Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem przed chwilą do Saturna we Wrocku (Pasaż Grunwaldzki) i koleszka powiedział , że 25. będą mieli w sprzedaży ok. 50zestawów z gazetki (tzn.killzone+ film). Dogadałem się , że zadzwonie dzień wcześniej i jak już będą mieli na magazynie to odłoży mi dwa kompleciki i odbiore sobie spokojnie wieczorkiem ;)

Odnośnik do komentarza
newyorkdanzig

O zestawie PS3 + KZ2 już wiadomo od jakiegoś czasu ! Została podana cena itp...

Jak ci się w temacie szukać nie chce to wystarczy w google wpisać --> TUTAJ

 

chłopie, każdą tu stronę przeczytałem i stąd ta niecierpliwość, a info o bundlu to było ale tylko takie, że będzie i że może za 1500 może za 1400 itd., a konkrety w końcu się dziś pojawiły, a na nie właśnie czekałem, a nie na zapowiedzi i plotki, sam zestaw nie interesuje mnie ponad to, że przy odpowiedniej cenie może wyjść atrakcyjnie ekonomicznie, pudełko mnie nie interesuje w ogóle bo to pudełko, mimo to dzięki za radę, teraz już będę wiedział jak się google używa 8)

Odnośnik do komentarza

newyorkdanzig oficjalna cena to 1499zł :) Podali to już jakiś czas temu temu i nie były to żadne plotki tylko fakt :) Podało to SCEP wraz z informacją że pojawi się w tym samym dniu co premiera gry :) Wystarczyło trochę poszukać i byś wiedział a nie narzekać że niema żądnych informacji :)

 

Killzone 2 jest grą w całości lokalizowaną na język polski, zawierając napisy oraz dubbing. W dniu premiery dostępny w sprzedaży będzie oprócz samej gry, specjalnie stworzony zestaw z PLAYSTATION 3 80GB. Dla tych, którzy jeszcze nie posiadają systemu PLAYSTATION 3 to idealny pakiet.

Gra przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Sugerowana cena detaliczna zestawu to 1499PLN, sama gra będzie kosztowała 239PLN.

 

Informacja z 22 stycznia ! :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
Dzwoniłem przed chwilą do Saturna we Wrocku (Pasaż Grunwaldzki) i koleszka powiedział , że 25. będą mieli w sprzedaży ok. 50zestawów z gazetki (tzn.killzone+ film). Dogadałem się , że zadzwonie dzień wcześniej i jak już będą mieli na magazynie to odłoży mi dwa kompleciki i odbiore sobie spokojnie wieczorkiem ;)

Co to za zestaw? To znaczy jaki film, jaka cena? Masz jakiegoś linka? U nas w Gdańsku w MM nic nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie gdzie wyrwać w premierę wersje limitowaną?

 

W Empiku jest Limited edition collectors box z koszulka za 219 zł. Dzisiaj dostałem reklame a dużo wcześniej składałem pre-order w innym sklepie :/Koszulka wygląda całkiem zacnie :rolleyes:

No ba:

koszulki.png

 

Ciekawe czy będzie można dostać na allegro osobno, jeśli tak, to pewnie ceny będą wysokie. ;]

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie gdzie wyrwać w premierę wersje limitowaną?

 

W Empiku jest Limited edition collectors box z koszulka za 219 zł. Dzisiaj dostałem reklame a dużo wcześniej składałem pre-order w innym sklepie :/Koszulka wygląda całkiem zacnie :rolleyes:

No ba:

koszulki.png

 

Ciekawe czy będzie można dostać na allegro osobno, jeśli tak, to pewnie ceny będą wysokie. ;]

Tylko ktoś tam pisał wcześniej, że ta limitka będzie w Empiku dopiero w marcu :(

Odnośnik do komentarza

A ja juz przeszedłem 50 procent gry ,moje rady nie grac z polskim dubingiem bo jest cichszy od ang i na 5.1 dupowo go slychac do tego często ucinają słowa w połowie zdania, ustawic czulosc galek co najmniej na 50 procent,jak na razie wrażenia z gry masakryczne miasto wygląda zabójczo do tego fajna zmiana akcji często obsługuje sie np działka,czołgi czy działka przeciwlotnicze i bardzo fajnie to wyglada !!! ale miasto to nic lokacje na pustyni to jest masakra powiem szczerze że nic wczesniej tsk wy(pipi)anego nie widziałem!!!kurz powiewające szmaty w zniszczonych fabrykach klimat miazdzy i zadne girsy tu nie podskoczą zupełnie nie ta liga !!zreszta nie bede psuł innym zabawy jest kosmicznieeeee animacja postaci niszczy a różnorodnosc działania broni<miotacz płomieni ,kołkownica>rozpieprza, już nie wspomne o tym jak te bronie wygladaja na samo przeladowywanie mozna patrzec bez konca...POZDRAWIAM <czekam na multi !!!>

Edytowane przez hixx360
Odnośnik do komentarza
A ja juz przeszedłem 50 procent gry ,moje rady nie grac z polskim dubingiem bo jest cichszy od ang i na 5.1 dupowo go slychac do tego często ucinają słowa w połowie zdania, ustawic czulosc galek co najmniej na 50 procent,jak na razie wrażenia z gry masakryczne miasto wygląda zabójczo do tego fajna zmiana akcji często obsługuje sie np działka,czołgi czy działka przeciwlotnicze i bardzo fajnie to wyglada !!! ale miasto to nic lokacje na pustyni to jest masakra powiem szczerze że nic wczesniej tsk wy(pipi)anego nie widziałem!!!kurz powiewające szmaty w zniszczonych fabrykach klimat miazdzy i zadne girsy tu nie podskoczą zupełnie nie ta liga !!zreszta nie bede psuł innym zabawy jest kosmicznieeeee animacja postaci niszczy a różnorodnosc działania broni<miotacz płomieni ,kołkownica>rozpieprza, już nie wspomne o tym jak te bronie wygladaja na samo przeladowywanie mozna patrzec bez konca...POZDRAWIAM <czekam na multi !!!>

 

nie wiem jak jest na innych zestawach, ale u mnie można osobno regulować siłe dzwięku dla subwofera, satelitek i centralnego, nie raz podkręcałem lekko same satelitki co by lepiej/wyrazniej słyszeć wszystko dookoła, centralny i subwofer sporadycznie też, także problem z "polskim dubingiem bo jest cichszy" częściowo da się chyba zminimalizować

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...