Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

logo2.png

witam, ruszyla nowa inicjatywa, chcemy razem z graczami stworzyc najwiekszy polski serwis dotyczacy killzone2, chodzi o opis uniwersum, tips&triks, grafiki, tutoriale , newsy ze swiatka a w przyszlosci za, jakis miesiac pragniemy doprowadzic do zrzeszenia wiekszosci polskich klanow grajacych w ta gre i stworzyc lige, na wzor tej ktora prowadzimy juz prawie od roku w Cod4. Strona wystartowala dzis w nocy , mozna ja znalezc pod adresem http://www.ps3liga.pl . zapraszamy wszystkie osoby ktore chca miec swoj udzial w tworzeniu spolecznosci killzone2 w naszym kraju

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorkiem zagrałem na Polskim serwerze.....(chyba u Boro), nigdzie na żadnym serwerze nie było takiego chaosu! 32 bydła biegało gdzie chciało na mapie na pustyni(czyli miejsca było dużo), ku.rwa ISA postawili działka przed naszym spawnem i punkty respawnu, i sobie nabijali punkty nosz kur... po za tym pełno szpiegów, snajperów(była szansa grania snajperką z moim poziomem), graliśmy chyba wszystkie wyzwania po kolei :P Na następnej mapie było lepiej na szczęście, ale i tak Polacy to zawsze cwaniacy taka prawda.

Odnośnik do komentarza

odpalcie sobie jakąś plansze w multi i nie dołączajcie do gry tylko wybierzcie opcję"dołącz jako widz".Wbiłem się tak wczoraj na planszę będąca multiplayerowym odpowiednikiem lokacji z 1 misji.Przełączałem kamery,które dodatkowo można obracać analogiem i oniemiałem-np kamery nr1 i 3 pokazują na raz całą lokację gdzie biega 32 graczy i okolicę-wszystko jest w 3d,genialnie wykonane,nawet elementy bardzo daleko od planszy,dodatkowo mnóstwo źródeł światła,cienie,woda,zero uproszczeń i cały czas stabilna animacja-OBŁĘD

 

btw.w kampanii czuć sporo inspiracji filmami o Obcym-nie tylko wykonanie pojazdów(transportery ISA,Helgastów) ale nawet etap na statku i wykonanie korytarzy i gra oświetlenia to często wypisz wymaluj sceneria drugiej części filmu Aliens.Nawet pojazd w 8 etapie to też poniekąd zabawka z filmu.Miodzio :)

Odnośnik do komentarza

In patch 1.11, players can no longer add bots to online games as Guerrilla has noticed that some players have been fighting against low-end bots to increase their experience points.

Guerrilla says this is just a temporary solution, though, and a more permanent one is "forthcoming".

-www.qj.net

Krótko mówiąć koniec expienia na botach

 

A to dla niektórych

img49a1f210608cc.jpg

Edytowane przez szajbz
Odnośnik do komentarza
In patch 1.11, players can no longer add bots to online games as Guerrilla has noticed that some players have been fighting against low-end bots to increase their experience points.

Guerrilla says this is just a temporary solution, though, and a more permanent one is "forthcoming".

-www.qj.net

Krótko mówiąć koniec expienia na botach

ja bym zresetował rankingi bo czołówka rankingu ma już tak wyśrubowany ratio i punkty dzięki grze od premiery na botach,że nigdy już się ich nie dogoni i do końca ranking będzie o du.pę rozczasł :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Mi też wyskakuje błąd.

 

W międzyczasie oblukałem reckę KZ2 na TV4 i kolesie nawet odnieśli się do podsumowania z Extrima :P "Należy zgodzić się ze stwierdzeniem, że Killzone 2 to Halo i Gearsy razem wzięte".

 

Co do reseta to szkoda mi tych co uczciwie pracowali, dla całej reszty "Fast XP" itp to już nie :>

Odnośnik do komentarza
In patch 1.11, players can no longer add bots to online games as Guerrilla has noticed that some players have been fighting against low-end bots to increase their experience points.

Guerrilla says this is just a temporary solution, though, and a more permanent one is "forthcoming".

-www.qj.net

Krótko mówiąć koniec expienia na botach

Hmmmm..... to dziwne bo gralem wczoraj mecz, w ktorym bylo troche botow, to bylo juz po instalacji patcha. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Wczoraj wieczorkiem zagrałem na Polskim serwerze.....(chyba u Boro), nigdzie na żadnym serwerze nie było takiego chaosu! 32 bydła biegało gdzie chciało na mapie na pustyni(czyli miejsca było dużo), ku.rwa ISA postawili działka przed naszym spawnem i punkty respawnu, i sobie nabijali punkty nosz kur... po za tym pełno szpiegów, snajperów(była szansa grania snajperką z moim poziomem), graliśmy chyba wszystkie wyzwania po kolei :P Na następnej mapie było lepiej na szczęście, ale i tak Polacy to zawsze cwaniacy taka prawda.

 

też tam grałem, ładny wjazd na chatę nam zrobili, nie dało się wyjść z respawna ;o

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w nocy w multi i bardzo mi przypadło do gustu :). Ostatnie moje multi w FPS-ie to była pierwsze cześć Resistance w której ginęło się co kilka sekund. Tutaj tymczasem plansze są rozleglejsze zarówno w pionie jak i poziomie. Gra jest bardziej taktyczna, dużo przesmyków, ścieżek, można próbować, zachodzić przeciwników z różnej strony. No i tryby rozgrywki są ekstra szczególnie jak są dobierane losowo :)

Odnośnik do komentarza
Boty mogą być, ale po zabiciu bota nie naliczy ci XP. I nie rozumiem co to za przyjemność grac z botami.

Własnie co mnie zdziwiło naliczało normalnie XP :bunny:

Wczoraj przed patchem ;)

 

Ja mam taką prośbę, jeżeli zakładacie grę, to darujcie sobie mecze do 32 graczy, może 2-3 mapy nadają się do tylku graczy. Na innych to jest tylko i wyłącznie zadyma i zero przyjemności z gry.

 

PS. Powinno się zakazać używac bazookie i granatnika. Najlepsze jak jakis kretyn biega i wali cały czas z bazookie, pewnie inaczej nie potrafi nabić fraga :lol:

W jakiś poważniejszych turniejach na bank te bronie będą wykluczone.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...