Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

No to się mylisz, bo gra jest tak zrobiona, że jak nie pójdziesz do przodu, to akcja też się nie ruszy :). Przyjrzyj się filmikom np. na Gamersyde był pierwszy level, gdzie gość bawił się wodą (przez radio mu tylko kompani krzyczeli - Sev, this way, Sev, come on". Poza tym, nie pamiętam aby w COD4 był Game over, jeżeli się stanęło.

 

A zmieniając temat, muszę Wam powiedzieć, że nie podoba mi się level "blood meridian" (to ten level z E3 2007) po tym całym lifitingu. Voice Acting i ciemność mi się najbardziej na E3 2007 podobała. Dzisiaj są lepsze tekstury i w ogóle, ale tamten wyglądał jakoś lepiej :).

Odnośnik do komentarza
walek - myslisz sie, dzisiaj Multiplayer to gra zas Single to dodatek dla offline'owych graczy nawet gdy gra jest tylko SP to i tak jest krotka np. Mirrors Edge (zapowiadali 15h), SW FU.

 

Nie do końca - mówisz bardziej o płonnych życzeniach producentów gier :). Dobry system multi o wiele trudniej stworzyć od dobrego trybu single. Co więcej - zwykle bywa to tak, że nawet jak jest niezły tryb multi, to i tak nie ma szans w konfrontacji z tytułami, które faktycznie dominują. Na PS3 wyszła cała masa FPS'ów, a w dziedzinie ciorania online przez rok niepodzielnie rządziły takie tytuły jak Resistance i COD4, podczas gdy takie Quake Wars (nastawione tylko na multi) okazało się porażką, a UT3 przeszło praktycznie bez większego echa. Paradoksalnie więc o wiele trudniej sprzedać grę nastawioną tylko na zabawę w sieci - GoW i GoW2 są lepsze i osiągnęły większy sukces od UT3 na konsolach właśnie dzięki trybowi single - gdyby go w tych grach nie było, to Gearsy też nie osiągnęłyby sukcesu. Piszesz o offline'owych graczach, a prawda jest taka, że to gatunek nie tyle nawet wymierający, ile margines. Praktycznie każdy jest już podłączony do sieci. Może nie w Polsce, ale na świecie tak. I mimo to większość ludzi wybiera jednak rozgrywki offline w trybie single. Przy obecnym tempie życia mało kto ma czas na zagłebianie się w rozgrywki online - większość ludzi woli kupić grę, przejść ją w 7-12 godzin i sprzedać, albo odstawić na półkę. Choćby z tego powodu, że w kolejce czeka już biblioteczka innych tytułów do zaliczenia. Dlatego tryby single tak naprawdę prędko nie umrą, co więcej to one będą zawsze decydować o sukcesie danej gry. Praktycznie żadna gra na konsole, która postawiła na same multi nie osiągnęła większego sukcesu (pomijam Warhawka, ale to też nie jest jakiś mega-sukces), natomiast gry nastawione na samego singla jak najbardziej. W multi zagłębia się tak naprawdę tylko ułamek graczy. Inna sprawa, że po Killzone 2 spodziewam się faktycznie, że gra dla wielu graczy będzie przekozacka, no ale K2 to tytuł klasy AAA+, w dodatku jest już w produkcji tyle lat, że to nie może się nie udać ;). W sumie chyba żadna gra na obecną generację konsol nie była tak długo tworzona... Trailer obejrzeliśmy w 2005 roku, kiedy GG już pracowało nad tym tytułem, a mamy już rok 2009... ja pierdziele, mam nadzieję, że nad kolejną odsłoną nie będą pracować 4 lata :).

Odnośnik do komentarza

Mozecie sciagnac ten filmik? Jak ja probuje to zawsze sciaga mi sie plik o wielkosci kilku-kilkunastu KB O.o

 

Na nastepna czesc jeszcze na PS3 chyba mozemy liczyc. Technologie maja juz gotowa, teraz tylko ja zmodernizuja przez ten czas i zajma sie reszta.

 

A i Jacobss... glowa Rico nie ma wiecej polygonow. To tylko inaczej ustawione oswietlenie.

Odnośnik do komentarza

Mozecie sciagnac ten filmik? Jak ja probuje to zawsze sciaga mi sie plik o wielkosci kilku-kilkunastu KB O.o

 

 

http://www.btghost.com/link/59555494/ i link do torrenta ściąga się szybciutko :)

Jest to ten sam filmik tylko przerobiony na mp4 żeby działał na ps3

 

ps. ktoś na tym filmiku gra jak straszna lama (problemy z wycelowaniem itd..) i to chyba jeszcze na easy :D

 

edit.

Emet wiem że działają a tamtego się ściągnąć nieda (transfer straszny) i nie sprawdzałem a na forum neogaf ktoś wrzucił tego do torrenta z dopiskiem że to działa na ps3 :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
porównanie preview build z grudnia 2008 do obecnej wersji recenzenckiej

 

http://img.photobucket.com/albums/v673/ice...mpareDecJan.jpg

 

gość na neogafie wrzuca jeszcze nowy gameplay z ign insider na youtube ale na razie się ładuje :D

a ja gdzieś widziałem filmiki z wersji review i jakoś ta kolorystyka nie odpowiada tej na obrazkach-choć i tak porównując ten level do tego zaprezentowanego w 2007 roku to tamten był zdecydowanie ciemniejszy i mroczniejszy niż obecny

Odnośnik do komentarza

a ja oczywiscie, ze swoim fanbojstwem do serii Halo skomentuje ok.5.5 h na normalu w KZ2 LOL*.

Ile to wojen w zeszlym roku bylo o dlugosc Halo 3... a tu taki psikus.

 

KZ2 jak zreszta wszystkie fps bede przechodzil na najwyzszym mozliwym poziomie, tak by miec fun. Licze na pare dobrych godzin rozrywki i tak szczerze mowiac, to nie bede plakal jezeli bedzie krotko, wazne zeby bylo intensywnie i po odlozeniu pada bym czul moc i chec zagrania w KZ3. Tylko tyle i az tyle...

 

 

 

 

 

 

 

* LOL do wszystkich zeszlorocznych sonybojow ktorzy smiali sie z 6h na normalu Halo 3

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
a ja oczywiscie, ze swoim fanbojstwem do serii Halo skomentuje ok.5.5 h na normalu w KZ2 LOL*.

Ile to wojen w zeszlym roku bylo o dlugosc Halo 3... a tu taki psikus.

 

KZ2 jak zreszta wszystkie fps bede przechodzil na najwyzszym mozliwym poziomie, tak by miec fun. Licze na pare dobrych godzin rozrywki i tak szczerze mowiac, to nie bede plakal jezeli bedzie krotko, wazne zeby bylo intensywnie i po odlozeniu pada bym czul moc i chec zagrania w KZ3. Tylko tyle i az tyle...

Przecież każdy recenzent pisał,że wersje preview przechodzi się w ok 5h ,a była tam połowa leveli.po mojemu każdy będzie kończył tą grę w ok 8-10h.Sam zobaczysz.Te 6h to przejście gry na mega szybko,Halo3 normalnie się kończyło w 6h.Dla przykładu takiego Res2 też niektórzy kończyli w 6-7h.Mi on zajął za pierwszym razem 11h.Ile tobie Zeratul?

 

Zresztą o długość się nie martwię.Singla skończę 2 razy i potem już tylko ja i multi :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Czyżby jutro miało być demo ??

 

It's probably the most wanted PlayStation 3 game for the next months. Killzone 2 is going to make the surprise in the next few days, maybe next hours... You may know it : you are privileged ! If american players will need to preorder their own game to catch the demo, it will be quickly available on the European PSN !

 

You may know that Killzone 2 is developped by the Netherlands team, Guerilla studios... Nice fraternity on the old Europe !

Odnośnik do komentarza
a ja oczywiscie, ze swoim fanbojstwem do serii Halo skomentuje ok.5.5 h na normalu w KZ2 LOL*.

Ile to wojen w zeszlym roku bylo o dlugosc Halo 3... a tu taki psikus.

 

KZ2 jak zreszta wszystkie fps bede przechodzil na najwyzszym mozliwym poziomie, tak by miec fun. Licze na pare dobrych godzin rozrywki i tak szczerze mowiac, to nie bede plakal jezeli bedzie krotko, wazne zeby bylo intensywnie i po odlozeniu pada bym czul moc i chec zagrania w KZ3. Tylko tyle i az tyle...

Przecież każdy recenzent pisał,że wersje preview przechodzi się w ok 5h ,a była tam połowa leveli.po mojemu każdy będzie kończył tą grę w ok 8-10h.Sam zobaczysz.Te 6h to przejście gry na mega szybko,Halo3 normalnie się kończyło w 6h.Dla przykładu takiego Res2 też niektórzy kończyli w 6-7h.Mi on zajął za pierwszym razem 11h.Ile tobie Zeratul?

 

Zresztą o długość się nie martwię.Singla skończę 2 razy i potem już tylko ja i multi :)

u mnie zawsze ciezko jest zmierzyc ile mi zajmuje przejscie, bo ja grajac zajmuje sie 30 rzeczami naraz. Potrafie np pograc 5 min by zapauzowac i wskoczyc na laptopa, by po chwili wrocic na chwile, by zaraz isc zapalic, albo zostawie gre wlaczona i wyjde z domu na pol dnia... na normalu w resa nie gralem, ale wydaje mi sie, ze "osemke" na hardzie mi to zajelo... tak pi razy drzwi...

Odnośnik do komentarza

Z Neogafa:

 

My god. Preview code looks almost like pre-alpha compared to final.

 

Every minor issue I had with the game has been addressed with chirurgical precision.

 

Almost feels like a GG dev was hidden behind the sofa taking notes at every "mmh" of mine during my preview code run.

 

And there are quite a few differences in how things unfold so it feels fresh despite having played this early stages to death.

 

Let the hype engulf you.

 

:)

 

Edit: Zaczęło się CES. Sony będzie prezentować również Killzone 2.

 

Zobaczcie filmik:

 

http://blog.us.playstation.com/

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

GG wyliczylo 10 godzin na przejscie kampanii, czyli jest bardzo przyzwoicie. Ja wiem, ze w moim przypadku bedzie co najmniej 13-16 godz, jesli wezme poziom trudnosci hard, i bede eksplorowal dokladnie srodowisko (tak jak w mgs-a). Jesli bede celowa w zady helghastow, tak jak to robi Ural, to na pewno bedzie dluzej :D . Obmacam kazdy kat, kazda teksture w tej grze :)

 

killzone-2-10-hours.jpg

 

http://www.gamecyte.com/ces-2009-guerilla-...e-10-hours-long

Odnośnik do komentarza

How much power is Killzone 2 using from the PS3?

 

Seb:Its not something you can put a % to. You always find more processing power through working with a system over time and through optimizations.

 

Jestem pod wrażeniem gościa,od kilu miesięcy siedzi na oficjalnym forum playstation i odpowiada na setki jeśli nie tysiące pytań fanów-zero ,dosłownie zero kłamstwa,przekoloryzowania,marketingu itp w jego wypowiedziach,same fakty,czasem nawet komunikuje nie fajne rzeczy.Szacun dla niego i GG,bo chyba to pierwszy przypadek by człowiek z ekipy developerskiej cały czas na bieżąco odpowiadał tak rzetelnie na pytania każdego z nas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...