Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra , tamten temat zamknęli to walę tu:

Muszę przyznać , że cholernie ciekawie stworzona historia kofliktu http://www.neogo.pl/publicystyka/271 .

Jednak męczy mnie troche jej zakończenie i moja prośba brzmi , czy mógłby ktoś w skrócie w miarę zrozumiale opowiedzieć historię z Killzone1 i Liberation? Tak by na wstępie lepiej przygotować się do dwójki :D

 

Odnośnik do komentarza

szczerze to średnie momenty wybrałeś choć i tak gra prezentuje się na nich zacnie(szczególnie 3 obrazek).Porobiłbym sam fotki ale kurcze mam telewizor hd crt i przy pstrykaniu fot na zdjęciu wychodzi taki pasek chyba od odświeżania obrazu na tv.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Wełna masz jakiś kontakt z członkami tych najlepszych klanów? Grali w betę? Jak oceniają multi w KZ2?

Mam kontakt,

Sporo z nich gralo w bete a niektorzy ciuraja juz w pelna (promo czy jakas tam inna w singla)

 

Coz moge powiedziec, kazdy klan laczy wszystkie swoje dywizje, jesli je ma i walczy na calego w KZ2

 

Brytyjczycy, ktorzy maja jakies tam wiadomosci z Sony mowia ,ze gra bedzie oczkiem w glowie SCEE i e-gamingu, bedzie bardzo duzo turniejow a nawet beda takie gdzie mozna bedzie wygrac prawdziwa kase (podobno 50 000 e dla 1 klanu)

 

Ten turniej na CG jest glownie po to aby wprowadzic klany w rozgrywke

 

BTW. Zostanie zwiekszony ze wzgledu na zainteresowanie z 64 do 128 druzyn i oczywiscie nieobecne klany (BSE i inne zasluzone w historii) zostana zaproszone.

 

Losowanie bedzie od poczatku wiec tamto wyzej mozecie potraktowac jako spis klanow.

 

Najwazniejsza rzecz dla tych topowych graczy, to brak hmm lucky-kill jak oni to mowia, a ja na to nooba w krzaku :)

 

Gra wymaga poswiecenia jej duzo czasu abysrozumiec do konca mechanike,

zeby trafic kogos w biegu trzeba pamietac ze pociski nie leca w srodek ekranu a troszeczke w lewo (bo bron trzyma z prawej strony) , trzeba pamietac ze celownik zblizony nie powoduje koncentracji pociskow tylko "przybliza ekran" i wysrodkowuje strzaly. Na dystans bardzo wazne przykucniecie (to koncentruje strzaly)

 

 

Generalnie ostatni gadalem z gosciem z iKZ i bardzo dlugo mowilismy o smaczkach sterowania, o trudnosci tej gry po tym wzgledem.

 

I wszyscy sa zadowoleni ze potrzeba wiecej skilla niz w np COD4

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś szanse skoro inne klany już tną w pełną wersję?!

 

PS: Bardzo chętnie przyłączę się do jakiegoś klanu. Grałem trochę w RES1 i mnóstwo czasu spędziłem przy COD4. Może jakiś forumowy klanik byśmy sklecili?? Wiem, że kilka osób jest w stanie poświęcić sie multi np. niejaki Litwin, który jak włączałem COD4 to zawsze był online ;) więc w miarę jakąś ogarnięta grupę można by było zebrać i może wystartować w tym turnieju nawet?

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Macie jakieś szanse skoro inne klany już tną w pełną wersję?!

 

PS: Bardzo chętnie przyłączę się do jakiegoś klanu. Grałem trochę w RES1 i mnóstwo czasu spędziłem przy COD4. Może jakiś forumowy klanik byśmy sklecili?? Wiem, że kilka osób jest w stanie poświęcić sie multi np. niejaki Litwin, który jak włączałem COD4 to zawsze był online ;) więc w miarę jakąś ogarnięta grupę można by było zebrać i może wystartować w tym turnieju nawet?

Czy mamy szanse?

 

Oczywiscie ze mamy,

Powiem nawet ze wszyscy maja rowne szanse.

 

U nas w klanie tez sporo osob mialo bete wiec mogli przetestowac bardzo dobrze multi.

 

A pozatym Incognitos nawet nie wiesz jakie manualne talenty zyja w tym kraju ;)

Odnośnik do komentarza

No niby tak ale mapki trza mieć obczajone ... chociaż jak mówisz, że mieli od Was betę to i tak dobrze.

 

PS: Na tej stronce w turniejach nadal widnieją tylko 64 drużyny, a dostępnych miejsc 0.

PS2: Zarejestrowałem się na tej stronce Rank: Call Me Fish albo raczej "How much..." chociaż tanio skóry nie oddam ;) poczytałem regulamin - uff trochę tego jest :)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
No niby tak ale mapki trza mieć obczajone ... chociaż jak mówisz, że mieli od Was betę to i tak dobrze.

 

PS: Na tej stronce w turniejach nadal widnieją tylko 64 drużyny, a dostępnych miejsc 0.

tak ale na forum wrze

Nieobecne klany ktore juz zglosily chce przylaczenia sie, a tacy jak BsE czy Blood Pack[bP], B-D, HHR to absolutni faworyci wiec nie mozna ich lekcewazyc

 

1. [CBE]

2. [tdw]

3. [bP]

4. [bsE]

5. [AI]

6. [TR]

7. [HHR]

8. [~HD~]

9. [TDS]

10. [DeV]

11.[bnH]

12. [TFS]

13. [=A=]

14. [RGL]

15. Decerto 360 Kids

16. [A*O]

17. [RiA]

18. [b-D]

 

I abedzie ich znacznie wiecej bo w ladderze jest 337klanow narazie.

 

A pozatym to ma byc massive tournament

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza
Zaliczone dzić C-C-C-Combo z czterech głów. Ponadto niezły zdziw, ciała poległych ani myślą się przenikać, leżą elegancko na sobie. Po prostu kosmos 2009!

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...9c27b94afc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...31166d16ec.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...d6ced80f3c.html

1b5b929c27b94afcmed.gif

27840131166d16ecmed.gif

96e3fad6ced80f3cmed.gif

 

wow, super...

 

wiesz ze w prawie pięcioletnim Half-life 2 już takie coś było?

 

niektórzy naprawde powinni dac sobie na wstrzymanie, bo to sie robi żałosne już... ze raczę nie wspomnieć o tej całej dyskusji dotyczącej żołnierza i jego animacji otwierania drzwi...

Odnośnik do komentarza
wow, super...

 

wiesz ze w prawie pięcioletnim Half-life 2 już takie coś było?

 

niektórzy naprawde powinni dac sobie na wstrzymanie, bo to sie robi żałosne już... ze raczę nie wspomnieć o tej całej dyskusji dotyczącej żołnierza i jego animacji otwierania drzwi...

To że to nie pierwszy przypadek, wcale nie oznacza, że wyglądało to równie zaj.ebi.ście jak na screenach. Pamiętam HL2 bardzo dobrze i nawet nie porównuj tamtej szmacianej lalki do ciężkiego ścierwa Helghasta z odstrzelonym łbem.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Macie jakieś szanse skoro inne klany już tną w pełną wersję?!

 

PS: Bardzo chętnie przyłączę się do jakiegoś klanu. Grałem trochę w RES1 i mnóstwo czasu spędziłem przy COD4. Może jakiś forumowy klanik byśmy sklecili?? Wiem, że kilka osób jest w stanie poświęcić sie multi np. niejaki Litwin, który jak włączałem COD4 to zawsze był online ;) więc w miarę jakąś ogarnięta grupę można by było zebrać i może wystartować w tym turnieju nawet?

Jakby co ja się na to piszę :vincencik:

Odnośnik do komentarza
Macie jakieś szanse skoro inne klany już tną w pełną wersję?!

 

PS: Bardzo chętnie przyłączę się do jakiegoś klanu. Grałem trochę w RES1 i mnóstwo czasu spędziłem przy COD4. Może jakiś forumowy klanik byśmy sklecili?? Wiem, że kilka osób jest w stanie poświęcić sie multi np. niejaki Litwin, który jak włączałem COD4 to zawsze był online ;) więc w miarę jakąś ogarnięta grupę można by było zebrać i może wystartować w tym turnieju nawet?

Na mnie tez mozecie liczyc ;) Glownie gralem w UT3, BFa (NALOGOWO ^^) i troszke w CoD4

Odnośnik do komentarza

I stalo sie tak jak mowilem :

 

http://killzone2.ps3.consolegaming.eu/tournaments.php?id=120

 

 

Guerrilla Warfare Tournament Increased to 128 Teams!

 

To View the tournament and sign up, click HERE

 

Due to the massive demand in the tournament, I have decided to increase the tournament to the maximum 128 clan limit! This will allow all teams that did not get the chance to join a chance to sign up and compete.

 

Depending on the time it takes to fill, the start might be delayed accordingly (more info on that will be posted at the relevant time).

 

On a side note, can all teams make sure that they have the full requirement of EIGHT (8) members on their roster, as that is the minimum amount for a tournament/clan ladder match. Those that do not fit the requirement when the first round starts, will be removed.

 

 

Don't forget, there is a very special prize... the chance to play the makers of the Killzone 2, Guerrilla Games, in a special clan match! This is your chance to meet the makers of the game, and play in a special once in a lifetime match�do you think you have what it takes?

 

The winner of the tournament will play in a specially arranged match with the Guerilla Games Team, and will also take home the Ladder Crown to boot.

 

Regards,

 

Lanky

 

-Sony Platform Manager-

 

Walka na calego, czytajac forum , potwierdzaja sie moje poprzednie slowa, BEDZIE SUPER TRUDNO BO ZAGRAJA WSZYSCY NAJLEPSI :)

Odnośnik do komentarza

ja już w temacie online wspominałem,że będę zakładać amatorski klanik do zabawy wieczorami kila razy w tygodniu w K2 w grupie znajomków-wymagany minimalny skill i HS :P.Zresztą nie ma co tu się rozpisywać,chętnych do klanów będzie multum i pewnie z 10 klaników na samym tym forum powstanie.Ciśnienie na K2 ma każdy :P

Odnośnik do komentarza
ja już w temacie online wspominałem,że będę zakładać amatorski klanik do zabawy wieczorami kila razy w tygodniu w K2 w grupie znajomków-wymagany minimalny skill i HS :P.Zresztą nie ma co tu się rozpisywać,chętnych do klanów będzie multum i pewnie z 10 klaników na samym tym forum powstanie.Ciśnienie na K2 ma każdy :P

- :) to niech sie juz ktos powoli tym zajmie

 

Ja jeszcze walcze czy kupowac HS czy moze byc Playstation Eye jako mikrofon (wie moze jak sie mikrofon w online od tej kamerki sprawuje?). Co do premiery gry to juz sie nie moge doczekac :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...