Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Material o Killzone 2 ze strony Polygamia: :)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6212...2.html?skad=rss

Z calym szacunkiem dla polygamii - Nigdy nie ogladalem tak GOWNIANEGO reportazu. Zero emocji, zero jakiej merytorycznej tresci, zero faktow, zero czegokolwiek.

 

Zależy, bo np. informacja o wsparciu dla sceny Killzone 2 to duże info dla mnie osobiście, oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Jak grałem w bete to właśnie na ustawieniu Alternatywnym 2 i kucanie w tej grze to porażka. Myślę jednak że samo kucanie nie będzie miało takiego znaczenia w mulit jak to ma miejsce w multi w codach.

 

A tak to wszystko na wypasie. Skoro można ustawić celowanie na off a nie na On ja to było w becie pod L1 to nic do szcześcia więcej nie potrzeba.

 

A że wiadomo juz ( Butcher coś o tym wspominał) że nie będzie kucania on/off, tylko cały czas na off- czyli kucamy tak długo jak trzymamy L2 to trudno- nie można mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

gdzieś czytałem,że trzymanie przycisku kucania ma odpowiadać realnemu zachowaniu gdzie człowiek też przykłada trochę energii i sprawia mu trudność kucanie się i chodzenie na kucka :P więc mamy ukłon w stronę realizmu :P

 

BTW dalej w fullu jest tak,że celujemy(zoom) trzymając L1 i dopiero ponowne jego naciśnięcie sprowadza nas do szerszej/podstawowej perspektywy?nie da się tego wyłączyć?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dla mnie jest najlepsze "alternatywne 2" :).

 

Takie właśnie sobie wybiorę.

 

Wyjaśniło się już wszystko w sprawie tego embargo. Po prostu jutro się kończy embargo w Europie :). USA ma później.

 

A mi jest żal, autentycznie żal (nie internetowo) niektórych ludzi na Neogafie. Wytłumaczcie mi, jak można się bawić w przewidywanie ocen? Przewidywać CZYJĄŚ opinię? Smutne, a zarazem dogłębnie żałosne. Treści recenzji już się nie liczą, negatywne opinie też nie, tylko MUSZĄ BYĆ MEGA, MEGA, MEGA dziesiątki. Niektórym to już serio się w dupach przewraca od tego czekania.

 

Chociaż podobnie było tutaj, jak paru ludzi z Soniakiem na czele pluło się o ocenę w PSX Extreme. Ja naprawdę czasem zaczynam wysiadać z tego pociągu. Ja rozumiem podniecanie się grą, screenami, Bóg wie czym (bo sam tak robię), ale nie rozumiem podniecania się AŻ tak czyjąś opinią. No ale nic, odnosiłem się głównie do Neogafa.

 

Edit: Chciałem tylko przypomnieć, że już w przyszłym tygodniu demo KZ2 dla tych co złożyli pre-order w Gamestopie (Zeratul? :huh: )

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Edit: Chciałem tylko przypomnieć, że już w przyszłym tygodniu demo KZ2 dla tych co złożyli pre-order w Gamestopie (Zeratul? :huh: )

 

 

Te demko można ściągnąć na 5 konsol? Byłbym chętny o ile Zeratul by udostępnił kod ;)

Tak, ale potrzebujesz jego konta. Kod ci nic nie da. Jak go już użyjesz to koniec. Podobnie byłą z betą i tak będzie z demem. A Zeratul tak po prostu nie będzie dzielił się swoim kontem ;). Znając go oczywiście.

Odnośnik do komentarza
No tak, ale może zgodziłby się utworzyć nowe konto i na nim go użyć, a dla nas zostały by jeszcze 4 sloty. Dałoby radę Zeratul?

 

 

Zeratul wam pewno posprzedaje te sloty za 5$ ;)

 

A tak na serio to kiedy będzie demo w europie ???

Miało być jakoś na początku lutego co nie wiecie dokładnie kiedy ???

Demo ma być dostępne po premierze gry :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co grali w multi: czy gameplay jest podobny do kamperskiego CoDa, czy rozgrywka jest trochę bardziej żywiołowa jak powiedzmy w Halo?(a może gdzieś pomiędzy). Chodzi mi o to czy ważne jest wszystko(znajmość mapy, rozkład broni, aim, poruszanie się, reflex itp), a gra nie polega na zasadzie kto kogo pierwszy zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Pytanie do tych co grali w multi: czy gameplay jest podobny do kamperskiego CoDa, czy rozgrywka jest trochę bardziej żywiołowa jak powiedzmy w Halo?(a może gdzieś pomiędzy). Chodzi mi o to czy ważne jest wszystko(znajmość mapy, rozkład broni, aim, poruszanie się, reflex itp), a gra nie polega na zasadzie kto kogo pierwszy zobaczy :)

Dam sobie rekę odciąć, że głównym granym trybem będzie Warzone, czyli mix wszystkich 5 typów gry połaczonych w jedną długą rundę. A w tym momencie to jest totalny żywioł i wojna - giwera w łapę i do przodu, wykonywać zadanie. Nie wyobrażam sobie, żeby siedzieć w jednym miejscu całą grę i kampić ze snajperką - co jest domeną np. wielu map w CoD-ach. Tym bardziej, że ciężar akcji w K2 co chwilę przenosi się gdzie indziej, bo gry są typowo zadaniowe - znajdź, zanieś, zabij, obroń, wysadź. Jeżeli Ty kogoś nie ścigasz, to Ciebie ścigają, albo pomagasz swoim ścigać/bronić.

Znajomość mapy to podstawa - jak zawsze, refleks też jest ważny, ale nie na zasadzie kto pierwszy strzeli ten wygrał - to nie HardCore. Głównie skill, celność i taktyka - tu nie zabijesz jedną kulą, chyba że headshotem z bliska. Specyficzny "ciężar" ciała postaci, poruszania się, obsługa broni i jej ograniczona skuteczność tworzą niepowtarzalny mix, który mnie powalił na kolana.

Broń nie leży na mapie jak w Halo - jedyna, którą możesz znaleźć, to pozostawiona przez trupy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...