Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawi mnie jeszcze matchmaking na ps3... w takim blazblue nie dalo sie podlaczyc do gry ktora juz trwala (a invite znikal po failed to connect). w soul calibur 4 juz sie dalo podlaczyc do lobby i czekac tam na koniec walki ale dzialalo to troche w kropke (sporo failed to connect, dwa razy nawet failed to create session i sporo dc po walce). mam nadzieje ze t6 nie bedzie utrudnial w tej kwesti.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam pyta nie do tych co grali, Jak z bonusami, dodatkowe stroje, itemki, postaci, areny, można coś odblokować?

 

Podobno wersja na PS3 miała obfitować w jakieś dodatki?

 

 

Dodatkowe stroje są dostępne od razu, tak samo jak wszystkie areny i postacie. Jakieś rzeczy są do odblokowania w SC które funkcjonują tylko w tym trybie i dają np podwójnego bounda etc (to akurat wiem tylko z lektury).

 

[edit] Sorki, nie zauważyłem odpowiedzi Di.

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza

Gra jest juz normalnie do kupienia w sklepach konsolowych (oczywiscie tych dobrych), nie wiem po co czekac do piatku. Online jest w tyle za VF5, ale o niebo lepszy, niz w DR czy SC4, w ktore to tytuly grac sie nie dalo. Tutaj grac sie da zupelnie bezstresowo co mnie cholernie cieszy :).

A grafa faktycznie jest na maksa (pipi)owa.

Edytowane przez Meanthord
Odnośnik do komentarza

Co do online na PS3:

 

1) Nigdy mnie nie wywalilo z gry. Moj upload rzedu 512.

2) O ile SC4 i DR byly calkowicie niegrywalne, tak tutaj jest jasnosc - jesli spotkaja sie dwie osoby o w miare normalnych laczach lagow nie bedzie. Doslownie chwile temu rozegralem z 10 walk jedna po drugiej z zerowymi lagami, teraz trafila sie jedna osoba z czerwonym laczem i lagowalo. Przy czym odbywa sie to dosc subtelnie, animacja stara sie zwalniac, a nie "czkac". W DR klatkowalo przykladowo juz na napisie "ROUND 1" (rotfl).

3) W online mozna zdobywac kase i rangi, jak na arcade :).

 

Generalnie, moim zdaniem, jest dobrze. Szalu graficznego niestety nie ma (w momencie premiery Tekkena 5 na PS2 bardziej podobala mi sie oprawa piatki wtedy, niz analogicznie teraz szostki), ale to kawal solidnej napieprzanki :). Grac! :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...