Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy na ekranie pokazuje się "Naciśnij X" to jeszcze zyjemy i czekamy na pomoc, jesli calkiem zginiemy to wlasnie nie trzeba niczego naciskac, naciska sie wlasnie po to zeby sie manualnie zrespawnowac. :)

 

Nonsens :). Napis z x'em pojawia się zawsze po odliczeniu 7s na respawna, czy ile ich tam jest. Jak jesteś trupem, to wcale nie wracasz automatycznie do gry, tylko też x'a musisz wciskąć, co jest całkiem sensowne, bo można wtedy skoczyć do kibelka, zmienić coś w opcjach, itd.

Odnośnik do komentarza

Duży odzew ze strony graczy na każdym forum(forum na killzone.com jest wręcz zasypane tematami) wobec "deadzone'a" w prawej gałce analogowej może sprawić iż GG przemyślą swój błąd :)

Okazuje się że to jednak nie jest "mój" problem a setek innych graczy i recenzentów(IGN).

Oto ciekawy link do poczytania wraz z filmikiem dobitnie ukazującym iż cuś jest na rzeczy...

http://g4tv.com/thefeed/blog/post/693646/K...y-Controls.html

Odnośnik do komentarza
Gdy na ekranie pokazuje się "Naciśnij X" to jeszcze zyjemy i czekamy na pomoc, jesli calkiem zginiemy to wlasnie nie trzeba niczego naciskac, naciska sie wlasnie po to zeby sie manualnie zrespawnowac. :)

 

Nonsens :). Napis z x'em pojawia się zawsze po odliczeniu 7s na respawna, czy ile ich tam jest. Jak jesteś trupem, to wcale nie wracasz automatycznie do gry, tylko też x'a musisz wciskąć, co jest całkiem sensowne, bo można wtedy skoczyć do kibelka, zmienić coś w opcjach, itd.

Tyle, ze nie pokazuje sie ekran z lezaca postacia tylko mapa z respawn pointem i kamerka, a to jest roznica. :)

Informacja "Nacisnij X" pokazuje sie tylko wtedy gdy jest mozliwosc revive'a, jak gracz zostanie zabity to pokazuje sie ekran respawnu. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Duży odzew ze strony graczy na każdym forum(forum na killzone.com jest wręcz zasypane tematami) wobec "deadzone'a" w prawej gałce analogowej może sprawić iż GG przemyślą swój błąd :)

Okazuje się że to jednak nie jest "mój" problem a setek innych graczy i recenzentów(IGN).

Oto ciekawy link do poczytania wraz z filmikiem dobitnie ukazującym iż cuś jest na rzeczy...

http://g4tv.com/thefeed/blog/post/693646/K...y-Controls.html

 

Ha, genialny filmik, który dobitnie pokazuje to, o czym trąbię tutaj jakiś czas - że celownik źle działa. Gra też faktycznie ignoruje czasem delikatne przesunięcia analoga - na filmiku wspomina się też o R1 (ignorowany czasem), ale właśnie to samo jest z rzutem granatu (R2), mianowicie jeśli dostatecznie długo/mocno nie przytrzymamy triggera, to granat nie zostanie wyciągnięty. Tutaj po części to pewnie wina samego pada, bo triggery z DS3 są niestety beznadziejne i nie umywają się do tych z X360. Wyliczone w filmiku 150ms to wieczność, fani Q3A z pewnością dobrze wiedzą, jaka jest różnica między np. pingiem 200ms, a 70. Ten co ma 70 jest królem mapy.

 

Tyle, ze nie pokazuje sie ekran z lezaca postacia tylko mapa z respawn pointem i kamerka, a to jest roznica. :)

Informacja "Nacisnij X" pokazuje sie tylko wtedy gry jest mozliwosc revive'a, jak gracz zostanie zabity to pokazuje sie ekran respawnu. :)

 

Sprawdzę jak będę w domu :). Bo wydaje mi się, że X jest w obu przypadkach, ale może faktycznie się mylę...

Odnośnik do komentarza

Zreszta co do naciskania X zeby sie zrespawnowac to glupie jest to, ze po pojawieniu sie tego komunikatu trzeba go nacisnac dwa razy bo jak nacisniemy raz to i tak nic sie nie stanie.

Po pojawieniu sie informacji trzeba troche odczekac i wtedy wystarczy nacisnac raz, ale jak nacisniemy od razu to nic sie nie stanie i trzeba nacisnac dwa razy - juz w wersji beta mnie to denerwowalo, w pelnej jest to samo. :)

Odnośnik do komentarza
Nonsens (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Napis z x'em pojawia się zawsze po odliczeniu 7s na respawna, czy ile ich tam jest. Jak jesteś trupem, to wcale nie wracasz automatycznie do gry, tylko też x'a musisz wciskąć, co jest całkiem sensowne, bo można wtedy skoczyć do kibelka, zmienić coś w opcjach, itd.

 

niestety nie masz racji. jezeli jest odliczanie to znaczy ze jeszcze zyjesz. jezeli dostales heada to odliczanie sie nie pojawia i postac automatycznie sie respawnuje po okreslonej ilosci czasu. napis wcisnij "x" pojawia sie po to abys wiedzial ze masz mozliwosc respawnu po nacisnieciu x lub mozesz czekac na medyka aby ten cie uleczyl. czekac mozesz nawet przez 30min jesli taka twoja wola.

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawiają dwie rzeczy. Po pierwsze w jaki sposób goście z końca mapy rozwalają mnie jednym headshotem, sytuacja powtarza się też na mniejsze odległości. Próbowałem w ferworze walki i takie cuda są generalnie przypadkowe, tak więc dlaczego jakiś n00b wszystkim wali heady? Drugą głupią sprawą jest Shotgun który jest stanowczo za mocny. No Shit, nie zdążę wycelować a już leżę na ziemii :blackeye: .

Poszukuję też graczy do wspólnej TAKTYCZNEJ gry, gram TYLKO jako MEDYK, tak więc moje miśki mogą czuć się bezpiecznie :*

 

Odnośnik do komentarza
Mnie zastanawiają dwie rzeczy. Po pierwsze w jaki sposób goście z końca mapy rozwalają mnie jednym headshotem, sytuacja powtarza się też na mniejsze odległości. Próbowałem w ferworze walki i takie cuda są generalnie przypadkowe, tak więc dlaczego jakiś n00b wszystkim wali heady? Drugą głupią sprawą jest Shotgun który jest stanowczo za mocny. No Shit, nie zdążę wycelować a już leżę na ziemii :blackeye: .

Poszukuję też graczy do wspólnej TAKTYCZNEJ gry, gram TYLKO jako MEDYK, tak więc moje miśki mogą czuć się bezpiecznie :*

 

1. Więc to chyba nie n00b jeżeli mu to wychodzi pare razy pod rząd

2. Z odpowiednim opanowaniem podstawowego "rajfla" shotgun nie ma szans, jeżeli nie stoi za Twoimi plecami, lub wyskakuje ci na mordę metr przed Tobą.

Odnośnik do komentarza
Mnie zastanawiają dwie rzeczy. Po pierwsze w jaki sposób goście z końca mapy rozwalają mnie jednym headshotem, sytuacja powtarza się też na mniejsze odległości. Próbowałem w ferworze walki i takie cuda są generalnie przypadkowe, tak więc dlaczego jakiś n00b wszystkim wali heady? Drugą głupią sprawą jest Shotgun który jest stanowczo za mocny. No Shit, nie zdążę wycelować a już leżę na ziemii :blackeye: .

Poszukuję też graczy do wspólnej TAKTYCZNEJ gry, gram TYLKO jako MEDYK, tak więc moje miśki mogą czuć się bezpiecznie :*

Obejrzyj sobie na gry-online.pl video-recenzję Killzone 2.Jest tam fragment jak gościu napier...dziela do innego z shota i dopiero po 4 strzałach go zabija. Odległość to jakieś 2-3 metry :)

 

http://www.ps3site.pl/polska-reklama-killzone-2/15235/

 

Ale Boberek przeżywa :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
No cóż... Pora zakupic FRAG FX :)

bez jaj ,a potem masz zamiar kozaczyć na forum jakie będziesz miał ratio w meczach?

 

Wiadomo w końcu jak sprzedał się K2 na świecie?ta cisza w temacie powoduje,że coraz częściej zaczynam się zastanawiać,że jednak sprzedał się poniżej oczekiwań bo w przeciwnym razie Sony od razu by się chwaliło.

 

ps.Jacobss Ty grasz w ogóle online w tą grę?czy twój fanatyzm do tej gry skończył się w momencie zaliczenia singla?

Odnośnik do komentarza
snajper z odblokowaną opcją x5 zoom i skanowaniem przeciwników jest imba na mapie wzniesienie pyrrus ;D

Szkoda tylko że są opóźnienia w sterowaniu i to bardzo przeszkadza w grze tą postacią.

Wlasnie - jak to jest z tym 5x zoom bo snajperki jeszcze nie odblokowalem, ale raz na multi udalo mi sie ja dorwac i mialem zoom2x, ale w lunecie widzialem jeszcze 5x, niestety nie wiedzialem jak to wlaczyc. :D

Odnośnik do komentarza
Pora zakupic FRAG FX

 

nie radze ci kupowac fragx specjalnie dla tej gry. kilka osob juz sie wypowiadalo ze w killzone 2 fragx dziala beznadziejnie i jest znacznie gorzej niz na padzie.

 

ponawiam swoje pytanie:

czy jest jakakolwiek mozliwosc sprawdzenia ping'a na serwerze tak jak to mialo miejsce chociazby w cod'ach

Odnośnik do komentarza
Pora zakupic FRAG FX

 

nie radze ci kupowac fragx specjalnie dla tej gry. kilka osob juz sie wypowiadalo ze w killzone 2 fragx dziala beznadziejnie i jest znacznie gorzej niz na padzie.

 

ponawiam swoje pytanie:

czy jest jakakolwiek mozliwosc sprawdzenia ping'a na serwerze tak jak to mialo miejsce chociazby w cod'ach

 

To była taka ironia w kierunku dobrych graczy ;)

Odnośnik do komentarza
snajper z odblokowaną opcją x5 zoom i skanowaniem przeciwników jest imba na mapie wzniesienie pyrrus ;D

Szkoda tylko że są opóźnienia w sterowaniu i to bardzo przeszkadza w grze tą postacią.

Wlasnie - jak to jest z tym 5x zoom bo snajperki jeszcze nie odblokowalem, ale raz na multi udalo mi sie ja dorwac i mialem zoom2x, ale w lunecie widzialem jeszcze 5x, niestety nie wiedzialem jak to wlaczyc. :D

 

Opcje 5x trzeba odblokować. Poczytaj sobie informacje o medalach w grze.

Odnośnik do komentarza
snajper z odblokowaną opcją x5 zoom i skanowaniem przeciwników jest imba na mapie wzniesienie pyrrus ;D

Szkoda tylko że są opóźnienia w sterowaniu i to bardzo przeszkadza w grze tą postacią.

Wlasnie - jak to jest z tym 5x zoom bo snajperki jeszcze nie odblokowalem, ale raz na multi udalo mi sie ja dorwac i mialem zoom2x, ale w lunecie widzialem jeszcze 5x, niestety nie wiedzialem jak to wlaczyc. :D

 

Musisz strzelać x2 za co dostajesz punkty "sokole oko" Uzbierasz 8 punktów i dostajesz ulepszoną lunetę. Wtedy tylko stzałka do góry i już masz x5 zoom :)

1 punkt dostajesz za zabicie 10 przeciwników w rundzie.

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
Siła shota może zostać,tylko zasięg zmniejszyć.Wkurza mnei że nei da się snajpera ani sabotażysty rozpoznać gdy włączają niewidzialność i przebieranie.

 

jest sposób, wystarczy patrzeć na radar, zazwyczaj sabotażysta atakuje z bliska. Co innego ze snajperem, ale snajper snajpera wypatrzy, oni przeważnie i tak między sobą się strzelają :)

Odnośnik do komentarza
ps.Jacobss Ty grasz w ogóle online w tą grę?czy twój fanatyzm do tej gry skończył się w momencie zaliczenia singla?

Coś dawno go nie widziałem :P, ale jakoś mało prawdopodobne by po kampanii nie mieć ochoty ciorać w multi.

Może dla fana uniwersum KZ kampania jest niczym ryba z samymi ościami, niemniej gra jako gra nadal się sprzawdza wybornie, sam przyznał :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...