Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

w mechanice i standardowych ustawieniach widać dużo więcej fascynacji Rainbow Six Vegas niż COD. Elementy takie jak trzymanie przycisku by się przykleić do zasłony, włączanie się zoom'a na stałe i sam przycisk pod którym domyślnie zoom się znajduje moim zdaniem świadczą o tym że wzorcem był tutaj RS:V. Ale na dzień dzisiejszy uważam, że sterowanie w RS było jednak dużo lepsze.

 

Mam podobne odczucia. Generalnie RSV byloby najlepsza strzelanka dotad, gdyby nie dosc mizerna grafika i sporo niedorobek...

 

Nie wiem czy mieliscie kiedys okazje czytac taka "recke" w Edge. Typowa amatorka. Od pierwszego do ostatniego slowa bylo widac z jakim nastawieniem kolo podchodzil do recenzji i nic nie moglo tego odmienic, a rzeczywistosc czy fakty juz napewno. Nie jest to wzor rzetelnosci recenzenckiej. W kazdym razie widac ze gra budzi emocje...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

o Boże Killzone dostał 7. Ja ciagle nie wiem czemu Ci co piszą gry na X'a skupiają się na przestarzałym UE3. Jestem pewien, że da się robić ładniejsze gry. A co do Killzone'a. Grałem w demo i takiego power'a nigdy jeszcze nie czułem.. Nie wiem jak będzie z multi bo mi nie pasuję do klimatu itp. ale Kampania urwie jaja

Odnośnik do komentarza
Po sprawdzeniu dema muszę przyznać, że grafa, power, uczucie potrzeby skilla uderza w japę. Ogólnie gierka jest z cyklu tych móst hef:) . Właśnie suzkam jakiegoś zjadliwego headseta.

Jednak wrócę jeszcze raz do kwestii dubingu, a właściwie jak dla mnie jego parodii. Wczoraj sprawdziłem demo (na pewno nie jedyny) w różnych językach i muszę stwierdzić z przykrością, że mamy najbardziej bezpłciowy, pedalski ( sora jak kogoś obraziłem) dubing ze wszystkich krajów (nie wspominając o Skandynawach gdzie mają kombo eng + napisy ojczyste - a tyle osób zna tam ENG).

Co gorsza stwierdzić muszę, że nawet niemieckkie głosy (które do tej pory prezentowały się najczęśćiej w grach gorzej niż PL) wypadają bardziej męsko i przekonująco.

Podsumowując, wiem wiem, że powinniśmy się cieszyć, że mamy wersję PL, że za dużo narzekania ale może jednak ma ktoś jakieś przecieki co do komba napisy PL + ENG ?:)

p.s. ktoś na forum wypowiedział takie zdanie podd którym podpisuje się w 100%, że w wersji ENG sś marines,a w wersji PL harcerze:)

 

Ciekawostka odnośnie dubbingów. I tak: Skandynawia (Szwecja, Norwegia, Finlandia) , Dania, Portugalia, a nawet co mnie zaciekawiło Holandia zwyczajnie ich nie ma. Oni mają tak jak My możemy tylko pomażyć - język ang. , napisy w ojczystym. Natomiast reszta krajów wypada bardzo przyzwoicie , prócz francuskiego , na który napewno wybredni obywatele tegoż kraju także narzekają. Jednak jakby nie patrzeć polski dubbing to największa kompromitacja w Europie (jak nie na świecie) i nie chodzi już tylko o śmieszne głosiki twardzieli , lecz o jakość nagrań. Brzmią one jakby polskiego oddziału nie było stać na wynajęcie pożądnego studia. SCEP co żeście narobili :/

Tak odnośnie języków ;)

 

Cieszy mnie , że można przeładowywać broń podczas szybkiego biegu , czego brak strasznie drażnił mnie w COD-ach.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Gra może i fajna ale sterowanie jest skiepszczone. Kto wymyślił zbliżenie pod r3, toż to jakaś masakra jest, ciągle naciskam l1 i tam powinno być zbliżenie. Reszta ok, nawet bardziej niż ok :)

Przecież możesz zmienić na zbliżenie pod L1. No tak w opcje się nie chciało zerknąć. U mnie to standart, przed odpaleniem każdej gry buszuję po menusach.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Killzone 2 In Game Menu (na dole pod recenzją)

 

duuużo opcji do ustawienia w multi: mapy, tryby, czas, klasy, bronie, friendly fire itd., zauważyłem też możliwość ustawienia botów do gry online (?), w opcjach jest też ustawienie dla celowania i kucania, a chyba pisali tu ludzie, że kucanie tylko z jednym ustawieniem jest,

 

wracając do dyskusji o wersjach językowych, to oprócz możliwości grania w werję angielską z polskimi napisami przydałaby się jeszcze możliwość - ISA po angielsku, Helgaści po niemiecku ;)

Edytowane przez helveg
Odnośnik do komentarza

Jak na złość :P. Odpaliłem demko, a nóż podejdzie mi i złożę preordera. No i wciągnęło mnie :). To na co psioczyłem jest jednym z lepszych aspektów gry. Jak już decyduje się na wejście to wszystko trzeba wiedzieć, gdzie wróg, kiedy się schowa, kiedy strzelać, gdzie potem się schować. Multi myślę, że będzie dość powolne, przez specyfikę gry, choć teraz nie zaliczam tego na minus. Dodać jeszcze ten cover system i jest za(pipi)ioza, jeszcze obczaję demko Halo Wars i trzeba będzie wybrać ;).

Odnośnik do komentarza
Gra może i fajna ale sterowanie jest skiepszczone. Kto wymyślił zbliżenie pod r3, toż to jakaś masakra jest, ciągle naciskam l1 i tam powinno być zbliżenie. Reszta ok, nawet bardziej niż ok :)

LOL

Poświeć 2 minuty, opcje, ustawienia altrnatywne 2, czułość sterowania też można zmienić.

 

Gra może i fajna ale sterowanie jest skiepszczone. Kto wymyślił zbliżenie pod r3, toż to jakaś masakra jest, ciągle naciskam l1 i tam powinno być zbliżenie. Reszta ok, nawet bardziej niż ok :)

Przecież możesz zmienić na zbliżenie pod L1. No tak w opcje się nie chciało zerknąć. U mnie to standart, przed odpaleniem każdej gry buszuję po menusach.

Widzę, że już odpowiedziałeś.

Ja po odpaleniu pierwszy raz jakieś gry, zawsze zerkam najpierw do opcji i ustawiam wszystko pod moje "widzi mi się"

Odnośnik do komentarza

Właśnie dokonałem w miarę dokładnych pomiarów tego tricku z animacją przeładowywania. Na każdy sposób przeładowywania wykonałem po 7 pomiarów czasu i na końcu wyciągnąłem z nich średnią. A więc średnia normalnego przeładowywania od momentu wciśnięcia "kwadratu" do momentu do pierwszego wystrzału trwa 3.21 sekundy. Na tej samej zasadzie, przerywając animacje w ostatnich momentach melem, średnia przeładowania wynosi 2.83 sekundy :D. Ciekawi mnie tylko czy w pełnej wersji będzie to naprawione, bo jeżeli nie to wszyscy którzy to przeczytali będą mieli fory na starcie w MP :lol:

 

P.S. - Tak, nudzi mi się :P

Odnośnik do komentarza

Nie będę spoilerował, ale ostatnią misję wymyślał chyba jakiś idiota. Sorry, ale przejście tego na veteranie, to jakieś maksymalne przegięcie - męczę się z tym kilka godzin. W GoW też bywały takie debilne momenty, ale przynajmniej dało się jakoś je przejść - tutaj to po prostu śmiech na sali. Ja rozumiem, że nie ma być łatwo, no ale kuźwa bez przesady... grrrr! Dla mnie to pierwsza rysa na K2 ;].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...