Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie dziwie się że Sony oddelegowała masę ludzi do pracy nad tym tytułem. Prawdę mówiąc małe były szanse żeby same GG zrobiło z tej gry diament, kod w takiej formie nie wzbudziłby u nikogo zachwytu a czas naglił. Przykład Haze pewnie podziałał na wyobraźnie garniturów z Sony (sam zespół, bez doświadczenia w programowaniu na ps3, jest skazane w 99% na porażkę ), i stąd decyzja o pomocy.

Odnośnik do komentarza

Niby dość sporo z tego trailera znalazło się w fullu,design ten sam ale już jakościowo to inna bajka.Tak jak pisał Bender Sony chyba nie miało wyjścia i musiało wysłać ekipę do Amsterdamu by zachować twarz.

 

I nie dziwię się,że tego trailerka nigdy nie pokazali-świat by ich wyśmiał porównując to do rendera :P

Odnośnik do komentarza
Nie dziwie się że Sony oddelegowała masę ludzi do pracy nad tym tytułem. Prawdę mówiąc małe były szanse żeby same GG zrobiło z tej gry diament, kod w takiej formie nie wzbudziłby u nikogo zachwytu a czas naglił. Przykład Haze pewnie podziałał na wyobraźnie garniturów z Sony (sam zespół, bez doświadczenia w programowaniu na ps3, jest skazane w 99% na porażkę ), i stąd decyzja o pomocy.

Wybacz, ale co ty pierdzi.elisz?

 

Jaki HAZE? Kiedy Sony kupiło Guerilla Games, to jeszcze żadnego HAZE nie było.

 

Nie mówiąc, że to co widzicie, to owszem, praca ekipy z Sony i ich kasy. Po prostu był to okres niepełnych dev-kitów jeszcze. Macie w ogóle jakieś pojęcie o procesie tworzenia gry? Mam wrażenie, że nie. Jeszcze w tamtym okresie, kiedy RSXa i Cella nie było?

 

Przecież to się prezentuje o klasę wyżej od Resistance 1, czyli FPSa robionego bez Sony, w tym samym okresie. To dostateczny dowód na wszystko. Każdy wie jak wyglądał RES1 do połowy 2006 roku.

Odnośnik do komentarza

MP póki co nie działa

 

Jestem w 5 misi a tekstury dalej rozmazane,nie wszystkie oczywiście :eek: po za tym git ,oświetlenie kozak najlepsze jakie widziałem to samo tyczy się nieba i różnych efektów typu dym ,kurz czy też śladów po kulach.Postać są wykonane solidnie choć nie tak solidnie jak w RE5 czy GeoW2 ,animacje kozak ,sama gra ładna choć jestem tego samego zdania co Fax (z gameonly),GeoW2 jest ostrzejszy , tekstury są na pewno lepsze (IMO) no ale brak dynamicznego oświetlenia boli ;-) Co do gameplayu jest solidnie ,męczy mnie tylko opcja typu siedzenie w miejscu bronienia czegoś i wybijania kupy helgatów którzy na nas napierają ,akcja tego typu często się powtarza póki co.

[/q

 

powtarza się?????moze ty inna gre przechodzisz???moze 3 razy podczas całej gry tak jest,ale zdobywanie mostów ,wysadzanie wież ,czyszczenie pokładu statku z helgów to raczej nie siedzenie w miejscu ??poza tym w prawdziwej walce zawsze sie atakuje albo czegos broni wiec nie wiem do czego bijesz?

Odnośnik do komentarza
Wieści z Katowic ;) :

 

W centrum Sony ( w Silesia City Center ) Killzone 2 ma być prawdopodobnie 23 lutego.

Co do Saturna -> Killzone'a 2 + film ma być dostarczony w liczbie trzycyfrowej ;) .

 

Potwierdzam. Sam się zdziwiłem jak koleś powiedział mi dziś że "pojutrze" mają dostać kilka sztuk. Pytam ile konkretnie a on mi że około 10 :o

 

Poza tym patrząc na ceny jakie tam maja (Quantum of Solace na Ps3 za 239zł) aż boję się co oni tam wymyślą z tym Killzonem.

 

W Saturnie zamówili około 500 sztuk, z czego około 200 ma być z filmem.

Odnośnik do komentarza
powtarza się?????moze ty inna gre przechodzisz???moze 3 razy podczas całej gry tak jest,ale zdobywanie mostów ,wysadzanie wież ,czyszczenie pokładu statku z helgów to raczej nie siedzenie w miejscu ??poza tym w prawdziwej walce zawsze sie atakuje albo czegos broni wiec nie wiem do czego bijesz?

 

Do 5 misi często się to powtarzało ,za często(męczyło mnie to w COD4 męczy i tu) teraz jest już dużo lepiej ,a walka na moście jest kapitalna nie ma to tamto:) Graficznie kosmos po prostu:)

 

PS właśnie co jestem na pustyni i póki co graficznie jest tak sobie,efekt piachu daje rade no i to oświetlenie.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Soul jak się ustosunkujesz do tej wypowiedzi? Interesują mnie głównie pierwsze dwa akapity. Co do drugiego, to jeżeli voiceacting i postawa kolesi jest jak w demie, to Cole'owi hehe nie podskoczą. Na Traina nie ma ch.uja we wsi XD

 

nie radziłbym wam sie tak onanizować nad tą grą, jeśli nie chcecie skończyć z nadciąnietym napletkiem.

 

mnie osobiscie rozczarowała. singiel nudnawy, mimo, że to prawie kalka pierwszych girsów. na ściąganie pomysłów z niedawno wydanej dwójki chyba nie mieli już czasu.

 

charakterystyka głównych bohaterów to dno w porówaniu z ekipa girsów. może dlatego, że na siłę chcą uchodzić za twardzieli. przynajmniej ja odnosiłem takie wrażenie. raperski monolog traina; czwarty, piąty (pipi); czy zabierzcie już nas z stąd - takiego humoru połączonego z dystansem w killzone nie ma.

 

o multiplayerze sie nie wypowiadam, jest za bardzo rozbudowany. mam wrażenie, ze autorzy chcieli dodać wszystko co tylko możliwe. jak takie zmiany wyglądają w praktyce, przekonaliśmy się w drugich girsach. spragnionych multi fanboyow sony gra na pewno przyciagnie, w koncu ps3 nie ma praktycznie żadnej dobrej pozycji tego typu. a fanboje 360 nie mają czego zazdrościc.

 

 

ps. żeby w grze wydanej w 2009 na konsole nie było kooperacji -widac jak PS3 jest internet user friendly hehe

 

 

Mały disclaimer dla ludzi mających problemy z ciśnienien jeżeli chodzi o Killzone 2. Tekst jest fanbojski, ale za desideratą "wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoja opowieść."

Odnośnik do komentarza

Zeratul - rozwalił mnie ten cytat :).

 

Wspominanie o GOW tylko udowodniło, której platformy fanboy to pisał :).

 

Osobiście wolałbym, żeby fanboy Wii zbluzgał KZ2 - przynajmniej pisałby o "nie innowacyjnym sterowaniu" :D. Takie kawałki uważam za lepsze, niż przestarzałe, nudne porównywania KAŻDEJ gry do GOW. Osobiście zaczyna mnie to już zaczyna denerwować. Uważam GOW za świetną strzelaninę (perfekcyjna, gdyby nie brak fabuły, tak samo Halo 3 byłoby u mnie perfekcyjne, gdyby nie ubytki w grafice), ale już wymiotuję tymi porównywaniami.

 

Martwi mnie tylko, że Halo tak straciło swoją pozycję u fanboyów 360. Przecież w starej generacji, Halo było zawsze koronnym argumentem za "Iksboksem". A w tej? Nieustanne porównywania do GOW. Czyżby Halo straciło swoją pozycję?

 

Pan Niebieski - myślę, że Soul'owi chodziło o poziom na pustyni, nie o całokształt.

 

Soul - nie obraź się :), ale ciężko mi brać jakąkolwiek twoją opinię na poważnie, po twoich dwóch wpadkach. Czyli powiedzeniu, że COD4 wygląda lepiej od KZ2 na E3 2007 oraz stwierdzeniu, że Halo 3 ma grafikę na 10/10 (po obejrzeniu intra w rozdzielczości 320x170). :)

 

 

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

O to samo chciałem zapytać.

 

Do Zeratula.

Po co w ogóle dawać takie wypowiedzi w tym temacie i pytać kogoś o zdanie na ich temat? Ewidentnie fanbojska wypowiedź gdzie koleś ciągle nadmienia Gears of War 2. Panowie ileż można z tymi Gearsami? W kółko ktoś przytacza ten przykład. Wybaczcie ale grałem całkiem niedawno w Gow2 i demko KZ2 pokazuje jak daleko produkcja Epic jest za tytułem od GG, dlatego też się dziwę że ktoś ma jakiekolwiek podstawy by porównywać te gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...