Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

.....a u mnie w empiku za 209 pln dostalem metalowy w plastikowej szufladce

 

zestaw collector's box plus gre w platynie za 1pln i koszulke KZ2 z metka sony

 

material, szycie i nalewki takiej jakosci ze pumy przy niej bledna....

 

.....ciekawe gdzie jeszcze tak promowano KZ2 .....

Warszawiacy to zawsze mają lepiej :P

Ja dostanę K2 dopiero jutro albo w piątek...wytrzymam(?) xD

Odnośnik do komentarza
ta promocja z druga gra za złotówkę w empiku do jest ogólnopolska akcja?

 

Babka z centrum obsługi klienta empiku mówi że ogólnopolska.

Ogólno polska, ale koszulki dostały tylko największe salony, czyli raptem kilka. W lubelskim Empiku jest Killzone 2 za 239zł i można za 1zł dobrać jakąś platyna, jak zwykle tutaj bieda...

Odnośnik do komentarza
w Trojmiescie sa jakies fajne promocje ??? bo za 10 min wychodze na autobus ..

 

 

Byłem po 11. w Saturnie. Akurat wtedy pojawiła się dostawa i trzeba było czekać 20 minut na wprowadzenie gry do systemu (gra plus film 199 zl). W pewnym momencie padło hasło, że gra jest już wprowadzona i w przeciągu sekundy gracze zaczęli otaczać biednego pracownika Saturna. Gra nawet nie pojawiła się na półkach, ponieważ kolo wyciągał tylko egzemplarz z pudła, dodawał film + naklejał cenę i oddawał w ręce spragnionych ludzi =) W sumie w przeciągu 10/20 min mogło pójść ze 20 egzemplarzy =)

Odnośnik do komentarza
A możesz napisać w którym?? Jeden mam blisko domu drugi na drugim końcu miasta... I coś ta cena 169 zł mi źle pachnie. Nawet na znanym serwisie aukcyjnym nie ma takich cen.

 

Fotki są z Saturna w Magnolii a cena 169 jest oczywiście bez filmu. Mi udało się zakupić ten zestaw i dostałem kwit na odebranie samego filmu, ale nie wiem czy nadal tak sprzedają bo robi się niezły burdel. Jeśli chodzi o Wrocławski MM to tym razem chyba dla idiotów bo wystawili grę za 229zł i jakoś dziwnie im nie schodzi. :) To tyle informacji na gorąco.

Edytowane przez lesheq
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja nie wiem po co ludzie się bawią w pre-ordery, zamawiają grę po sztywnej wysokiej cenie po dwa tygodnie wcześniej, a w dniu premiery bez czekania można spokojnie w każdym większym mieście grę dostać przynajmniej po takiej samej cenie (nie mówię tu o ludziach z małych miejscowości). W Szczecinie grę można było kupić już w sobotę :-)

Odnośnik do komentarza
Sorki że w tym temacie piszę, za 2 h mogę mieć ps3, jednak nie wiem jak wygląda sprawa podłączeniem do niej głośników x530 5.1 logitech, proszę o informację .

 

kłerwa, a co do tego ma killzone 2 ?? bez jaj - szukaj w FAQ, tam zapytaj, a nie śmieć

 

co do KZ2 - ja mam podobnie szukam dokładnego wyjaśnienia. podobno działa zawężenie kryteriów wyszukiwania (typu państwo rdzaj rozgrywki itp)

Odnośnik do komentarza

Dobra, gram od wczoraj. Nie wiem co mam napisać... jestem wzruszony, doczekałem się! Prawdziwy next-gen! Żadne GoW, Srow, Crysis, nic, nie posiada tak za(pipi)istych akcji, grafiki, szczegółów i miodności. Wiecie że w każdej łusce widać dziurę od iglicy, "wnętrze" itd. ? ;) . Niesamowite! Grać nie umierać. Niech sobie fanboye piszą co chcą. Chodźby mi sam Master Chief groził ?pałą? nie zmienie zdania że KZ2 to najpiękniejsza gra w jaką dane mi było grać. Dźwięk to samo.

 

BOOOOŻE BOOOOOOŻE!

 

 

Odnośnik do komentarza
Orientuje się ktoś jak się ma sprawa dostępności Killzone 2 z filmem w krakowskim Saturnie?

 

To ja kupowałem parę minut przed 12 i sprzedawca twierdził, że zestawów z filmem jest jeszcze 2szt, na pytanie ile sama gra-powiedział, że cena jest taka sama jak z filmem. Szkoda bo z tego co tu czytam to w innych miastach ta cena to 169zł no ale co robić :(

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem po co ludzie się bawią w pre-ordery, zamawiają grę po sztywnej wysokiej cenie po dwa tygodnie wcześniej, a w dniu premiery bez czekania można spokojnie w każdym większym mieście grę dostać przynajmniej po takiej samej cenie (nie mówię tu o ludziach z małych miejscowości). W Szczecinie grę można było kupić już w sobotę :-)

Nie wiem czy Kalisz to mała miejscowość (coś około 110tys. mieszkańców) ale właśnie wróciłem z MM gdzie spotkałem dwóch czytelników tego forum. Killzone 2 oczywiście był ale pracownik powiedział że nie może go nam sprzedać (choć egzemplarze które były miały już nabitą cenę LOL ) bo dostał takie wytyczne "z góry" że K2 można będzie kupić za tydzień jak do gazetki trafi. Razem z kolegami z tegoż forum stwierdziliśmy że większej paranoi nie widzieliśmy. W Carrefour nie ma i nie wiedzą gdzie będzie. Oczywiście K2 można było już w moim mieście kupić w poniedziałek w Euro - za 259zł. Empik nawet nie wie czy coś dostanie w Kaloszu :)

Miałem bardzo sceptyczne podejście do tej gry i się ono pogłębiło po zagraniu w Demko. Tym razem chyba powiem sobie pass ;) a reszcie życzę udanej gry :)

To jest chyba przykład JAK NIE POWINNO się przeprowadzać premiery i za to wielkie faki dla $ony bo to trochę dziwne że są miejsca gdzie grę można dostać tydzień wcześniej a są miejsca gdzie nie ma jej wogóle :) Trza było złożyć pre-ordera i mieć "w nosie" filmy czy koszulki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...