Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

duzo osob zakupilo preordera na allegro?

 

moje pytanie

 

Treść wiadomości:

Witam serdecznie.

Zakupiłem u Was grę Killzone 2. Ponieważ do premiery zostało już niewiele czasu mam dwa pytania:

Czy posiadacie juz grę na stanie?

oraz

Kiedy planujecie ją wysyłać?

 

 

i smutna odpowiedz

 

witam!

Gra będzie dopiero za tydzień i w środę będe ją rozsyłał,pozdrawiam!

 

 

mam nadzieje, ze inni lepiej wybrali (w koncu nie tylko jeden sklep na allegro sprzedaje K2) i zagraja przed weekendem

Odnośnik do komentarza
Czy widział już ktoś pre-ordery w Empiku? Bo premiera tuż tuż, a nie sądzę, żeby pre-order sprzedawali po niej :-).

Byłem dzisiaj w empiku i gość powiedział mi, że ostatnio mają krucho z premierami gier, zazwyczaj mają dwu, trzydniowe opóźnienia... No, ale nie wiedział jak będzie w przypadku KZ2. Też miałem zamiar kupić w empiku, ale przejadę się do MM.

Byłem w empiku i gość powiedział mi ze preordera nie robią. a gra w salonie bedzie +/- 2-3 dni... mam nadzieje ze nie będzie lipy jak z far cry 2 że będą mieli 3 tygodnie po premierze... bo to jedyny wiekszy sklep z grami w mieście. Jak ktoś zna w Elblągu jakiś dobr sklep z grami niech da znać

Odnośnik do komentarza
duzo osob zakupilo preordera na allegro?

 

moje pytanie

 

Treść wiadomości:

Witam serdecznie.

Zakupiłem u Was grę Killzone 2. Ponieważ do premiery zostało już niewiele czasu mam dwa pytania:

Czy posiadacie juz grę na stanie?

oraz

Kiedy planujecie ją wysyłać?

 

 

i smutna odpowiedz

 

witam!

Gra będzie dopiero za tydzień i w środę będe ją rozsyłał,pozdrawiam!

 

 

mam nadzieje, ze inni lepiej wybrali (w koncu nie tylko jeden sklep na allegro sprzedaje K2) i zagraja przed weekendem

 

Bardzo bardzo watpie aby jakikolwiek sklep mial gre wysylana przed tym weekendem

 

Przypominam ze premiera gry jest 25 Lutego a wiec w nastepna srode.

 

Wiec jak sklepy beda wysylac we wtorek to jet to spory sukces, A jak twoj z allegro wysle 25 w serode czyli norma, tak samo jak Ultima , PsxE czy inne sklepy.

 

Odnośnik do komentarza
Dokladnie - wlasnie dlatego o wiele lepiej zamowic w sklepie niz na Allegro. :)

po pierwsze primo jedno nie wyklucza drugiego

po drugie primo kupujac bezposrednio w sklepie tez masz szanse na opoznienie (mialem preordera na Zelde TP w Ultimie, premiera w grudniu a ja dostaje maila: gre bedziemy miec w lutym. moze)

 

no chyba, ze piszac "zamowic w sklepie" masz na mysli "osobiscie"

ale co wtedy jak w okolicy masz Empik (nie wiemy kiedy bedzie, prosze sprawdzac na empik.com) i MM (tam to juz calkiem nic nie wiedza)?

a niektorzy nawet tego nie maja...

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie mi moje głupie z pozoru pytanie, ale w Polsce jest dalej tak ciężko z grami na konsole? Naprawdę w 2009 roku trzeba się dalej bawić w cyrki z preorderami, sklepami i Bóg wie czym? Lokalne sklepy nie sprzedają nowych gier w dniu premiery? :huh: Wybaczcie mi to głupie pytanie, ale jestem tego ciekaw, bo w Polsce nie byłem już od kilku lat.

 

Widać, iż mimo, że konsole zaczynają być popularne w Polsce (reklamy, polonizacje, obniżki cen) tak dalej kupowanie nowych gier nie różni się od starych czasów, jak za szaraka.

 

I kto mi zaprzeczy, że online dystrybucja jest dobra? ;) W dniu premiery kupujesz, ściągasz i masz - żadnego paprania się z preorderami, czekaniem na spóźnionego listonosza i tak dalej.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
Wybaczcie mi moje głupie z pozoru pytanie, ale w Polsce jest dalej tak ciężko z grami na konsole? Naprawdę w 2009 roku trzeba się dalej bawić w cyrki z preorderami, sklepami i Bóg wie czym? Lokalne sklepy nie sprzedają nowych gier w dniu premiery? :huh: Wybaczcie mi to głupie pytanie, ale jestem tego ciekaw, bo w Polsce nie byłem już od kilku lat.

 

Widać, iż mimo, że konsole zaczynają być popularne w Polsce (reklamy, polonizacje, obniżki cen) tak dalej kupowanie nowych gier nie różni się od starych czasów, jak za szaraka.

 

I kto mi zaprzeczy, że online dystrybucja jest dobra? ;) W dniu premiery kupujesz, ściągasz i masz - żadnego paprania się z preorderami, czekaniem na spóźnionego listonosza i tak dalej.

Niestety sklepów typowo z grami jest nadal mało. Dlatego oprócz sklepów internetowych jesteśmy zdani na MM, Saturn czy empik, który notabene z premierami jest zacofany. :( Przydałby się taki gamestop... Po głowie od jakiegoś czas chodzi mi myśl o zrobieniu sklepu z grami na konsole i PC w moim mieście, bo empik nawet nie daję rady z premierami :|

 

Mogłem zamówić spokojnie w ultimie czy w sklepie psx extreme, ale wolę jednak pojeździć po MM i Saturnach niż być zdanym na sklepy wysyłkowe, owszem pewnie i bym dostał 25, 26 lutego, ale akurat w tym przypadku wolę kupić w dniu premiery normalnie w sklepie.

Odnośnik do komentarza

jest ok- na śląsku sklepów z grami może nie ma mnóstwo ale jest wystarczająco-w Chorzowie mamy sklep do wymiany używanych gier,w Katowicach w weekendy giełda,do tego Empiki ,Saturn i MM w 90% przypadków mają gry na premierą(gorzej z ceną ,która często jest przeostra) no i jest redakcja PSx Extreme gdzie osobiście można odebrać grę co też przeważnie czynię przy większych premierach gdy kupuje gry u nich

 

edit-hixx o bana się nie martw-nie ma piratów na ps3 więc sony jeszcze nigdy nie banowało nikogo na tej generacji :P.Co do serwerów to opinie sprzeczne-niektórzy mówią,że działają tylko trzeba mieć kopię sklepową ,a nie promo lub recenzencką ,a drudzy,że serwery ruszą dopiero 25 lutego.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
I kto mi zaprzeczy, że online dystrybucja jest dobra? ;) W dniu premiery kupujesz, ściągasz i masz - żadnego paprania się z preorderami, czekaniem na spóźnionego listonosza i tak dalej.

 

Amen. Ale jak założyłem temat o dysti cyfrowej, to od razu do głosy niestety doszło Polskie podejście - jak się potem wymieniać i odsprzedać grę? hehe...

 

a przy okazji - czy jeżeli dostaniecie grę 3 dni po premierze to ktoś umrze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...