Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak full dostępna. Demo będzie później. Tutaj jest dostępna dla graczy, lecz nie wiadomo na jakich kryteriach.

 

 

Yeti, ja się napalam, bo jak było Halo 3, to były trzy możliwości dostania się do bety (dla was była tylko jedna). Ja skorzystałem z dwóch i się dostałem. Dlatego uważam, że warto się napalać. A nawet jak się nie dostanę, to zagram w to już w lutym, więc nic się nie stanie.

 

Edit: O czym ty gadasz? Dla jakich VIPów? Widziałeś kiedyś betę, dostępną dla wszystkich? Nigdy z KZ2 tak nie miało być. Open Beta, znaczy, że jest dostępna dla graczy i tyle.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak, luty 2009. To jest data podana, oficjalna, pewna, nie zmieni się już, była na najnowszych trailerach i dziwię się, że ludzie tego nie wiedzą :P.

 

KZ2 miało mieć premierę w listopadzie 2008, ale ze względu na to, żeby pozwolić rozwinąć RES 2 skrzydła i aby mieć czyste pole do sukcesu (tak jak np. GTA IV czy Halo 3 - nie było żadnej konkurencji) to przesunęli na najbliższy możliwy termin. Ludzie nie mają portfelów z kosmosu. Premiera gry w okresie innych gier podobnego rodzaju, z pewnością spowoduje to, że mniej ludzi kupi wszystkie te tytuły.

 

Z tego co się dowiedziałem na oficjalnym forum, wynika, że ta beta, to dopiero 2 z 3 faz. To jest Closed Beta i podobno nawet zabraniają ją pokazywać i rozmawiać o niej. Dlatego też, ma wyjść 3 faza bety, która będzie dostępna pod szerszą publikę :). Beta która jest teraz, jest dostępna tylko dla EU, więc tym bardziej to potwierdza to co mówią ludzie.

Odnośnik do komentarza
Tak, luty 2009. To jest data podana, oficjalna, pewna, nie zmieni się już, była na najnowszych trailerach i dziwię się, że ludzie tego nie wiedzą :P.

 

KZ2 miało mieć premierę w listopadzie 2008, ale ze względu na to, żeby pozwolić rozwinąć RES 2 skrzydła i aby mieć czyste pole do sukcesu (tak jak np. GTA IV czy Halo 3 - nie było żadnej konkurencji) to przesunęli na najbliższy możliwy termin. Ludzie nie mają portfelów z kosmosu. Premiera gry w okresie innych gier podobnego rodzaju, z pewnością spowoduje to, że mniej ludzi kupi wszystkie te tytuły.

 

halo 3 mialo premiere tuz przed call of duty 4 i jakos oba tytuly staly sie hitami ^^:) ja mysle,ze termin przesuneli z powodu gears of war 2, bo bylaby niezla hala, jakby sie okzalo ze epic w tym samym czasie co gurella czy jak tam zrobil 2 gry na podobnym poziomie co kz2 w tym samym czasie :)hype bylby na obie gry i nie obyloby sie bez porownan chociaz to inne gatunki:P podobnie bylo z gearsami 1 i resistance 1 , wiele bylo porownan i fanboje x-a skakali ze szczescia :lol: a jeszcze wieksza wtopa bylaby jakby gearsy 2 sie okazaly bardziej efektywne od kz2 i w ogole :) wielu sie na kz2 napalilo w 2005 juz po renderze :P a po wyjsciu gears of war 1 wszyscy fanboje sony zaczeli krzyczec poczekajcie na 2007 kz2 zarzadzi :] teraz jest tak smao w przypadku gow2 ;) historia lubi sie powtarzac, killzonowi zycze jak najlepiej ale w tym czasie obok gearsow 1 i 2,call of duty 4 , crysisa, far cry-a 2 , resistance 2 ta grafa nie zrobi juz furory, jeszcze niekiedy kz2 potrafi przyciac a to mowi samo za siebie.

Edytowane przez (Zly)Seba
Odnośnik do komentarza
Tak, luty 2009. To jest data podana, oficjalna, pewna, nie zmieni się już, była na najnowszych trailerach i dziwię się, że ludzie tego nie wiedzą :P .

 

KZ2 miało mieć premierę w listopadzie 2008, ale ze względu na to, żeby pozwolić rozwinąć RES 2 skrzydła i aby mieć czyste pole do sukcesu (tak jak np. GTA IV czy Halo 3 - nie było żadnej konkurencji) to przesunęli na najbliższy możliwy termin. Ludzie nie mają portfelów z kosmosu. Premiera gry w okresie innych gier podobnego rodzaju, z pewnością spowoduje to, że mniej ludzi kupi wszystkie te tytuły.

 

halo 3 mialo premiere tuz przed call of duty 4 i jakos oba tytuly staly sie hitami ^^:) ja mysle,ze termin przesuneli z powodu gears of war 2, bo bylaby niezla hala, jakby sie okzalo ze epic w tym samym czasie co gurella czy jak tam zrobil 2 gry na podobnym poziomie co kz2 w tym samym czasie :)hype bylby na obie gry i nie obyloby sie bez porownan chociaz to inne gatunki:P podobnie bylo z gearsami 1 i resistance 1 , wiele bylo porownan i fanboje x-a skakali ze szczescia :lol: a jeszcze wieksza wtopa bylaby jakby gearsy 2 sie okazaly bardziej efektywne od kz2 i w ogole :) wielu sie na kz2 napalilo w 2005 juz po renderze :P a po wyjsciu gears of war 1 wszyscy fanboje sony zaczeli krzyczec poczekajcie na 2007 kz2 zarzadzi :] teraz jest tak smao w przypadku gow2 ;) historia lubi sie powtarzac, killzonowi zycze jak najlepiej ale w tym czasie obok gearsow 1 i 2,call of duty 4 , crysisa, far cry-a 2 , resistance 2 ta grafa nie zrobi juz furory, jeszcze niekiedy kz2 potrafi przyciac a to mowi samo za siebie.

 

Khem... Panie Zly, grał Pan w ostateczną, puszczoną do tłoczni wersję KZ2 ?? Gra przycina... ?? uuuu no to chyba jej nie kupię. Wiem kupię sobie iXa no i jeszcze PCeta za 3 kafle.  ;)

 

A tak na poważnie to widzę tu prowokację. Nie czekamy (przynajmniej ja) na KZ2 by sobie popatrzeć na cód, miód grafę ale na kawał dobrago kodu ociekającego grywalnością.

Trochę faktów:

1 Nie sądzę by tworzyli tą grę z zamiarem dopieczenia konkurencji tylko z zamiarem napewłnienia portweli (liczą się zarówno z ytułami z   obozu sony jak i m$     

2 KZ2 tworzono od zera a GOW1&2 na gotowych silnikach od Unreala

3 COD4 wygląda gorzej (co nie znaczy że źle hehe) niż KZ2 (grałem w Lipsku)

 

Czekam na KillZone2 za niebywale intensywną rozgrywkę i klimat bijący z każdego zakamarka. Dla mnie KZ2 to taki COD w (klimat i intensywnosc) realiach S&F.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie ma farta i nie dostał bety ( np.: ja ) to chociaż może sobie obejrzeć film :

 

http://pl.youtube.com/watch?v=clm1Ygk4YE0

 

 

 

 

 

 

jakby ktoś już dawał linka to sory

 

 

filmik lepszej jakości :

 

http://pl.youtube.com/watch?v=F0HYy9NzZHo

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś nie ma farta i nie dostał bety ( np.: ja ) to chociaż może sobie obejrzeć film :

 

http://pl.youtube.com/watch?v=clm1Ygk4YE0

 

 

 

 

 

 

jakby ktoś już dawał linka to sory

 

 

filmik lepszej jakości :

 

http://pl.youtube.com/watch?v=F0HYy9NzZHo

Fajnie, a potem ludzie narzekają, że tak mało dostaje klucze do bety. Dziwicie się, że Sony nie rozsyła ot tak ludziom klucze, skoro później i tak wszystko trafi do internetu, albo nie daj boże pojawią się dzieci, które udaj, że mają 18 lat (nie piję tu do nikogo). I żeby nie było, ja sobie tego nie wymyśliłem, to są opinię z oficjalnego forum Playstation w Europie, i nie piszą to tylko starsi betatesterzy tylko wazniejsi uzytkownicy....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...