Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak s(pipi)e będzie sterowanie. Żeby chociaciaż dodali możliwość sterowania dualshock 3 + myszka USB. Chyba liczyłem w cuda kupując PS3 myśląc o wykożystaniu czytnika ruchuów jako myszki w fps'ach. :( :( :(

noob, naucz sie zasad na jakich gra 99% ludzi na ps3 i nie szukaj ulatwien

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza
Ciekawe jak s(pipi)e będzie sterowanie. Żeby chociaciaż dodali możliwość sterowania dualshock 3 + myszka USB. Chyba liczyłem w cuda kupując PS3 myśląc o wykożystaniu czytnika ruchuów jako myszki w fps'ach. :( :( :(

Po co komu jakaś myszka czy klawa do FPS-ów na konsolach? Na padzie super się wymiata w FPS-y! :D Szczególnie na padzie od Xboxa 360 :D

Ja bym użył czujnik ruchu w DS3 do wychylania się na boki np.gdy jesteśmy za jakąś ścianą :P

Odnośnik do komentarza

Według tekstu wynika, że dostaliśmy grę z najlepszą animacją, jak i grafiką z swietnym design , klimatem, prawdziwy wyznacznik nowej jakości. Pozostaje się cieszyć i czekać na dzień premiery. A to że gra otrzymała "tylko" 9+... cóż, widocznie trochę zabrakło do ideału... zdaniem recenzentów. Każdy ma swój pogląd na różne sprawy, dla jednego LBP, to zwykła platformówka, a dla mnie gra roku.

 

Na koniec tylko dodam, że KILLZOWNED!

 

http://i36.tinypic.com/2rh05d0.gif

 

;)

 

PS. Butcher zajmiecie się szerzej multiplayerem w przyszłych PSXE, tak jak w przypadku H3?

Odnośnik do komentarza

Jacobss ty się najbardziej zorientowany wydajesz... czy Killzone 2 posiada co-opa, Theater Mode, File Sharing, możlwość strzelania screenshotów, edytor map, mapy multi które nie są przeróbkami map singla, tylko zupełnie nowymi produkcjami?

Odnośnik do komentarza
Jacobss ty się najbardziej zorientowany wydajesz... czy Killzone 2 posiada co-opa, Theater Mode, File Sharing, możlwość strzelania screenshotów, edytor map, mapy multi które nie są przeróbkami map singla, tylko zupełnie nowymi produkcjami?

 

Co do tych map z singla to przeciez ma byc DLC..btw to ze odpowiadam w sposob powazny nie oznacza ze nie wyczuwam w tym pytaniu kolejnej prowokacji :)

Odnośnik do komentarza

Zeratul-czy te tryby co wymieniłeś są nie zbędne do dobrej zabawy?Poza fanami pewnie mało osób w to zagląda

 

 

Nie bede krytykował oceny z PSX ale wydaje mi się że wpadli kilka razy w pułapke adrealinową i wystawili kilku grą za wysokie oceny,zapominając że coś kiedyś może je przebić.Ja natomiast ciesze się z jednej rzeczy,ile osób wierzyłoże Sony uda się zrobić K2 na takim poziomie?Można łatwo prześledzić posty z poczatku tematu,z tego jestem dumny jako fan Killzone 1

Odnośnik do komentarza
Jacobss ty się najbardziej zorientowany wydajesz... czy Killzone 2 posiada co-opa, Theater Mode, File Sharing, możlwość strzelania screenshotów, edytor map, mapy multi które nie są przeróbkami map singla, tylko zupełnie nowymi produkcjami?

 

Co do tych map z singla to przeciez ma byc DLC..btw to ze odpowiadam w sposob powazny nie oznacza ze nie wyczuwam w tym pytaniu kolejnej prowokacji :)

czyli mapy wydane z gra sa przerobkami map z singla? Czy to potwierdzone info?

 

Zeratul-czy te tryby co wymieniłeś są nie zbędne do dobrej zabawy?Poza fanami pewnie mało osób w to zagląda

 

Oczywiscie, ze nie. Czasem sam single wystarcza by się świetnie bawić. Czasem wystarczy kawałek gumy i można "poskakać na gumie" godzinami.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
Ja natomiast ciesze się z jednej rzeczy,ile osób wierzyłoże Sony uda się zrobić K2 na takim poziomie?Można łatwo prześledzić posty z poczatku tematu,z tego jestem dumny jako fan Killzone 1

Dokładnie, cholernie cieszy, że dopięli swego, czym samym pokazali, że PS3 to najmocniejsza konsola na rynku, co możemy wyczytać w recenzji ;)

Odnośnik do komentarza
Jacobss ty się najbardziej zorientowany wydajesz... czy Killzone 2 posiada co-opa, Theater Mode, File Sharing, możlwość strzelania screenshotów, edytor map, mapy multi które nie są przeróbkami map singla, tylko zupełnie nowymi produkcjami?

No cóż, sprawa przedstawia się następująco:

 

COOP - zdementowane. Była szansa na to, lecz teraz Guerilla raczej już nie wierzy w zrobienie czegoś takiego.

Theater Mode - Brak. Sugerowane było jako DLC.

File Sharing - Brak.

możlwość strzelania screenshotów - Brak. Sugerowane jako DLC.

edytor map - Ostatnio był news, że taka opcja jest rozważana i prawdopodobnie wejdzie w życie.

mapy multi które nie są przeróbkami map singla, tylko zupełnie nowymi produkcjami? - Tutaj nie mam pojęcia, bo widziałem tylko 3 mapy z multi. Jeżeli jednak wszystkie są przeróbkami, to pozostaje DLC.

Odnośnik do komentarza

Oby promocja byla dobrze skonstruowana, zrozumiala i docierala do wszystkich. No i przede wszystkim by dalo sie ja odczuc w miejscach gdzie gry sie kupuje.

 

Fajnie tez by bylo jakby gry pokazaly sie wszedzie w momencie premiery, a nie piekna promocja z data a potem w MM czy innym Saturnie obsluga nie wiedziala o co chodzi ludziom pytajacym tego dnia o Killzone 2...

Odnośnik do komentarza

KZ2 "Guerrilla Warfare Tournament" Announced! - Play against the developers

http://www.forum.consolegaming.eu/showthre...564#post2185564

 

A co do ostatniego gifa, wersja rozszerzona jednej z akcji ;)

http://i9.tinypic.com/664vgcp.gif

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej chyba cieszy jedna rzecz, ze sie mylilem i ze KZ2 okazuje sie killerem. A nie jak jedynka średniakiem. I nawet jesli GG nie poradziloby sobie samo robiac ta gre, to przy wspolpracy z Sony na pewno zostali napakowani taka wiedza i doswiadczeniem, ze kolejne ich gry powinny byc killerami tez. A co za tym idzie jest kolejne studio deweloperskie na ktorego gry bedzie mozna czekac ze stoickim spokojem, a nie na zasadzie uda sie czy nie...

Odnośnik do komentarza

mój pomysł na reklamę KZ2...

 

kawałek rage against the machine "killing in the name"...

na początku maszerująca armia helghastów... a później jeden po jednym pokazane różne ich śmierci...

 

albo muzyka jakaś melancholijna pokazująca helghasta podpierającego się o swój karabin, a dookoła niego ciała poległych towarzyszy, po chwili bierze on do ręki zapalnik, kamera się oddala i mamy wybuch atomowy niszczący miasto :)

 

a wlasnie co z ta trzecia rasa?

Odnośnik do komentarza

Ja reklamę KillZone widzę tak:

 

Maszeruje cała armia helgastów. W tle słychać Requim for a drem. W momencie kiedy muzyka przyspiesza, zostają wstawiane wstawki nagrywane z aktorami jak chowają się za słupami (jak w tej reklamie KillZone na PS2, swoją drogą piękna reklama). Pod koniec te obrazki z akcją pojawiają się coraz szybciej, aż nagle słychać wybuch i na kanapie otwiera oczy gracz. Uspokaja się że jest w domu, aż nagle wylatuje ściana i wpadają do pokoju helgaści.

Boże jak sobie to obrazuje :D :D

Odnośnik do komentarza

Yeti - po co podajesz materiały z E3 2007? :P Przecież ta gra wtedy wyglądała tylko ekstra.

 

Zeratul

 

I nawet jesli GG nie poradziloby sobie samo robiac ta gre, to przy wspolpracy z Sony na pewno zostali napakowani taka wiedza i doswiadczeniem, ze kolejne ich gry powinny byc killerami tez. A co za tym idzie jest kolejne studio deweloperskie na ktorego gry bedzie mozna czekac ze stoickim spokojem, a nie na zasadzie uda sie czy nie...

 

Dobrze wiesz, że zasługa studia Guerilla jest przy tym mała :). To była decyzja całego koncernu Sony, żeby zrobić z KZ2 kartę przetargową. Gdyby nie kupili Guerilla i nie sprowadzili do niej ludzi z całego świata, mielibyśmy średniaka jak pierwszą część :).

Część z tego opowiada wywiad na blogu Playstation.

 

Nad grą pracowało 27 programistów!!! :o :o :o WOW.

 

Przy samej grze około 300 na świecie. Ale liczba programistów jest imponująca. Małe firmy pecetowe mają zwykle po 2-3 programistów.

 

Co do kasy - w recenzji były tylko pogłoski przedstawione. Ile było naprawdę nie wiadomo. Seb Downie nie chciał powiedzieć i szybko zamknął temat mówiąc, że lepiej to zrobi, zanim ludzie dojdą do miliarda :P. Bo była taka sytuacja, że w miarę rozwoju tematu, stawka się cały czas zwiększała (nie wiadomo z jakich źródeł ludzie korzystali). Seb ich wyśmiał i powiedział "zamykam zanim dojdziecie do miliarda dolarów".

 

Edit: Soniak, nie rozśmieszaj mnie. Chciałbyś tą badziewną muzykę wrzucić do reklamy KZ2? Killzone ma własną i w moim mniemaniu o wiele lepszą i dynamiczniejszą muzykę. Kawałek jest np. pod koniec intra KZ2 (tego skróconego na gametrailers). Albo marsz Helghański też jest ekstra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...