Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem skan artykułu z Edge (właściwie to pierwsze dwie strony ) i nie rozumiem jak mozna mówić że jest stronniczy.

 

Sluchaj synus. Jakbys rozumial co czytasz to wiedzialbys ze to sa tez dwie ostatnie strony, stad w ogole napieprzyles milion slow tylko sie osmieszajac. Skoro tak chwala to dlaczego jest 7?

Zreszta kogo ja pytam skoro widac ze rozumienie pisma pisanego nie jest najmocniejsza strona (bo to co tu pisze juz bylo wspomniane w tym temacie).

 

Chlopaki z Xa. Nie przypominam sobie bym widzial kogos, kto ma tylko PS3 w tematach Xowych studzacego nastroje tamze.

 

Powiem spokojnie spadac (choc rzuca sie inne slowo na usta)! Wkarwia mnie jak przychodza tacy "rozsadni" "studzic nastroje" a naprawde chca awanture sprowokowac.

 

Czego tu karwa szukacie? Ani to temat o GTA4 ani o "przeciwnej platformie". Moze i jest troche "entuzjastow" PS3 ale to ich sprawa.

 

Bo hype na Killzone II powoli zaczyna zabijac ta gre...widze to nawet wsrod znajomych ktorzy jeszcze chwile temu byli max napaleni, a teraz nie moga sluchac na jej temat...i zaczynaja wrecz czuc do niej niechec...

 

 

Bo sami niepotrzebnie sie podpalaja. To czlowiek decyduje o tematach, ktore porusza, czyta itp.

 

Mnie generalnie nic nie rusza. Nie ogladam filmikow.

Zreszta ja nie spodziewalem sie cudow i musze powiedziec ze demo mnie akurat bardzo zachecilo do tej gry...

Ech, wiesz co ?Czasem warto sie zastanowić jak się zwracać do kogoś kogo nie znasz, nie zamieniłeś z nim słowa, ani nawet na oczy nie widziałeś. Nie jestes sztuką napisać "synek ", "w(pipi)iaja mnie tacy ludzie " itd . Sztuką jest przekazanie czegoś bez osobistych wycieczek i zachowaniu jako takiej kultury. Możesz sie nie zgadzać z tym co napisałem-Twoje prawo. Jesli nie zgadzam się z czyjąś opinią przedstawiam swoje argumenty(oczywiście dla Ciebie są śmieszne-ok ), jesli ich nie mam wolę nic nie pisać niz kogos obrazać bo to trochę niepowazne zachowanie <_<

W artykule oprócz paru zastrzezeń było duzo superlatyw na temat gry, ale co taki "synek" jak ja może wiedzieć ....ech, szkoda słów .

Żeby było zabawniej posiadam tylko PS3.

Widzę że niektórym bardzo podnosi się ciśnienie i doszukuja sie w każdej odmiennej od swojej opini prowokacji.

 

 

Odnośnik do komentarza

ktos wczesniej przenosil tutaj swoje przemyslenia na papier... odnosnie tego turneiju online.

z tego co pamietam to nie jest to ostateczna wersja rozgrywek.. druzyny i ich przeciwnicy w drabince beda jeszcze losowani. - tak przynajmniej bylo kiedys na CG. EDIT. /srry nie przeczytalem sprostowania :/

 

swoja droga organizatorzy zwalili sprawe z dolaczeniem klanow... zapisy za wczesnie itp. mogli poczekac kilka dni i wowczas uruchomic maszyne, a tak to zapisaly sie klany posiadajace 1-3 osoby i Bog wie czy w pszyszlosci cos zagraja... tyle dobrze, ze zrobili tutaj uklon do pozostalych, ze moga zagrac.

 

kiedy zostanie otwarty watek kz2 online? mozna by zrobic jeden temat z klanami itp. jakies sparingi przed turniejem :D

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza
A mnie sie nie podoba ziarnisty filtr narzucony na caly ekran (nie jest dzieki Bogu tak przegiety jak w FEAR2, ale jest). Co to za kretynska, wizualna moda ? Po calym ekranie ruszja sie malutkie "mroweczki". Ja zdecydowanie preferuje czysty i ostry obraz :wsciekly:

Usiądź dalej od monitora, u mnie pomogło.

Btw. grałem na alt2, ale jednak ostatnio powróciłem do standardowego ustawienia. Godziny przesiedzione nad demkiem pokazały mi coś, to nie COD. W sumie może i dobrze, bo teraz czuję się w tej grze jak ryba w wodzie. Byle do premiery.

Odnośnik do komentarza
Widzę że niektórym bardzo podnosi się ciśnienie i doszukuja sie w każdej odmiennej od swojej opini prowokacji.

 

Nie, niektorych wkurza to, ze ktos wskakuje w temat ze swoimi przemysleniami w tematach, ktore zostaly wyczerpane (a konkretnie o Edge) co wiecej piszac bez sensu (bylo juz napisane ze to cala "recenzja") potencjalnie zaogniajac temat.

 

Wystarczylo bys przeczytal pare postow zanim wyskoczyles jak Filip z konopii o tym niezwykle swietnym artykule. Niestety Twoj post wygladal na post z cyklu "co sie czepiacie skoro nie jest tak jak piszecie". Trudno powaznie traktowac taki post tym bardziej, iz widac, ze nawet nie zauwazyles, ze "recenzja" sie skonczyla na tym skanie i nawet nie raczyles uwaznie przeczytac postow do ktorych odnioslem wrazenie ze sie odnosiles.

 

Slowo "synus" nie jest specjalnie obrazliwe. Moze jest dosc protekcjonalne, podejrzewam jednak iz jestem znacznie starszy wiec mozna mi sporo wybaczyc.

 

Odnośnik do komentarza
A mnie sie nie podoba ziarnisty filtr narzucony na caly ekran (nie jest dzieki Bogu tak przegiety jak w FEAR2, ale jest). Co to za kretynska, wizualna moda ? Po calym ekranie ruszja sie malutkie "mroweczki". Ja zdecydowanie preferuje czysty i ostry obraz :wsciekly:

Usiądź dalej od monitora, u mnie pomogło.

Btw. grałem na alt2, ale jednak ostatnio powróciłem do standardowego ustawienia. Godziny przesiedzione nad demkiem pokazały mi coś, to nie COD. W sumie może i dobrze, bo teraz czuję się w tej grze jak ryba w wodzie. Byle do premiery.

nie wiem na czym wy gracie? monitor? ja nie mam z tym ziarnem żadnego problemu, nawet nie zauważyłem...

wiadomo kz2 to nie COD, ale nie można o nim zapomnieć. cod4 wysoko postawił poprzeczkę, co za tym idzie także cod5 i należy killzona porównywać właśnie do tej serii.

zauważyłem jeden szczegół, pewnie nie tylko ja. w killzonie można przeładować broń podczas biegu. w call of duty nie można tego zrobić, co nie raz mnie wkurzyło (myślę tu o multi).

kuzyn mi wysłał wiadomość, że na jego friend liście koleś już gra w killzona. WTF?

Edytowane przez Kamil_83
Odnośnik do komentarza
Widzę że niektórym bardzo podnosi się ciśnienie i doszukuja sie w każdej odmiennej od swojej opini prowokacji.

 

Nie, niektorych wkurza to, ze ktos wskakuje w temat ze swoimi przemysleniami w tematach, ktore zostaly wyczerpane (a konkretnie o Edge) co wiecej piszac bez sensu (bylo juz napisane ze to cala "recenzja") potencjalnie zaogniajac temat.

 

Wystarczylo bys przeczytal pare postow zanim wyskoczyles jak Filip z konopii o tym niezwykle swietnym artykule. Niestety Twoj post wygladal na post z cyklu "co sie czepiacie skoro nie jest tak jak piszecie". Trudno powaznie traktowac taki post tym bardziej, iz widac, ze nawet nie zauwazyles, ze "recenzja" sie skonczyla na tym skanie i nawet nie raczyles uwaznie przeczytac postow do ktorych odnioslem wrazenie ze sie odnosiles.

 

Slowo "synus" nie jest specjalnie obrazliwe. Moze jest dosc protekcjonalne, podejrzewam jednak iz jestem znacznie starszy wiec mozna mi sporo wybaczyc.

Mam 34 lata, ile masz Ty jeśli jestes sporo starszy ?

Wiesz, po sposobie w jaki dyskutujesz (niewyszukane słowa, zamiast argumentów ) nie odczułem żebyś był bardzo dorosły <_<

Każdą polemikę mozna uciąć słowami "nie ma sensu więcej o tym pisać", prawda?

Więc co? piszemy dopiero po ukazaniu sie fulla bo wszelkie "ochy i achy" juz były więc bez sensu sie powtarzać , prawda :)

Szkoda że w tym temacie tak ciężko o zwykłą dyskusję, jeżeli ma sie troszke inne zdanie (gdybyś przeczytał inne moje posty zauwazyłbyś , że nie gnoje tej gry, lecz ją chwalę, ale bez uwielbienia, co jak widać niektórym przeszkadza-po prostu nie dałem sie ponieść niezdrowemu Hypowi )

Zapytam teraz troszkę inaczej-kieruję to pytanie do ludzi podchodzących z nieco wiekszym dystansem:

Czy nie dziwi was że w uniwersum Killzone uzywamy broni o gorszych parametrach niż stosowane w naszych czasach ? Chodzi mi o rozrzut, szybkostrzelność, celność, zasięg, pojemność magazunku ? Przy takim postepie technologicznym militaria stanęły w miejscu (chodzi mi o broń ręczną )?

 

 

P.S To nie jest prowokacja (info dla nadwrazliwych, chcących wyjechać zaraz z "laserkami, blasterkami ")

Odnośnik do komentarza

Broń w KZ2 stoi na takim poziomie technologicznym ponieważ GG nie chciało wprowadzać żadnych laserów itp. Zaczynając od designu, a kończąc na działaniu, bronie w KZ2 sprawują się świetnie. Tak naprawdę nigdy nie zastawiałem się czemu w 20XX roku, gdy wojna toczy sie na innej planecie, używana jest taka broń, a nie inna. Tak jak teraz jest idealnie, mowa o designu i działaniu. Nie wiem czy ktos podziela moje zdanie, ale KZ2 ma najlepiej prezentujące się bronie z wszystkich fpsów.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Broń w KZ2 stoi na takim poziomie technologicznym ponieważ GG nie chciało wprowadzać żadnych laserów itp. Zaczynając od designu, a kończąc na działaniu, bronie w KZ2 sprawują się świetnie. Tak naprawdę nigdy nie zastawiałem się czemu w 20XX roku, gdy wojna toczy sie na innej planecie, używana jest taka broń, a nie inna. Tak jak teraz jest idealnie, mowa o designu i działaniu. Nie wiem czy ktos podziela moje zdanie, ale KZ2 ma najlepiej prezentujące się bronie z wszystkich fpsów.

Tak, zgadzam się jesli chodzi o wygląd i ogólnie sam feeling płynący z uzywania tych pukawek. Nie chodzi mi o to że nie ma laserów (swoją drogą w latach 80 już pokazano materiał z testów gdzie laser wykazał się niezwykłą precyzją i skutecznością-niestety sprawa rozbiła sie o koszty ), lecz choćby o to co pokazał G.R.A.W - elektroniczne wspomaganie na polu bitwy i znacznie skuteczniejsze pukawki , co wcale nie psuło wojennego klimatu, nie obniżało poziomu trudności , ani nie uderzało w realizm, który przecież był i tak był większy niż w K2.

Odnośnik do komentarza
Walentynki z Hellghastem miażdżą :).

 

Ja natomiast zgodnie z obietnicą zrobiłem filmik z ciekawszymi fragmentami z Killzone'a. Gram po francusku, więc się nie dziwcie językiem ;). Acha, no i grałem na poziomie elite.

 

Albo ten poziom trudności to jakieś mrzonki, albo po prostu jesteś już za dobry w te klocki.

Odnośnik do komentarza
Albo ma wersję promo (czylu full bez okładki), którą Sony rozsyłało mediom już ponad tydzień temu... :P

W której nie działa i nie będzie działać tryb online.

Mylisz pojęcia. Info o braku online dotyczyło grudniowych wersji review, z drobnymi bugami i brakami w kodzie.

Ja mówię o PROMO - tej z czerwonym nadrukiem, finalnej, tłoczonej w styczniu z Gold Mastera jak reszta nakładu.

O różnicach między nimi świadczy choćby to, że moja promka nie widzi save'ów z wersji review, której używałem do recenzji.

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...