Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Sterowanie, tzn. nie chodzi mi o rozkład klawiszy, tylko wszystko jest takie ślamazarne, choć na ekranie dzieje się wiele.

Bo tyś pewnie chciał znowu kolejnego "kallofdjuty" :lol:

 

Gra jest po prostu inna. A nazywanie tego "ślamazarnością", świadczy tylko o tym w jakie shootery w życiu grałeś :).

 

 

...szkoda, dla mnie multi jest esencja tej gry....

Gdyby dali multi, to ludzie zamiast kupować pełną, graliby bez przerwy w demo.

 

Sony doskonale to rozegrało wstawiając tylko singla.

 

Poza tym, beta multi już była, więc jak gra za 3 tygodnie wychodzi, to po co multi?

 

Edit: Siarex - nie ma blokady :).

 

A ja cały czas gram - mam obok laptopa i otwarte forum :). Masakra jeszcze raz.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Jak na razie serwery trzymaja sie dobrze pomimo naporu wszystkich graczy, ktorzy chca pobrac demo Killzone 2 nie wysiadly i wszystko dziala jak nalezy - super.

Cala masa graczy z US. siedzi na europejskich serwerach zeby tylko pobrac demo za free. :)

 

jacobss jeszcze niedawno marudziles, ze gra nie spelni twoich oczekiwan i nie znajdzie sie w czolowce twoich FPS, a teraz cieszysz sie jak male dziecko z cukierka i stwierdzasz, ze Killzone 2 moze pobic Halo 3. :lol:

Nie pisz tylko, ze tak nie jest bo widac, ze jestes nakrecony na maxa. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Sterowanie, tzn. nie chodzi mi o rozkład klawiszy, tylko wszystko jest takie ślamazarne, choć na ekranie dzieje się wiele.

Bardzo prosze, nie zalamuj mnie, bo dla Killzone 2 zamierzalem pozyczyc konsole od kumpla i grac do upadlego, zwlaszcza na multi :huh: Mam na dzieje, ze nie gra sie tak kiepawo i bezplciowo jak w Resistance 2, czyli jak ja to nazywam - "gumowy misio na szynach", czyli z kiepska mechanika polaczona ze slamazarnoscia samego strzelania. Jesli ktos nie wie o co mi dokladnie biega to absolutnym idealem sterowania i przyjemnosci ze strzelania jest dla mnie Call Of Duty 4-5. Mam ogromna nadzieje, ze K2 bedzie w znacznym stopniu te gry pod tym wzgledem przypominal.Jesli nie coz...nie polubimy sie.Przyznaje, ze co i rusz z roznych stron dochodzily do mnie rozne niepokojace wiesci na ten temat odnosnie K2 w tym temacie, ale tak czy inaczej zanim wydam swoj werdykt na pewno poswiece tej grze wiele godzin na multi.Singiel mnie w sumie nie interesuje az tak bardzo...

Odnośnik do komentarza
jacobss jeszcze niedawno marudziles, ze gra nie spelni twoich oczekiwan i nie znajdzie sie w czolowce twoich FPS, a teraz cieszysz sie jak male dziecko z cukierka i stwierdzasz, ze Killzone 2 moze pobic Halo 3. :lol:

Nie pisz tylko, ze tak nie jest bo widac, ze jestes nakrecony na maxa. :D

Bo nie grałem w demo :).

 

Teraz wiem na co tą grę stać. I wali mnie już nawet multi - to co single pokazuje (a z wielu filmików wiem doskonale, że ten level w demie nie jest najlepszy ze wszystkich pokazywanych) kosi wszystko co do tej pory widziałem. Każdy level w COD4 czy też każdy level w Halo 3.

 

Jestem nakręcony i tego nie kryję. Bo gra jest po prostu dobra :). Rozczarowanie demkiem RE5 kontrastuje się tutaj z euforią związana z demem KZ2.

 

Czezare - Pozostaje ci tylko zagrać i się przekonać.

 

Opinii 14 latka bym nie brał na poważnie (chodzi mi o marcin0903)

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Poprostu Killzone 2 kosi wszytkie dotychcas wydane FPS na czele z Halo 3 i Call Of Duty 4 pod wszystkimi względami.(grałem w FULL)

 

Jedynie to czego nie osiagnie ta gra to pułapu sprzedaży wyżej wymienionych gierek.

 

Oczywiście Zer i inny moga(i będą) mieć inne zdanie na ten tamat ^_^

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza
Poprostu Killzone 2 kosi wszytkie dotychcas wydane FPS na czele z Halo 3 i Call Of Duty 4 pod wszystkimi względami.(grałem w FULL)

 

Jedynie to czego nie osiagnie ta gra to pułapu sprzedaży wyżej wymienionych gierek.

 

Oczywiście Zer i inny moga(i będą) mieć inne zdanie na ten tamat ^_^

Jeszcze gra nie weszła na dobre do sklepów, a ty już zakładasz 'marną' sprzedaż. Czy słowo 'żałosne' kojarzy Ci się z czymś? Bo mi właśnie z Twoją wypowiedzią :P

Odnośnik do komentarza

O JE ZU ! ! !

 

No nareście zagrałem i dalej nie mogę się otrząsnąć. Gra jest wspaniała. Grafika wyciąga moje oczy maksymalnie z oczodołów, a miodność płynąca z gameplaya wypełniła moją zaschnietą duszę po same brzegi

 

Kocham Cie MAMO :D

 

Co do dubbingu polskiego to jest dobrze, podoba mi się i będę grał właśnie z nim, bo czuję się jakbym był na POLSKIEJ WOJNIE i robię ważną rzecz aby zostać Bohaterem.

 

Aaaaaaa Kocham Cie Sony;d

Odnośnik do komentarza

O ja pier.......

Nie mogę po prostu. Szybko sobie tylko zmieniłem sterowanie na CoDowe i to jest HELGHAZM!!!! Spodziewałem się 8 max 8+/10, ale przecież to jest kurna najlepsze demko w jakie grałem. DOSKONAŁA GRA. ŚWIETNY KLIMAT, i niesamowite efekty świetlne. Boże, musze zagrać jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz......

 

PS. Polski dubbing jest średni, ale może być :D

Odnośnik do komentarza
Jacobss co myslisz o ciezkosci postaci wedlug mnie jest to mistrzostwo.Jak My wytrzymamy te 3 tygodnie? :D vi

 

Ja mam virgin uk 20mb:D poszlo jak burza

Hibernacja :lol:

 

A ciężkość postaci? Idealna. Wreszcie realistyczne ruszanie się postaci i wyróżniający się shooter od stosu setek innych gównianych shooterów.

 

Jaki etap jest w demie?

Sam początek kampanii.

 

A pomijając dynamikę, która jest najlepsza na świecie, chciałem wspomnieć o dźwięku. Wybuchy brzmią przerażająco po prostu :D. Bałem się, że sąsiedzi przylecą. Strzał z pistoletu powoduje, że włosy stają na karku.

 

A bronie to mistrzostwo. Potęzne wojenne pukawki.

Odnośnik do komentarza
Jedynie to czego nie osiagnie ta gra to pułapu sprzedaży wyżej wymienionych gierek.

Skąd to przekonanie ?.

 

Bo ps3 jest mniej niz Xboxów i jest to ex.

 

Dzisiaj obejżałem video recenzje z GT w HD i jestem naprawdę pod wrażeniem, wątpie żeby X pociągnał taka grafe, bardzo wątpie. W sumie zawsze byłem fanboyem sony, ostatnio jednak zmieniłem obóz, głównie dlatego że PS3 jeszcze nic nie pokazało w tej generacji, dopiero teraz można powiedzieć że biblioteka chlebaka zaczyna jakoś wyglądać (HS, MGS4, LBP, GT5:P, K2, Uncharted) i dopiero teraz zaczynam się przekonywać do tego sprzętu. Jedno mnie jednak boli, cholerny pad który moim zdaniem nie nadaje sie do FPSów.

Wracając do gry, zastanawia mnie jedno: czy programiści znają już architekturę PS3 na tyle dobrze żeby móc w końcu pokazać co ta konsolka potrafi? Czy k2 wykorzystuje w pełni potencjał Cella?

Odnośnik do komentarza
Czy k2 wykorzystuje w pełni potencjał Cella?

Jakieś ok 60 % nie dalej ;).

 

Bo ps3 jest mniej niz Xboxów i jest to ex.

Nawet jeśli się to potwierdzi, będzie do konkretny krok w kierunku zabrania M$ berła, Sony i GG udowodniło że cała praca włożony w taki projekt stworzy tytuł który po prostu nie może zawieść, który da niezłego kopa w (_)_), który ma powera by śmieć zagrozić największym bestsellerom.

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem, zagrałem i ...... HELGAZM . Nawet polski dubbing nie przeszkadza. Sony i GG pokazało potencjał PS3 :) a właściwie obudziło prawdziwego potwora. Liczę, że KZ 2 będzie od teraz wyznacznikiem do, którego wszyscy muszą równać lub próbować prześcignąć. Obawiam się tylko jednego, że będą to wstanie zrealizować tylko studia powiązane z SONY. Reszta nadal będzie twierdzić że PS3 jest słabe, trudne w programowaniu i takie tam swoje dyrdymałki :)

Edytowane przez K_J
Odnośnik do komentarza

11 min demo... to chyba nie jest cały pierwszy etap right?

 

Zastanawia mnie jedno, jeżeli jest to ograny etap który wszyscy, a w szczególności Jacobss widzieli milion razy, to skąd orgazmy?

 

Za 3.5 h bede w domu, liczę ze za 4h zagram. 11 min, przejde 3 razy wypowiem się i pójdę kosić w Halo Wars. Chyba, ze rzeczywiście KZ2 jest tak cudowny, że będę przechodził demko milion razy.

 

Czy k2 wykorzystuje w pełni potencjał Cella?

Jakieś ok 60 % nie dalej ;).

 

Bzdura, wykorzystuje w 100% moc PS3. Potwierdzone w wywiadze z GG

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...