Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedlem scenario mode ala nadal brakuje mi 4 zawodnikow i nie wpadlo mi trophy za przejscie scenariusza wie ktos z jakiego powodu?

Musisz przejść wszystkie plansze, niektóre są ukryte. Np musisz ponownie na hardzie przejść plansze Leo, Steve'a i kogoś tam (chyba Christie) żeby odblokować dodatkowe. W tej grze farmi się gold i gear gorzej niż w WOWie :confused: (ja wiem, że to nie jest ważne ale jak ktoś chce skompletować zestaw sexownych majtasów dla Kinga wtedy robi się już nieciekawie lol. Ogólnie big fail, że zdobywa się głównie kasę w SM)

Odnośnik do komentarza

CheeseOfTheDay - mi sie z Toba gralo calkiem znosnie. Moze nie tak jak z Komandosem czy AC ale takiej tragedii nie bylo. A moze jest rozna jakosci polaczenia z obu stron?

 

Wczoraj nawet zauważyłem, że masz lepsze połączenie ze mną niż ja z tobą :P Trzaskałeś juggle Larsem bezproblemowo, a ja nie mogłem zrobić ani razu. Tak samo ja z Mevkiem mam dobre połączenie, a on ze mną słabe. Oj dziwny ten online w T6 :/

 

Na joypadzie od X360 normalnie nie da się grać w Tekkena :/

Nie wiecie czy takie coś:

http://www.video-play.pl/index.php/71,964,max_shooter_adapter_myszki_klawiatury_pc_do_xboxa_360_may_flash

lub XFPS V3 Sniper banują na Xbox Live?

 

Poszukaj Xconverter360 na ebay. Na allegro też jest coś w tym stylu, ale nie potwierdzone czy niema laga.

Odnośnik do komentarza

Brawa dla Namco za spie.rdolenie gry sieciowej. Jakość walki na zielonym połączeniu mam taką jak na połączeniu czerwonym w SFIV xd.

 

Ogólnie fajny ten tjekken/

 

Gratuluje za spie.rdolone łącze xD ja mam ping 120 przy necie 1mb/750kb xD i wszyscy z którymi grałem uważają że zaj.ebiście się gra...

Pierwsza sprawa - online w t6 nie jest dla wszystkich - jeśli macie chu.jowe łącza to płaczcie nad nimi a nie nad tym jaki online zrobili bo zrobili świetny. Ostatnio ciągle gram z randomowymi graczami na ranking battle i daje radę posadzić płne juggle kingiem razem ze ścianą i b! xD

Trzeba to trochę klepać na wyczucie ale co z tego? Jak ja mogę coś takiego robić to i inni.

 

SS w tej grze nie jest zbiedzony tylko ulepszony - nie ma ss'owania na pałę i trzeba to przyswoić.

WD - dalej świetnie się spisuje - co z tego że perspektywa i wielkość plansz zmieniają jego zastosowanie - prawda? xD

Teraz ta gra przestała być randomowa a w zamian stała się skillowa.

P&P.

Odnośnik do komentarza

Komandos Ty jebales juggle a nie nie wychodzily. One sa banalnie proste a ja tez nie bylem na poczatku przydzwyczajony do trzymania przodu po ws+1 albo f,f+2. Zreszta ja robie kazikiem online ewgf,ewgf,1,1,d/f+1,2 + bound a Ty mowisz ze dlatego ze sadzam Larsem to mam lepiej? xd Tak sie sklada ze ja mam ping ok. 60 ale umiem sie przystosowac do prawie kazdego laga po 3 latach gry w tekkena 3 online :P.

Edytowane przez XFrizenX
Odnośnik do komentarza

Komandos Ty jebales juggle a nie nie wychodzily. One sa banalnie proste a ja tez nie bylem na poczatku przydzwyczajony do trzymania przodu po ws+1 albo f,f+2. Zreszta ja robie kazikiem online ewgf,ewgf,1,1,d/f+1,2 + bound a Ty mowisz ze dlatego ze sadzam Larsem to mam lepiej? xd Tak sie sklada ze ja mam ping ok. 60 ale umiem sie przystosowac do prawie kazdego laga po 3 latach gry w tekkena 3 online :P.

 

Prawd mówisz :P

 

Ludzie nauczcie się że nie ma gry online bez lagów!!! I raczej za naszego życia nie będzie - trudno się z tym pogodzić ale taka jest prawda...

Namco odwaliło kawał dobrej roboty robiąc tę grę. Grafika komuś nie odpowiada? OK. nie jest idealna, ale jak narazie nie ma lepszej graficznie bijatyki 3D... Plansze nie powalają? Modele postaci kuleją? wg. mnie nie. A zanim ktoś coś o tym napisze niech przypomni sobie ile lat ma ta gra!

A ma aż 2 lata. I nie namco nie miało czasu żeby cokolwiek podkręcić. Czemu? Tylko dla tego że najpierw napisano grę na automaty, później trzeba było napisać ją na PS3 a na sam koniec doszło pisanie na x360. Dwie wersje gry napisali w 2 lata!!! A to już COŚ jest.

Dostaliśmy jajko od kury która sra złotem.

Na przyszłość zastanówcie się jak coś napiszecie.

Odnośnik do komentarza

Widzisz Keii, dla niektórych jak gra nie wygląda jak Crysis to ma brzydka grafikę.... I nie rozumiem tak hmm "obszernych" słów krytyki po kilku dniach gry... Weźcie ludzie pograjcie dłużej, sprawdźcie Tekkena na jakimś turnieju i dopiero wtedy oceniajcie sens zmian zastosowanych przez Namco.... Ja rozumiem, że gra nie jest idealna ale bez przesady...

Odnośnik do komentarza

Z moim netem to niestety ale ranking match sobie nie pogram w ogóle. Ale wszędzie indziej mi działa ;p Nawet przy KOSZMARNYCH lagach w T5DR nauczyłem się już prawie zawsze sadzić juggle(kaz,DJ,Lee,Dragonov). A w T6 to już lagi nie robią na mnie wrażenia wręcz żadnego w 70% gra się super a juggle Larsem na ślepo można robić... Gra się dobrze, tylko tak jak napisałem wyżej z rankingowych mnie wywala - ale dupa tam z tym. W online najbardziej mnie wpienia gigantyczna ilość n00bów - ale jakich! Po prostu mózg mi się lansuje a nie mam z kim pograć... Podeślijcie kiedy jakiego inva ;)

Odnośnik do komentarza

Brawa dla Namco za spie.rdolenie gry sieciowej. Jakość walki na zielonym połączeniu mam taką jak na połączeniu czerwonym w SFIV xd.

 

Ogólnie fajny ten tjekken/

 

Gratuluje za spie.rdolone łącze xD ja mam ping 120 przy necie 1mb/750kb xD i wszyscy z którymi grałem uważają że zaj.ebiście się gra...

Pierwsza sprawa - online w t6 nie jest dla wszystkich - jeśli macie chu.jowe łącza to płaczcie nad nimi a nie nad tym jaki online zrobili bo zrobili świetny. Ostatnio ciągle gram z randomowymi graczami na ranking battle i daje radę posadzić płne juggle kingiem razem ze ścianą i b! xD

Trzeba to trochę klepać na wyczucie ale co z tego? Jak ja mogę coś takiego robić to i inni.

 

SS w tej grze nie jest zbiedzony tylko ulepszony - nie ma ss'owania na pałę i trzeba to przyswoić.

WD - dalej świetnie się spisuje - co z tego że perspektywa i wielkość plansz zmieniają jego zastosowanie - prawda? xD

Teraz ta gra przestała być randomowa a w zamian stała się skillowa.

P&P.

 

Zjedz kopę. Łącze mam jak Jezus Chrystus.

Odnośnik do komentarza

Ludzie nauczcie się że nie ma gry online bez lagów!!! I raczej za naszego życia nie będzie - trudno się z tym pogodzić ale taka jest prawda...

Namco odwaliło kawał dobrej roboty robiąc tę grę. Grafika komuś nie odpowiada? OK. nie jest idealna, ale jak narazie nie ma lepszej graficznie bijatyki 3D... Plansze nie powalają? Modele postaci kuleją? wg. mnie nie. A zanim ktoś coś o tym napisze niech przypomni sobie ile lat ma ta gra!

A ma aż 2 lata. I nie namco nie miało czasu żeby cokolwiek podkręcić. Czemu? Tylko dla tego że najpierw napisano grę na automaty, później trzeba było napisać ją na PS3 a na sam koniec doszło pisanie na x360. Dwie wersje gry napisali w 2 lata!!! A to już COŚ jest.

Dostaliśmy jajko od kury która sra złotem.

Na przyszłość zastanówcie się jak coś napiszecie.

 

Keii źle mówisz. To że input lag online zawsze będzie to jest prawda powszechnie znana, ja ci powiem więcej, input lag offline też zawsze był będzie co prawda niezauważalny no ale lag online przy dobrym połączeniu przy wykorzystaniu światłowodów też jest niezauważalny. Tak więc jak widzisz nie ma sensu stawiać laga obok laga. Dla Ciebie może lag rzędu kilkunastu, kilkudziesięciu klatek jest normą ale póki są gry jak VF5 BB czy SF4 które nawet na niespecjalnie dobrym połączeniu mają input laga rzędu kilku klatek to ludzie mają prawo sobie ponarzekać. I tak ja np wiem że mój dostawca lekko ssie jeżeli chodzi o prędkości które są może nawet słabe w stosunku do prędkości innych providerów. Ale widocznie wciąż są na tyle dobre że pozwalają na komfortową grę w takiego BB, SF4 czy nawet tego T3O.

 

I nie mój drogi, oni nie napisali tej gry w 2 lata. Oni ją zaczęli pisać już kupę czasu temu. 2 lata temu to ja pamiętam że się cieszyłem z tego że być może za 4 miesiące będę już grał w T6 która myślałem że wyjdzie jak zawsze bywało w pierwszym kwartale kilka dobrych miesięcy od wydania wersji Arcade. A samą wersję arcade to oni robili 2-3 lata. I trzeba też pamiętać o tym że wersję na ps3 mieli już prawie gotową wraz z wypuszczeniem wersji arcade, jako że bebechy były te same - mniej pamięci. Tak więc 2 lata to oni głównie pracowali nad wersją dla X-a i PSP + optymalizacje które okazały się konieczne dla wersji ps3.

 

Nie to żeby mi się gra nie podobała czy coś w tym stylu. Po prostu mała erratka;].

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wpadl do mnie otomo i pogralismy 3 godzinki. Wiec najpierw troche wrazen ;)

 

Grafika ssie calkowicie. Modele postaci sa conajwyzej srednie. A areny sa tak paskudne/slabe, do tego o kiepskim designie (gdzie im tam sie rownac z plonacym dojo lol) ze az oczy bola od patrzenia. Plansza z woda wyglada bardzo zle, plansz az fontanta i oczo(pipi)nymi wytryskami wody to jakis zart. Sa bodajze ze dwie ktora sa fajne i nie ma zadnej ladnej. Nie ma tutaj sensu mowic ze gra ma 2 lata, bo mnie to szczerze mowiac w ogole nie obchodzi. Wydali te gre teraz, a to ze nie chcialo im sie polepszac grafiki do obowiazujacych standardow to zupelnie inna kwestia. Ta gra powinna wygladac duzo lepiej. Juz nie wspomne o tym ze ten kreskowkowy design nie ma racji buty w obecnych czasach, chyba ze jest sie bijatyka 2D.

 

Muzyke jest rowniez obrzydliwa, po 3h musialem ja sciszyc a najlepiej by bylo jakbym mogl zapuscic OST z T3 albo z T5, bo bija na glowe to co mamy tutaj. A juz szczytem wszystkiego jest kawalek z wokalem w tle lol.

 

Zanim ktos powie ze to jest tekken i w to sie nie gra dla grafiki, to powiem od razu ze to jest tekken i w niego sie zawsze gralo dla grafiki. Jezeli chodzi o konsole to nigdy nie bylo lepiej wygladajacych gier i kazda z nich stanowila punkt odniesienia. T6 jest tragiczny pod tym wzgledem.

 

Jezeli zas chodzi o sama gre to jest za(pipi)ista :D

 

Co prawda w ogole nie podobaja mi sie rozwalajace sie areny, ale cala reszta jest swietna. Rage to bardzo fajna sprawa, trzeba sie pilnowac do konca i nie mozna pozwolic sobie na przypadkowego juggle startera nawet majac pelne HP. Bound to swietna sprawa, dzieki temu kazda postac jest w stanie porobic jakies juggle ktore nie tylko kroja duzo Hp ale rowniez swietnie wygladaja (king i jego iSW ktore mozna wsadzic po takich glupotach jak FC,df+2 wygladaja po prostu fenomenalnie). Nowe ciosy do postaci ktora gralem swietnie sie spisuja b+2<4 przechodzacy w hit throw chyba najbardziej mi spasowal ;)

 

Z nowych postaci bob wyglada fajnie, miguel wyglada superfajnie, zafina wyglada megasuper fajnie, reszta wyglada beznadizejnie, no ale co mozna powiedziec po 2 walkach bez obczajonego movelist ;)

 

Idiotycznie jest rozwiazane menu tak w ogole... kto to widzial zeby zamiat pasek wyboru isc w dol, to przesuwa mi sie menu w gore :o

 

Podsumowujac, dobrze ze nie jestem az tak wielkim fanem tekkena jak kiedys bo bylbym srodze zawiedziony tym ze traktuje mnie po macoszemu.

Odnośnik do komentarza

Gratuluje za spie.rdolone łącze xD ja mam ping 120 przy necie 1mb/750kb xD i wszyscy z którymi grałem uważają że zaj.ebiście się gra...

Pierwsza sprawa - online w t6 nie jest dla wszystkich - jeśli macie chu.jowe łącza to płaczcie nad nimi a nie nad tym jaki online zrobili bo zrobili świetny.

powiedzialbym ze wszyscy z ktorymi gralem uwazaja ze jest dobrze gdyby nie takie przypadki jak dzisiaj z jakims kolesiem z tct gdzie bylo nas 3 w lobby, mi lagowalo z nim ale z kumplem juz nie, kumplowi z nim tez nie. wiec ktory z nas ma zwalone lacze? ja czy ten z tct? a moze ten trzeci ktory sie wylamal i mu nikt nie lagowal? (chociarz nie bo mu lagowalo z innym polakiem z ktorym mi nie lagowalo)

 

dla ulatwienia dodam ze mam to : <A href="http://www.speedtest.net" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external">612719971.png2530243.png

 

niektore sieci sie byc moze nie lubia albo ten online jednak nie jest taki idealny jak go rysujesz.

 

SS w tej grze nie jest zbiedzony tylko ulepszony - nie ma ss'owania na pałę i trzeba to przyswoić.

 

nom najbardziej lubie jak taki f+4 jina trafi kolesia ktory zrobil ss na reakcje i  na replayu widac ze odsunol sie po rozpoczeciu animacji ciosu a potem noga tak cham.sko skreca by trafic. wytlumacz mi kiedy klient powinien zrobic ss skoro nie przed i nie w trakcie ciosu bo zwykly kopniak do przodu wysledzi? (i nie mam tu na mysli ze zaczepi o postac tylko ze po cham.sku skreca cios tak by trafil centralnie) (co btw wyglada czasem naprawde komicznie) 

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Prawd mówisz :P

 

Ludzie nauczcie się że nie ma gry online bez lagów!!! I raczej za naszego życia nie będzie - trudno się z tym pogodzić ale taka jest prawda...

Każda gra ma laga, nawet offline, ale mało jaka gra chodzi aż tak źle.

 

 

Chyba nigdy nie grałeś w dobry online.

W VF5 były robione turnieje online i ludzie nie narzekali na lagi.

W SF4 na maks połączeniu też gra online chodziła świetnie.

 

 

Tekken 6 jest lata świetlne za tymi grami. Pewnie, że się da pograć, ale nie ma mowy, by to w ogóle porównywać do offline.

Nawet największy noob zauważy, że gra online chodzi wolniej i/lub jest input lag.

 

I mam dobre łącze - 24MB down//1.5 up. Niski ping.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...