Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Signap ciągle próbuje coś udowodnić, ma szklanki w oczach przecie, że to nie w temacie o GoW jest ta dyskusja. Zresztą po jego piśmie widać że

jest niepełnosprawny intelektualnie

Jasne, za to ty swoimi postami pokazałeś klasę <_<

Niektórzy narzekają że ktos robi burdel w temacie, ale te same osoby zaczynaja najazdy jesli tylko ktos wytknie jakąś najmniejszą rysę na tym kryształowym wizerunku K2 .

Przeczytałem skan artykułu z Edge (właściwie to pierwsze dwie strony ) i nie rozumiem jak mozna mówić że jest stronniczy. Przecież oni bardzo chwala ta grę (ach zapomniałem, przecież powinni co chwila pisać "och", "ach" :) ) i zwracają jedynie uwage na pewne niedoskonałości spójnym w prowadzeniu fabuły.

Jako że nie znam dalszej części artykułu, wiec po prostu nie wiem czemu dostało 7, ale watpie aby w dalszej części nagle zaczeli pisać pod dyktando MS.

A wogóle to taka śmieszna rzecz .Ktoś napisał coś typu "po zagraniu w demko dałbym 8" (ja dałbym 9 ;) )na co bodajze Jacobss stwierdził że to smieszne oceniać grę na podstawie dema....jakoś pod tekstami w stylu "najlepsza gra FPS", "dla mnie 10 " ,"mamy króla" , "9+ to za mało" nikt nie skrytykuje oceniania gry na podstawie demo ;)

Odnośnik do komentarza

Było?

 

Killzone 2 for sale, street date broken

http://www.psu.com/Killzone-2-for-sale,-st...-a006392-p0.php

 

YETI - a czy ilosc stron jest wyznacznikiem jakosci koncowej gry? Nawet EKSLUZYWNY dodatek do GTA 4 (ktore ma znaczna wieksza "baze graczy" od gierki o ktorej tutaj mowimy) nie ma takiego zainteresowania co KZ2 ;) wiec albo jakos sie tutaj dowartosciowujecie ;) czy moze cos innego. Bo raczej tego zwyklego podniecaniem sie nie mozna nazwac.

A czy ja cos takiego napisałem, że ilość stron to wyznacznik jakości gry? Po prostu hype na ten tytuł jest ogromny, a wiesz czemu jest ogromy? Bo gra zbiera świetne oceny, posiada genialna grafikę, bardzo dobra animację, swietnie zapowiadające się multi i w ogóle jest naj ;)

 

To nie tylko to forum ma bzika na punkcie tej gry, poprzeglądaj sobie zachodnie fora, tam sytuacja jest taka sama, KZ2, KZ2 i jeszcze raz KZ2. A że są osoby, których to tak bardzo boli, bywa i tak :P

Z tym dowartościowaniem, to ostro pojechałeś :lol:

 

PS. Ktos się interesuje dodatki do przereklamowanego GTA IV? Kolejne 20h nudnego i monotonnego gemplayu!? Tak, to tez mała prowokacja ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Panowie jeszcze tylko 2 tygodnie.. My dostaniemy KZ2 a nasi miłosierni bracia spod zielonego krzyża dostaną Halo Wars i wszyscy będą zadowoleni. Mam nadzieję, że chociaż na dzień-dwa ten topic ostygnie bo wszyscy będą przy konsolach.

 

PS. Z ilością stron tego wątku bym nie przesadzał bo spora część to offtop i wojenki.

Odnośnik do komentarza

YETI - GTA4 zbieralo swietne oceny, swietnie wygladala, miala swietne multi bo to 1 gra od czasow wydania tej serii w 3D, tylko fani zrobili multi. W dodatku te 3 literki wystarcza - GTA - i wiadomo o co chodzi. Gierka ma juz troche latek. Ale jakos tak wielkiego hype'u nie miala o dziwo.

 

PS. nie wypowiadaj sie o grach w ktore nie zagrales jeszcze :}. Bo skoro mowisz ze dodatek bedzie nudzi przez 20h to czemu tak sie podniecasz KZ2? Grales tylko w beta/demo. Co innego jest zagrac w pelna wersje i poznac wszystkie mozliwosci gry a nie tylko pewen etapik na ktorym przedstawiono np. dzialania grupowe Helghastow czy fragowanie ich za pomoca miniguna na dachu.

 

Pewnie gdy dostaniecie gre swoje lapki, przez pierwsze 5h bedzie szczeka otwarta - potem to juz widzialem na gifie, to tez, to wygladalo slabo dziwne ze tego nie poprawili od tamtej pory,itp To tak jak ogladac serial ale czytac kazdy wywiadd/spoiler a potem sie dziwic ze powrot postaci X ktora zginela 20 odcinkow temu nie zaskoczyla.

 

Sa lepsze rzeczy do robienia niz myslenie ze za 15 dni premiera,itp ;)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Przeczytałem skan artykułu z Edge (właściwie to pierwsze dwie strony ) i nie rozumiem jak mozna mówić że jest stronniczy.

 

Sluchaj synus. Jakbys rozumial co czytasz to wiedzialbys ze to sa tez dwie ostatnie strony, stad w ogole napieprzyles milion slow tylko sie osmieszajac. Skoro tak chwala to dlaczego jest 7?

Zreszta kogo ja pytam skoro widac ze rozumienie pisma pisanego nie jest najmocniejsza strona (bo to co tu pisze juz bylo wspomniane w tym temacie).

 

Chlopaki z Xa. Nie przypominam sobie bym widzial kogos, kto ma tylko PS3 w tematach Xowych studzacego nastroje tamze.

 

Powiem spokojnie spadac (choc rzuca sie inne slowo na usta)! Wkarwia mnie jak przychodza tacy "rozsadni" "studzic nastroje" a naprawde chca awanture sprowokowac.

 

Czego tu karwa szukacie? Ani to temat o GTA4 ani o "przeciwnej platformie". Moze i jest troche "entuzjastow" PS3 ale to ich sprawa.

 

Bo hype na Killzone II powoli zaczyna zabijac ta gre...widze to nawet wsrod znajomych ktorzy jeszcze chwile temu byli max napaleni, a teraz nie moga sluchac na jej temat...i zaczynaja wrecz czuc do niej niechec...

 

 

Bo sami niepotrzebnie sie podpalaja. To czlowiek decyduje o tematach, ktore porusza, czyta itp.

 

Mnie generalnie nic nie rusza. Nie ogladam filmikow.

Zreszta ja nie spodziewalem sie cudow i musze powiedziec ze demo mnie akurat bardzo zachecilo do tej gry...

Odnośnik do komentarza

Signap, kozaczysz, a tak na prawdę zżera Cię złość, że 27 nikt nie będzie grać w Halo Wars, tylko wszyscy rzucą się na KillZone 2. No może nie wszyscy. Ty nie będziesz :lol: Ale dosyć już tego. Wbijanie do tematu, żeby wyżyć się i przy okazji napsuć krwi innym to działanie niegodne nawet najniższego ludzkiego istnienia. Może Ci się wydaje, że niesiesz prawdę tam, gdzie jej nie ma, ale dla mnie po prostu zgrywasz kompletnego idiotę.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Bo hype na Killzone II powoli zaczyna zabijac ta gre...widze to nawet wsrod znajomych ktorzy jeszcze chwile temu byli max napaleni, a teraz nie moga sluchac na jej temat...i zaczynaja wrecz czuc do niej niechec...

 

Szczerze mowiac ja tak osatatnio mam. Ogladnolem ostatnio rozmowe na temat KZ na polygamii i szczerze juz nei odczuwalem zadnych emocji co do tej gry.. Generalnie czekam ze spokojem na premiere o grze juz wiem chyba wszystko. Moze jak do 27 nie obejrze ani jednego filmiku to znowu zajawka wrociL:)

Odnośnik do komentarza

t3xz - jakbymy mnie KZ2 bolal to bym sobie kupil PS3 zeby byc w waszym gronie i zyskac akceptacje... No pamietam jak rzuciliscie sie na GTA4 to grac nie mogliscie w nie nawet podczas premiery i przez kilka kolejnych dni. Widze ze wytykanie komus ze wyraz KILLZONE2 przykryl wszystkim oczy i jesli ktos napisze chlodnym okiem o tej calej sytulacji to juz ida na niego wrzuty,itp. OK, dalej sie masturbujcie na super headshocie do kolesia czy 10 za grafike, itp. Dobra ja z mykam tego tematu - bede sobie czytal, wysmiewal sie z tych co pisza fajne posty ale wiecej juz tutaj nie napisze, poki sam nie zagram. Czekam na pierwsze opinie po 15h gry - czy dal bedzie uwazac ze ta gra jest superduper(pipi)awiscieza(pipi)ista po serii gifow pokazujacych co gra potrafi od palacych sie firanek,,itp :}

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

sigsrap czy jak tam się wabisz - śmieszny jesteś koleś, KillZone2 jest o wiele lepsze od jakiejkolwiek gry na xboxa, musisz się z tym pogodzić. piszesz te wszystkie bzdury bo nigdy nie pograsz sobie na ty psującym się xklocu w kz2, no i musiałeś jakoś odreagować pisząc na tym forum. idź po rozum do głowy i zrób coś z tym bo inaczej dalej będziesz pisał podobne bzdety.

KillZona oceniam po demku i nie muszę grać w pełną wersje żeby ocenić gre, zakładam że nie może być gorsza niż demo, które jest mega!

Odnośnik do komentarza

Kamil - co zrobisz gdy po roku zepsuje sie konsola? Kupisz nowa? :D

 

To byl taki post na zakonczenie mojego udzialu w tym temacie ^^

 

SM1 - a kto zaczyna? Ja powiedziales swoje zdanie na temat KZ2 (nigdzie nie bylo slowa ze ps3 jest slabe, itp wszystko tyczylo sie samego hajpu), ktos inny wpada do tematu mowiac do mnie sigsrap, nastepnie cos gada o psujacym sie xklocu, o grafice ktorej nie zobacze (wole zobaczyc gole cyce niz super grafike z archaizmami jak w RE5),itp. Jak ktos tak mi odpowiada to ja przechodzie na jego poziom IQ i robie podobny kontratak.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Kamil - co zrobisz gdy po roku zepsuje sie konsola? Kupisz nowa? :D

 

To byl taki post na zakonczenie mojego udzialu w tym temacie ^^

signap! Chłopie!,… nie masz ps3, nie grasz na tej konsoli, wypowiadasz się na temat gry, w którą nie grałeś i nie zagrasz, wygląda na to, że żal ci zaciska pośladki, o czym świadczą twoje posty.

Nie pogrążaj się i idź już – to dzięki tobie i tobie podobnym liczba postów rośnie w tym temacie w postępie geometrycznym… kompletnie nic nie wnosząc.

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Weście się ogarnijcie, zjedźcie kanapkę, pooglądajcie Żyj wolny albo Szklana Pułapka, przytulcie kobietę, ewentualnie psa, ewentualnie chomika... Tylko proszę, opanujcie się i przestańcie pisać bzdury 3 po 3.

 

Aha. I wcale nie mam na myśli Signapa

 

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

zagrałem w demo raz, drugi raz nie chciało mi się odpalać gry (podobnie miałem po odpaleniu bety, tylko beta była jak sama nazwa wskazuje betą i to multi, miałem nadziej że single mnie przyciągnie bardziej), z pozycji "muszę mieć w dniu premiery" spadła na "zagram, ale za miesiąc/dwa/trzy/cztery", nie wiem czemu, niby wszystko jest ok, poza sterowaniem, ale czegoś mi tu brakuje, w każdym razie bardzo dobrze że jest dostęp do dema przed premierą

Odnośnik do komentarza
zagrałem w demo raz, drugi raz nie chciało mi się odpalać gry (podobnie miałem po odpaleniu bety, tylko beta była jak sama nazwa wskazuje betą i to multi, miałem nadziej że single mnie przyciągnie bardziej), z pozycji "muszę mieć w dniu premiery" spadła na "zagram, ale za miesiąc/dwa/trzy/cztery", nie wiem czemu, niby wszystko jest ok, poza sterowaniem, ale czegoś mi tu brakuje, w każdym razie bardzo dobrze że jest dostęp do dema przed premierą

o co ci chodzi z tym sterowaniem? przecież można zmieniać do woli! mi standardowe nie pasowało, dlatego alt2, wyłączony hold aim i czułość gałki 2x do przodu i jest git, tak samo jak w call of duty.

Odnośnik do komentarza

Sterowanie jest naprawdę dobrze pomyślane, oczywiście mam namyśli alternatywne 2. Tez na początku miałem z tym problemy, ale wystarczy dać ALT2 podkręcić czułość gałek i zmienić L1 (gdy puscimy wracamy do poprzedniego widoku).

Złapałem się na tym, że po odpaleniu Resistance2 jakoś dziwnie mi się grało, bo chciałem żeby sterowanie było takie jak w KZ2 ;)

Ale rozumiem, że nie każdemu może przypasować sterowanie, nawet jeżeli mamy do wyboru kilka wariantów.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...