po tym karnym na 4:3 dla Płocka było naprawdę żenujące - chłop (jeden z tych wypożyczonych cholera wie skąd) zagrał w siatkówkę w polu karnym w ostatniej minucie, a kibice mają pretensje do sędziego. Kuriozum. :yao: W ogóle mam wrażenie, że ludzie ostatnio w ogóle nie ogarniają kiedy gwiżdże się teraz ręki w polu karnym, a kiedy się ich nie gwiżdże. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, LeifErikson napisał:

Wydaje mi się, że mają na tyle ogarniętych ludzi u steru, że nawet jak polecą, to szybko wrócą z powrotem (zwłaszcza, że teraz z I ligi awansują chyba 3 zespoły, nie?).

Problemem może być spierdolka sponsorów którzy nie chcą się w lidze niżej reklamować albo wymuszenie zmniejszenia stawek sponsorskich, no i brak kasy z C+ bo to co daje Polszmat w pierwszej lidze to śmiech na sali z tym co można dostać w eklapie.

 

Bezpośrednio awansują dwie pierwsze drużyny, trzecia po barażach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...