Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Liczylem ok. 14-15s trwalo ladowanie wiekszosci walk z plyty. z dysku bedzie m/w tak jak w wersji automatowej (no chyba ze automatowa ma dysk 7200 obr). tak czy siak jak dla mnie swietnie, ze mozna jak najwiecej danych na dysk zainstalowac, grunt aby wszystko zasuwalo :) no i fajna sprawa, ze jest po skonczonej walce opcja replay oraz REMATCH (w koncu)

Odnośnik do komentarza

Czekalismy rok, poczekamy jeszcze tydzien :)

MAM!!!

Nie pytajcie skąd ale jest. Pół dnia się męczyłem, żeby to odpalić ale wreszcie udało się.

Wczytywanie jest całkiem krótkie(na oko mniej niż 10 sekund, nie mierzyłem z zegarkiem w ręku, ale nie jest uciążliwe) a gry jeszcze nie zrzucałem na dysk, idzie z płytki której dzięki Bogu tym razem nie spaliłem :P

Niestety na pierwszy rzut oka widać brak antyaliasingu i krawędzie są dość widoczne. Nie jest to niestety obraz żyleta jak np w VF5 lub DOA4. Graficznie nie jest źle, ale jak na Namco to mogłoby być lepiej

Grałem parę walk w offline mode (online przed zakupem gry omijam) i zauważyłem dość duże zmiany w ciosach postaci. Ostatnim Tekkenem w jakiego grałem była 5 część na PS2 i ciosy od tego czasu bardzo się pozmieniały. Wogóle to masa starych kombinacji nie działa, nawet flipy Lawem robi się chyba inaczej bo 3+4 to jakiś cios nazwany "ab cruncher" o ile wogóle jeszcze są. Tył+1,2,1 odrzuca zamiast wybijać do góry. Ech. Ciężko się będzie przestawić. Spadam dalej grać.

Można wyłączyć motion blur i wtedy krawędzie mniej walą po oczach(chyba wtedy aa x2 się załącza ale nie jestem na 100 proc pewien)

Edytowane przez Jonny2003
Odnośnik do komentarza

Gratuluję właścicielom x bocków, mogą już sobie szpilać w T6, wystarczy nieco cierpliwości by zassać te 7GB z torrentów.

 

Tak postąpi duża większość posiadaczy kloca, podczas gdy tylko z powodu konwersji musieliśmy czekać dodatkowy rok, by potem karnie wyłożyć 200zł na legalną kopię i dziękować bogu że wreszcie jest. Bill G musiał wywalić na to parę furmanek siana by zrekompensować Namco pracę nad portem i potencjalne straty, bo port na konsolę microsoftu nie przyniesie dochodu ze sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...