Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

a nie wiecie czy w NY dostanę przed piątkiem? Dzwoniłem do Gamestopu wczoraj, w sumie do czterech, wszystkie mówią, że w piątek. Niektóre mają midnight premiere. W best buyu nie będzie wcześniej, ani toys r us, ani circuit city... nie wiecie? Widział ktoś KZ2 w NY???

 

 

 

tak se (pipi)nąłem posta dla spamu jak inni... ja moge poczekac spokojnie piatku nie robiac z tematu polskiej mapy dostepnosci KZ2 przed premiera... nie ograniczajmy się, zrobmy miedzynarodowa... jak u ciebie Jacobss we Frankfurcie? Bedzie wczesniej?

 

mapa_polski.jpg

Odnośnik do komentarza

Jacobss---> piszesz, że hype coś ucichł. A mnie właśnie teraz dopiero tak na serio dopadł ;) Do tej pory do Killzone'a podchodziłem na spokojnie, ale w tym momencie jak sobie pomyślę, że jutro na nim swe łapska położę to mnie dopada euforia ;) Tak jakoś, to trochę nienormalne tak się ekscytować "zwykłą" grą, ale co tam trzeba się z czegoś cieszyć ;)

Odnośnik do komentarza
W MM Bundle Packi będą chyba od czwartku, za 1380 zł :)

 

http://www.mediamarkt.pl/bielsko_biala/gazetka/

No i ku... o to chodziło. Dzwoniłem z 10 minut temu do MM w Gdańsku, tam znowu mówią że, powinny być od jutra. Jadę z samego rana, i mam nadzieję że, wrócę jutro ze swoim plejakiem i Killzonem w końcu !!! Chyba nawet MGS4 będzie musiał poczekać na rzecz Kill... Nice!!!

 

Hmm, skoro w Gdańsku mają być już od jutra, to w Bielsku być może też będą. Zaraz zadzwonię:P

 

Dzwoniłem, i dowiedziałem się że być może będą jeszcze dziś wieczorem:)

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Slupek88 widzę po twoim "ID PSN" że jesteś w teamie X360, czy Killzone 2 sprawił że przechodzisz na ciemną stronę mocy? ;)

Jestem w teamie ludzi kochających grac ;) . Killzone 2 nie sprawił, lecz konkretnie się przyczynił. PS3 chciałem nabyć już dawno, ale szkoda mi było kasy na plejke, bo interesował mnie tylko MGS4. Ale teraz zaczyna się wysyp konkretnych exlusivów, sequeli i to jest dobry czas na zakup dla mnie. A na Killzone 2 jestem napalony jak cholera, a po zagraniu w demko u kumpla zwariowałem. Na początku byłem sceptyczny po dość średniej pierwszej części jak dla mnie, ale K2 to nowy wyznacznik.

 

Pawcio daj znać jak dzisiaj już byś dostał.

Odnośnik do komentarza
a nie wiecie czy w NY dostanę przed piątkiem? Dzwoniłem do Gamestopu wczoraj, w sumie do czterech, wszystkie mówią, że w piątek. Niektóre mają midnight premiere. W best buyu nie będzie wcześniej, ani toys r us, ani circuit city... nie wiecie? Widział ktoś KZ2 w NY???

tak se (pipi)nąłem posta dla spamu jak inni... ja moge poczekac spokojnie piatku nie robiac z tematu polskiej mapy dostepnosci KZ2 przed premiera... nie ograniczajmy się, zrobmy miedzynarodowa... jak u ciebie Jacobss we Frankfurcie? Bedzie wczesniej?

 

Nie przesadzaj - owszem, dużo teraz o tym postów, ale często gry na PS3 da się kupić przed premierą - jeśli ktoś coś wie, to czemu ma o tym nie napisać, w końcu niech i inni na tym skorzystają. Sam często gry kupowałem na kilka dni przed oficjalnym releasem w MM. Podobnie jak sprawa ceny - po co ktoś ma wydawać 219 PLN, gdy ma być (podobno) za 169 w Carrefourze... Inna sprawa, że niektóre posty faktycznie niczego sensownego do dyskusji nie wnoszą...

Odnośnik do komentarza
A destrukcja otoczenia to nie element grafiki?

 

Element.

 

Jeśli Ty porównujesz reakcje butli i rozwalanie filarów w Gears of War2 do Killzone 2 to wybacz ale nie ja tu mam problemy ze wzrokiem o oceną sytuacji.

 

Ja nic nie porównuje tylko piszę jakie są fakty ,a fakt jest taki że w obu grach sypie się to samo ,różnica jest taka że w KZ2 prezentuje się to nieco lepiej. Ty cały czas twierdzisz, że w GeoW2 się nie sypie ,co nie jest prawdą, jest też taka ciekawstka że GeoW2 worki z piaskiem fajnie reagują na to jak się w nie strzela(sypie się piach) ,a tu worki są z tytanu :P

 

Dobra kończe etgo off topa bo to do niczego nie prowadzi.

 

pozdro;>

Odnośnik do komentarza
po co ktoś ma wydawać 219 PLN, gdy ma być (podobno) za 169 w Carrefourze...

I właśnie takie akcje jak te w Carrefourze sprawią że gra sprzeda się niczym masło, a to się będzie przekładało na sprzedaż ! :), na pewno licznik sprzedaży naliczy absurdalnie dużo zer, to jest oczywiste.

Odnośnik do komentarza
a nie wiecie czy w NY dostanę przed piątkiem? Dzwoniłem do Gamestopu wczoraj, w sumie do czterech, wszystkie mówią, że w piątek. Niektóre mają midnight premiere. W best buyu nie będzie wcześniej, ani toys r us, ani circuit city... nie wiecie? Widział ktoś KZ2 w NY???

tak se (pipi)nąłem posta dla spamu jak inni... ja moge poczekac spokojnie piatku nie robiac z tematu polskiej mapy dostepnosci KZ2 przed premiera... nie ograniczajmy się, zrobmy miedzynarodowa... jak u ciebie Jacobss we Frankfurcie? Bedzie wczesniej?

 

Nie przesadzaj - owszem, dużo teraz o tym postów, ale często gry na PS3 da się kupić przed premierą - jeśli ktoś coś wie, to czemu ma o tym nie napisać, w końcu niech i inni na tym skorzystają. Sam często gry kupowałem na kilka dni przed oficjalnym releasem w MM. Podobnie jak sprawa ceny - po co ktoś ma wydawać 219 PLN, gdy ma być (podobno) za 169 w Carrefourze... Inna sprawa, że niektóre posty faktycznie niczego sensownego do dyskusji nie wnoszą...

Ja przesadzam, przejżyj sobie ostatnie 10 stron. Jakby w nich były posty w stylu: "słuchajcie - Warszawa ulica. Zdartego Helghasta 12 sklep Master Chief i spółka ma Killzone 2 za 599 zł."

To bym się nie czepiał... a 90% postów to pytania czy w jakimś miejscu już jest czy nie. Ja rozumiem, że ludzie chcą już grać, ale jak chcą to niech ruszą dupy albo chwycą za telefon a nie spamują forum wyręczając się innymi.

Odnośnik do komentarza

To powiem tak: Warszawa sklep Master Chief i spółka -> Strefe Śmierci mają i sprzedają, a chyba każdy wie, że sklep MS* jest w Złotych Helghastach znaczy tarasach. :lol:

220 zł dałem i grałem wczoraj cały wieczór, i gram też dzisiaj, na veteranie ofcorz. Czuć moc, tylko opuściłem już kilka chrzanionych syboli higów i trzeba będzie nadrabiać za drugim przejściem. Żygam lizaniem ścian w każdej grze :/

Odnośnik do komentarza
Ostatni spam w moim życiu. Przysięgam.

Czy ma ktoś info gdzie mogę dostać gierkę w Łodzi od zaraz? ;)

 

Do z®obaczenia na PSN! :D

Czy to taki problem wejść na pewien serwis aukcyjny i wpisać DWA SŁOWA "killzone łódź" ?

Odnośnik do komentarza

Gra już w domku(jak to dobrze,że redakcja PSXE jest tak blisko),zaraz odpalam i do zobaczenia w grze :).Do tematu zajrzę jak skończę single player.Pewnie na dniach zaroi się tu od spoilerów.

 

btw.uważajcie na invaty na PSN-jakiś ciu.l dodaje ludzi do znajomych ,a w treści wiadomości jak i w nicku spoilery na temat zakończenia K2-ja go na szczęście w porę zablokowałem

Odnośnik do komentarza

Zakupione, jestem po pierwszej walce z botami, sterowanie "ocieżałe" ale tak właśnie wyobrażam sobie poruszanie się żołnierzem. Grafika mocarna, wszystko się porusza na wietrze (widziałem na razie jedną arenę). Muzyka w menu świetnie pasuje do klimatu. Fajnie pozostać na chwilę w menu, bo można zobaczyć co nas czeka (taki spojler ale co tam). Dopasowując się do poprzednich postów, KZ2 kupiłem w MM za 189 zeta. Jeszcze dwie rzeczy, za naklejkę na oku Helghasta kogoś..... Filmik początkowy: wersja angielska plus napisy, szkoda że dla całej gry nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza

Zer - U nas jutro strajkuje kolej, więc ciężko będzie się dostać do miasta, ale jakoś mi się uda ;). Najwyżej pójdę z buta do Gamestopu.

 

btw.uważajcie na invaty na PSN-jakiś ciu.l dodaje ludzi do znajomych ,a w treści wiadomości jak i w nicku spoilery na temat zakończenia K2-ja go na szczęście w porę zablokowałem

A więc też to dostałeś?

 

Bogu dziękuję, że przeczytałem tylko pierwsze dwa wyrazy (w sumie to było wiadome) i nie zepsułem sobie zabawy.

 

Po prostu jakiś typowy polak myśli, że popsuje komuś zabawę :). Ach ta polska mentalność - byle zrobić innym na złość. ^_^

 

Wiadomość dla tego idioty, który to wysyła - nie martw się, nie zepsułeś mi zabawy. Od forum się za chwilę odłączam (dla bezpieczeństwa, wam też to radzę), a PSN już wyłączyłem. Nie włączę dopóki nie przejdę KZ2. A przejdę rzecz jasna już jutro - planuję od jutra grać cały czas, aż do przejścia. Taki sobie cel naznaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Ja przesadzam, przejżyj sobie ostatnie 10 stron. Jakby w nich były posty w stylu: "słuchajcie - Warszawa ulica. Zdartego Helghasta 12 sklep Master Chief i spółka ma Killzone 2 za 599 zł."

To bym się nie czepiał... a 90% postów to pytania czy w jakimś miejscu już jest czy nie. Ja rozumiem, że ludzie chcą już grać, ale jak chcą to niech ruszą dupy albo chwycą za telefon a nie spamują forum wyręczając się innymi.

Ciekawe bo wczesniej pisales:

 

 

a nie wiecie czy w NY dostanę przed piątkiem? Dzwoniłem do Gamestopu wczoraj, w sumie do czterech, wszystkie mówią, że w piątek. Niektóre mają midnight premiere. W best buyu nie będzie wcześniej, ani toys r us, ani circuit city... nie wiecie? Widział ktoś KZ2 w NY???

Pomyslec tylko, ze jeszcze wczesniej w odpowiedzi na posty uzytkownikow zwiazane z zamowieniem Killzone 2 napisales:

 

ja pjerdole... wezcie skonczcie ten spam.

 

Hipokryzja jak sie patrzy..... :lol:

Gra bedzie dostepna jutro w PL. a w piatek w US. i tyle, wiec po co tyle gdybasz i kombinujesz. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...