Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

.....w opcjach ustawienia obrazu w KZ2 nalezy wyregulowac jeden z parametrow az symbol w okienku bedzie ledwo widoczny.....

 

...problem w tym ze na moim sharp lcd 26 hd ready zupelnie nic w rym okienku nie widac...

 

...sugestia zeby wyregulowac jasnosc w menu tv jest bezuzyteczna....

 

....czy u kogos bylo podobnie i sobie z tym poradzil? ...albo ktos ma jakies sugestie?...

 

 

i.maliszewski nie jesteś sam mam to samo na swoim panasonicu plazmie 42'.. ustawianie w tv też nic nie daje.

W opcjach w display (?) trzeba przestawić na limited w RGB full range. http://manuals.playstation.net/document/pl...bfullrange.html Sam się nad tym głowiłem w demie. W samej grze nie zauważyłem żadnych zmian, aczkolwiek kiedy obraz w tv staję się całkowicie czarny np. przy włączaniu gry to jest taka dziwna kasza, nie znam się, ale jak mówiłem, w grze nie widzę różnicy.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Próbowałem za czasów dema właśnie by ten obrazek był NIE widoczny, i właściwie różnicy nie widziałem, nie było szczególnie ciemno by jakiegoś szczególika nie zauważyć (zresztą sam desing może mroczny, został " jaskskrawo stuningowany" względem poprzedniej wersji).

Sprawdzałem na Bravii 40' i Samsungu 32'.

Odnośnik do komentarza
W opcjach w display (?) trzeba przestawić na limited w RGB full range. http://manuals.playstation.net/document/pl...bfullrange.html Sam się nad tym głowiłem w demie. W samej grze nie zauważyłem żadnych zmian, aczkolwiek kiedy obraz w tv staję się całkowicie czarny np. przy włączaniu gry to jest taka dziwna kasza, nie znam się, ale jak mówiłem, w grze nie widzę różnicy.

RGB full mam włączone, jednak to chyba wina TV, ps3 mam podlączone do monitora i jednak widać ten znaczek, przy TV już nie.

Odnośnik do komentarza
W opcjach w display (?) trzeba przestawić na limited w RGB full range. http://manuals.playstation.net/document/pl...bfullrange.html Sam się nad tym głowiłem w demie. W samej grze nie zauważyłem żadnych zmian, aczkolwiek kiedy obraz w tv staję się całkowicie czarny np. przy włączaniu gry to jest taka dziwna kasza, nie znam się, ale jak mówiłem, w grze nie widzę różnicy.

RGB full mam włączone, jednak to chyba wina TV, ps3 mam podlączone do monitora i jednak widać ten znaczek, przy TV już nie.

Ale to zawsze będzie włączone :F Jeśli masz na FULL to przestaw na Limited. Jeśli masz na Limited to rzeczywiście coś nie tak :unsure:

Odnośnik do komentarza

Mnie w polskiej wersji wkurza,że bardzo często przy dialogach czuć ,że osoby podkładające głos nie uczestniczyły wspólnie w nagraniu ,a nawet często chyba nie widziały scen do których odnosi się treść.Po prostu zbyt często jest bezpłciowo i nie mogę tego przeboleć,to już naprawdę brak przekleństw strawiłem ale tego nie potrafię.

 

Wg mnie najlepiej nagranym polskim tekstem w grze jest ostatni dialog Visariego

Odnośnik do komentarza

ja także skończyłem killzone 2, grałem na weteranie i myślałem,że pod koniec gry postradam rozum(niesamowice wysoki poziom trudności przed walką z radeckeim),gra jest genialna,nie wiem tylko jakiej to niesamowitej fabuły oczekujecie po zwykłej strzelance, a oświetlenie w tej grze to absolutnie poziom mistrzowski nawet jakby porówynywać do pctowego crysisa(pod tym względem nawet ten pctowy tytuł przebija), marzy mi się film hollywodzki killzone z solidnym budżetem, dobrym reżyserem i scenarzystą

Odnośnik do komentarza

Ja swoje zdanie o fabule i to co mi się w niej nie podoba wyraziłem w mojej mini recencji tryby single player parę stron temu.Niezaprzeczalnie jest lepsza niż w większości fps ale mogło być dużo lepiej.Co przede wszystkim jest w niej imo świetne to fakt,że jest smutna,przygnębiająca i pokazuje tragizm tej wojny.Jest ponura tak jak historia Helgastów,którzy jak wiemy z streszczenia uniwersum są narodem raczej tragicznym niż jednoznacznie złym.

 

btw.czy tylko mi w statystykach trybu single player w grze w rubryce czas gry konsola zjada górną połówkę licznika :P

Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie za odpowiedź w temacie słuchawek. Faktycznie Łebi twoje rozwiązanie to jakaś alternatywa i chyba tak zrobię.

 

Multi wymiata :) Byłem zwolennikiem COD4 na Xa ale powoli zmieniam zdanie... gdyby tylko te sterowanie KZ2 poprawili... no ale trudno :/ .

 

Jestem chętny dołączyć do jakiegoś większego polskiego klanu - jak co piszcie na priva.

 

(obecnie próbuje się jako INŻYNIER ale docelowo mam zamiar grać ZWIADOWCĄ :)))

 

 

Odnośnik do komentarza

Pytanie związane z komunikacją podczas gry.

Jest jakiś sposób by wyciszyć wszystkich "gadających" podczas gry przez HS za jednym razem???

 

Wiem ze jest opcja wyciszenia każdego z osobna ale na dłuższą metę się to nie sprawdza bo co jakiś czas ktoś wchodzi na serwer i zaczyna - wzdychać,sapać lub coś tam bredzić mając ustawiony mikrofon na full. Jak się gra na słuchawkach to można czasem (pipi)ca dostać jak takie hamburgery zaczną coś nawijać :/

Co innego gdy się gra z Polakami ale często/gęsto jest tak że człowiek się pakuje na serwer gdzie jest miejsce i w zasadzie nic nie słychać tylko jeden wielki mix z zakłóceniami co jest fest wqr...jące!!!!

Edytowane przez logan1
Odnośnik do komentarza
tak jest - wyzerowany statsy i ranking niedostępny. może wreszcie wzieli się za poprawę rankingu, który był skopany na maksa - nie dało się dobrze sortować i wyszukiwać konkretnych graczy...

:good:

I bardzo dobrze, też przed chwilką wchodzę na killzone.com sprawdzić swój profil, statystyki wyzerowane.

 

PS. Można już nabijać EXP? Cy jest to nie możliwe? Może szykują tryb rankingowy? (taki jak w R2)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...