Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu pokaznao nowe etapy. Jak nic pociąg wzorowany jest na ostatnim etapie z Gearsów i wygląda przy tym równie imponująco.

 

Pokazano jakaś Helgańska grubą szychę- pewnie główny "zły", który wygląda bardzo konkretnie. wszystko oczywiście w obłędnej opraiwe graficznej i za(pipi)istej animacji postaci.

 

Dawać mi tę bete!

Odnośnik do komentarza

No i oczywiście, jak zwykle Killzone 2 miażdży wszystko. Dlaczego mnie to nie dziwi? ^_^ Dawać mi tu betę, zaraz!

 

Tutaj mamy pewność, że tego cacka nie dostaną użytkownicy x-pudła. Sony potrafi robić piękne gry...

 

Pokazano jakaś Helgańska grubą szychę- pewnie główny "zły", który wygląda bardzo konkretnie

 

Nie, nie. Głównym "złym" bosem, jest Scolar Visari, którego notabene mamy złapać - cel lądowania wojsk ISA (czyli naszych) na planecie Helghan.

 

Dlaczego myślę, że to nie Visari? Bo on nie ubiera się w Helghastowskie ciuszki. Głowę ma odsłonięta. Przypuszczam, że na trailerze jest jeden z jego sługusów :).

 

 

Może i kopiuje, ale szczerze sobie powiedzmy, która gra tego nie robi? :D

 

Edit:

 

Wtym temacie możecie zadawać pytania developerowi.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

kilka gifków i zdjęć z króla fpsów :)

 

W trailerze był fragment gameplayu(widać celownik plus strzałki,które pewnie obrazują z której strony zbliża się wróg)

vo69ao.jpg

 

Animacja z końcówki trailera-kurcze teraz widać jaką przepaść dzieli animacja K2 i MGS4 -gdyby tak się Gekko w MGS4 ruszał...

http://i33.tinypic.com/2aak7qu.jpg

 

Zdjęcie z trailera

5otji8.jpg

 

oświetlenie

http://i29.tinypic.com/v33mdk.gif

 

fizyka

http://i33.tinypic.com/se0nxt.gif

Odnośnik do komentarza
Edit:

 

Wtym temacie możecie zadawać pytania developerowi.

 

Koleś z GG na bieżąco odpowiada na pytanie,jednak jakieś mega nowości w jego odpowiedziach nie padają,na dużo pytań nie może w tej chwili odpowiedzieć.Coś jednak się dowiedzieliśmy

 

-cały trailer chodzi na silniku gry i składa się z ujęć z gry właściwej i cutscenek,żadnej ściemy

-premiera w lutym na 100%

-zły z trailera to nie Visari,koleś ma rangę pułkownika

-trailer za niedługo wyląduje na Ps store

-nie widzieliśmy jeszcze ok 5 broni jakie są dostępne w grze

-coop dalej nie potwierdzony ale chcą go umieścić w grze

-nie będzie gry na podzielonym ekranie

-obsługa pojazdów w singlu -tak,ale w multi w chwili premiery -nie,pracują nad tym by pojazdy w multi były dostępne po premierze

-na płycie będzie 8 mapek do multiplayera(mało :/ pewnie Sony i GG chcą zarobić na dodatkach)

-start bety przeznaczonej tylko dla Europejczyków (trzeba było ściągnąć Theme z PS Store) kiedy GG będzie na to gotowe...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu tego trailera jestem pod wrażeniem...ogromnym. Jest bardzo dobry , ma kilkanaście sekund czystego gameplaya , który niszczy WSZYSTKO co widziałem. Np. operowanie tym ogromnym działkiem pod koniec trailera...MOC, pękające ściany odsłaniające metalowe konstrukcje, to wszystko buduje prawdziwie brudny i brutalny klimat. To nie ''czysty'' Crysis gdzie przeciwnik obrywa kulki na klate i po 2 sekundach animacji leży. Tutaj przeciwnicy maja strefę trafień która pokazuje jak długo człowiek męczy się po oberwaniu strzała w głowę. Na E3 widziałem urywek który mnie zmasakrował , Helgast miał maskę przezroczystą na ryju, oberwał w ''miskę'' , w masce pojawiła się dziura i momentalnie ryj został zabrydzony juchą. Gościowi nogi zaczęły się trząść, puścił karabin , dotknął się za głowę , zaczął się słaniać , padł na kolana i lekko się zwinął w kłębek. Trwało to około 3-4 sekundy. Na koniec z głowy powoli zaczęła płynąć ''kref , dużo krfi'' :sick:

Ja nie mam żadnych wątpliwości , ta gra wyciąga wiekszość mocy PS3. Total Must-Have 2009 Year.

PS. Spytam sie ile trwa single , mam nadzieję że powyżej 10 godzin :P

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza

Ficuś, to co akurat Seb Downie odpowiedział, znamy do dawna :). To już chyba 4 seria tego tematu "zadajemy pytania". Stamtąd czerpałem przez cały czas te całe info. Na tym forum można się sporo dowiedzieć.

 

Inny temat w którym odpowiadał na pytania przez cały 2007 rok, poleciał - sam nie wiem czemu. Notabene było tam ponad 100 stron!

 

Tak jak mówiłem, koleś nie mógł być Visarim :).

 

Edit:

 

PS. Spytam sie ile trwa single , mam nadzieję że powyżej 10 godzin tongue.gif

 

Z pewnością. Jedynka była bardzo długa - ponad 20 godzin na normalu!

 

Wiadomo jedynie, że w dwójce będzie 13 leveli, ale jak wiadomo, jeden będzie bardzo długi. Np. ostatnie materiały (oprócz tego trailera of course) były cały czas z jednego levelu pokazywane. Inny był pokazywany w 2007 roku. Zanosi się na długi single.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

na powtórzenie długości singla z K1 nie ma co liczyć.Obstawiam ok 10h co i tak nie będzie złym wynikiem przy dzisiejszych standardach.Ale tą grę się będzie przechodzić po kilka razy dla akcji i grafiki lub by tylko zobaczyć nowe animacje śmierci Helgastów.A właśnie Jacobss bo jak sam twierdzisz,śledzisz tamten temat od dawna - dalej aktualna jest koncepcja 3 rasy w killzone2?bo jakoś dziwnie cicho o tym jest i nawet minimalnej zajawki kolejnej strony konfliktu nie ma w trailerze...

Odnośnik do komentarza

Pozatym jak gra bedzie trudna to wydłużą rozgrywkę za pierwszym podejściem. Niech gra ma kilka stopni trudności a z przyjemnością będę ją masterował tak jak to robie z serią DMC lub MGS :D .

PS. Helgasty mają jakieś wielkie maszyny człapiące na 4 lub 6 nogach...szykuje sie prawdziwy ''Mayhem'' :pifpaf:

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza
na powtórzenie długości singla z K1 nie ma co liczyć.Obstawiam ok 10h co i tak nie będzie złym wynikiem przy dzisiejszych standardach.Ale tą grę się będzie przechodzić po kilka razy dla akcji i grafiki lub by tylko zobaczyć nowe animacje śmierci Helgastów.A właśnie Jacobss bo jak sam twierdzisz,śledzisz tamten temat od dawna - dalej aktualna jest koncepcja 3 rasy w killzone2?bo jakoś dziwnie cicho o tym jest i nawet minimalnej zajawki kolejnej strony konfliktu nie ma w trailerze...

Tak, trzecia rasa będzie :). Podobno Guerilla i Sony były strasznie wściekłe, że wyciekły informacje o trzeciej rasie (jakaś gazeta to napisała), ale Seb Downie w końcu kiedyś potwierdził. Rasa będzie, ale mówił, żeby nie zadawać pytań o fabułę, bo on nie będzie spoilerował.

 

Dlatego też, nie liczmy na żadne zdjęcia, bądź trailery o wyglądzie trzeciej rasy, bo oni chcą żeby nas zaskoczyć. Podobno są to prawdziwi mieszkańcy Helghanu (jak wiadomo, Helghan nie jest prawdziwą planetą Visariego i Helghastów), którzy w czasie wojny ISA vs. Helghast wyjdą.

 

Btw. mają być potężniejsi niż ISA i Helghaści razem wzięci. Ludzie spekulują, że w czasie gry, sprzymierzymy się z Helghastami, żeby ich pokonać.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Zobaczymy :). Ja się chcę zaskoczyć.

 

Tymczasem, kilka rzeczy z neogafa:

 

 

http://i6.photobucket.com/albums/y247/Wollan/27yoopk.gif

Wysportowany Helghast

 

sev01.jpg

A o to i nasz bohater, którym pokierujemy. Sev się zwie (wygląda inteligentniej niż Fenix, a przy okazji nie ma bicepsu większego od czołgu :P)

 

qs1aqd.jpg

 

Haha, jesteś w ukrytej kamerze!

 

34zeu4k.jpg

 

Kto ma ochotę na grzyba?

 

btw. ten obrazek obrazuje moją twarz po obejrzeniu trailera:

friday1ky.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...