Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Kalel napisał:

XD mówię że pogoń przejebie. Wykartkowani, zajechani. 

:)

No nic, ten klub jest skazany na bycie zero tittuli. Na ławce nie masz nikogo kogo możesz wpuścić, jak młodzieżowiec zaczyna cos grac to od razu leci na sprzedaż. "Fajnie grają" - no ale za to pucharu nie dostaniemy xD. Przynajmniej na stadionie jest fajna atmosferka. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lukas_k96 napisał:

Pogoń ma jednak gen frajerstwa. Mieć taką sytuację i nie wygrać pierwszego w historii tytułu... Coś niesamowitego. Brawa dla Wisły, choć obawiam się o ich występy latem w pucharach. 

Pewnie wywrotka w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy :ragus:

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Figuś napisał:

 

ja pierdole, a ja myślałem że gięta za 20zł na Widzewie to złodziejstwo XD


te ceny to chuj, ale „piwo” skończyło się już 30 min przed meczem, a przed dogrywka katering się zamknął. Myślałem ze na Wiśle jest tragedia z żarciem i obsluga a tu proszę. 
 

Sam mecz super, atmosfera top, myśle że wygrana zasłużona z przebiegu całego meczu, fajny zastrzyk gotówki dla klubu. Trzeba szukać juz transportu na wyjazdy do Kazachstanu :D może tam nas ktoś wpuści na sektor gości

IMG_3325.jpeg

IMG_3326.jpeg

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pogoń nie wyciągnęła wniosków z sytuacji Widzewa i próbowała robić dokładnie to samo, czyli wygrać w trybie ekonomicznym bo zaraz liga. Tutaj też prawie się udało, ale kalkulacja nie uwzględniła potężnej zmiennej w postaci polskich sędziów. Teraz kontrowersje nie były aż tak duże, to przedłużenie czasu przedłużonego można spokojnie obronić dość karykaturalną grą na czas Pogoni. No ale dżudockie obalenie w polu karnym to niejeden by odgwizdał.

 

 

 

Nie smutaj, Turbo. Przypomnij sobie o fotce z Nbepe i że za 1,5 miesiąca znowu będzie cię prosił o autograf.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...