Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Kur.....wa co jest grane, pogram z godzine czasu i trzba konsole restartowac i tak mamy wszyscy co gramy akurat ze soba, juz mnie to doprowadza do nerwicy;/;/

 

Mam to samo.....tz. kilka dni wczesniej 3-4 zwiechy, wczoraj wszystko ladnie smigalo dzisiaj gram i znow zwiecha kur..... mac.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

bawił się ktoś poziomem trudności Elite?Z ciekawości odpaliłem dziś sobie kilka misji (w tym ostatnią misje na tym poziomie).....chyba jest jeszcze bardziej hardcorowo niż w CoD4.Nie wyobrażam sobie ostatniego holu i tego co trzeba będzie tam robić by go przejść.

Odnośnik do komentarza
Można słuchać muzy z HDD i robić foty podczas gry?

Niestety nie :/ Standard w Xboxie,a w PS3 nadal tego nie ma :/

 

 

Można słuchać muzy z HDD i robić foty podczas gry?

Muzyka tak, zdjecia nie

 

Można słuchać muzy z HDD i robić foty podczas gry?

Muzyka tak, zdjecia nie

 

Można słuchać muzy z HDD i robić foty podczas gry?

Muzyka tak, zdjecia nie

To jak w końcu jest? :huh:

Odnośnik do komentarza
Można słuchać muzy z HDD i robić foty podczas gry?

Niestety nie :/ Standard w Xboxie,a w PS3 nadal tego nie ma :/

 

 

Można słuchać muzy z HDD i robić foty podczas gry?

Muzyka tak, zdjecia nie

 

Można słuchać muzy z HDD i robić foty podczas gry?

Muzyka tak, zdjecia nie

 

Można słuchać muzy z HDD i robić foty podczas gry?

Muzyka tak, zdjecia nie

To jak w końcu jest? :huh:

Da sie na 100% bo sprawdzalem grajac multi.

Odnośnik do komentarza
bawił się ktoś poziomem trudności Elite?Z ciekawości odpaliłem dziś sobie kilka misji (w tym ostatnią misje na tym poziomie).....chyba jest jeszcze bardziej hardcorowo niż w CoD4.Nie wyobrażam sobie ostatniego holu i tego co trzeba będzie tam robić by go przejść.

 

po ostatniej misji na poziomie veteran nawet nie będę starał się puki co gry odpalać na poziomie elite :D. Jak podniosę swojego skilla na multi to może rozpocznę grę na tym poziomie :)

Odnośnik do komentarza

SPOILERY!

 

 

Wczoraj gralo mi sie w multi najlepiej od jakiegos czasu w jakakolwiek gre a to dzieki doborowemu towarzystwu z tego forum (i pewnie nie tylko). Bylo naprawde super i konkretnie. Niestety nie zawyzalem statystyk zadnej z druzyn, do ktorych mnie wrzucilo, ale mysle ze jako mieso armatnie tez sie zasluzylem (w koncu na kims fragi mozecie nabijac ;) a i wlasnym cialem oslanialem gdy trzeba bylo :lol:). No ale ribbonow dostalem kilka wiec nie bylo tak zle...

 

No i fajnie bylo z Wami zamienic pare slow w rodzimym jezyku. Faktycznie w walkach z Polakami najfajniej jest bo troche HS-ow macie i mozna sobie nawrzucac (za co przepraszam w razie co, to tylko atmosfera walki - ale i tak Owiec nienawidze Cie, kurna ile ten czlowiek razy mnie nazabijal...)

 

Ktos na headsecie skarzyl sie na lagi. Dziwne bo wszystko u mnie hulalo perfekcyjnie w moim odczuciu -to chyba nie serwer byl winny (Polska - Boro).

 

Pozdrowka!

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
macie jakis sposob na radeca?? bo gine co kilka sekund...

 

 

 

 

1. Shotgun i poruszaj sie do tyłu, bedzie sie pojawial przed shotgunem to go bach.

 

2. Jak jest blisko to nóż i napierdzielaj najszybciej jak możesz. Jak się oddali i strzela to lufę mu z broni.

 

 

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
Killzone 2 Vs. Halo 3 Czy jestem fanboy Sony? ;)

http://www.frontgracza.pl/2009/03/killzone-2-vs-halo-3/

IMO durne porównanie bo wszystko zależy od gusta gracza...

 

Moje by wyglądało tak...

 

 

1. Postać Główna - Halo 3. Na Master Chiefa nie ma ch.ja we wsi ;)

 

2. Historia - Halo 3. Zerowa fabuła KZ2, niewykorzystanie uniwersum itd.

 

3. Broń - KZ2. Animacja przeładowania, design broni. Zwycięzca może być tylko jeden.

 

4. Przeciwnicy - KZ2 Design Helghastów jest ciekawszy, mają bardzo dobre AI. Zdecydowanie lepsi przeciwnicy niż Grunty, Jackale i Bruty. Ale i tak KZ przegrywa w AI. Ale ogólnie lepiej od H3

 

5. Kampania - Halo 3. Otwarty nieprzewidywalny świat. Samotna walka bohatera o humanity last stand.

 

6. Multiplayer - Halo 3. Więcej trybów rozgrywki, większa możliwość customizacji, Forge (edytor map), Grifball. Większa ilośc map itd.

 

7. Extra - Halo 3. KZ2 jest jednym skryptem. Kampanię przechodzi się identycznie. W Halo 3 poza nieprzewidywalnym światem i przeciwnikami, dochodzi co-op i czaszki zmieniające rozgrywkę. Więc nie wiem co Allu za bzdury pisze

 

Halo 3 - 5 : 2 KZ2

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Multiplayer to nie customizacja a przyjemnosc i odczucia przede wszystkim.

 

Mi do Halo 1 nie chcialo sie wracac. Halo 3 nie chcialo mi sie kontynuowac, a co dopiero wracac...

 

No i kazdy by zrobil wlasne porownanie...

 

Co do skryptow - tylko trigger sie powtarza, potem jest bardzo roznie i duzo zalezy od naszego zachowania... No i odczucia wojny... Zadna gra tego nie oferuje dzis...

Odnośnik do komentarza
bawił się ktoś poziomem trudności Elite?Z ciekawości odpaliłem dziś sobie kilka misji (w tym ostatnią misje na tym poziomie).....chyba jest jeszcze bardziej hardcorowo niż w CoD4.Nie wyobrażam sobie ostatniego holu i tego co trzeba będzie tam robić by go przejść.

Pograłem chwilę na poziomie Elite i szczerze mówiąc spodziewałem się, że, zwłaszcza po pierwszym przejściu gry na Easy, zostanę wdeptany w ziemię. A póki co nie jest tak źle - Helghastom nie trzeba wpakować tony ołowiu, żeby klęknęli, nóż dalej jest przegięty, tyle tylko że Sev bardzo szybko ginie, no i nie ma celownika, ale do tego spokojnie idzie się przyzwyczaić. Generalnie uważam, że na tym poziomie powinno grać się w singla, bo gra zmusza do korzystania z cover systemu i ostrożnego czyszczenia kolejnych pomieszczeń.

 

 

Fabularnie nie spodziewałem się kokosów, więc zawiedziony fabułą nie jestem - ba, uważam, że jest dobra. Przede wszystkim, czuć, że jesteśmy na wojnie. Końcówka jest świetna, nasz Team Alpha to kozaki jakich mało, Radec doskonale spisuje się w roli głównego złego. Brakowało mi tylko więcej cut-scenek z naszą drużyną, zwłaszcza, że niektóre dialogi były naprawdę przednie i można było wycisnąć z tego teamu więcej. Sev jako główny bohater nie grzeszy charyzmą - ot, żołnierz, ale w zasadzie w ogóle mi to nie przeszkadzało. Na plus postać Narville'a, na minus Templar. Za mało go było w grze, w dodatku zamiast wykreować go na herosa, zrobiono z niego pokrakę. Scena jego śmierci to lipa - żeby pułkownik, dowódca floty, nie miał przy sobie choćby pistoletu?

 

Ogólnie, moim zdaniem, fabularnie gra dała radę. Chociaż nie przeczę, że fabułą, mogła i pewnie powinna wgnieść w fotel, a była IMO po prostu dobra. Z tego uniwersum, Helghastów, klimatu niegościnnej, rządzonej twardą ręką planety, który w każdej z misji wprost bije z ekranu twórcy mogli wycisnąć więcej.

 

BTW: Co to za flota na końcu gry? Wydawało mi się, czy te statki rzeczywiście strzelały do krążowników ISA?

 

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
Killzone 2 Vs. Halo 3 Czy jestem fanboy Sony? ;)

http://www.frontgracza.pl/2009/03/killzone-2-vs-halo-3/

IMO durne porównanie bo wszystko zależy od gusta gracza...

 

Moje by wyglądało tak...

 

 

1. Postać Główna - Halo 3. Na Master Chiefa nie ma ch.ja we wsi ;)

 

2. Historia - Halo 3. Zerowa fabuła KZ2, niewykorzystanie uniwersum itd.

 

3. Broń - KZ2. Animacja przeładowania, design broni. Zwycięzca może być tylko jeden.

 

4. Przeciwnicy - KZ2 Design Helghastów jest ciekawszy, mają bardzo dobre AI. Zdecydowanie lepsi przeciwnicy niż Grunty, Jackale i Bruty. Ale i tak KZ przegrywa w AI. Ale ogólnie lepiej od H3

 

5. Kampania - Halo 3. Otwarty nieprzewidywalny świat. Samotna walka bohatera o humanity last stand.

 

6. Multiplayer - Halo 3. Więcej trybów rozgrywki, większa możliwość customizacji, Forge (edytor map), Grifball. Większa ilośc map itd.

 

7. Extra - Halo 3. KZ2 jest jednym skryptem. Kampanię przechodzi się identycznie. W Halo 3 poza nieprzewidywalnym światem i przeciwnikami, dochodzi co-op i czaszki zmieniające rozgrywkę. Więc nie wiem co Allu za bzdury pisze

 

Halo 3 - 5 : 2 KZ2

 

Ja (pipi)e, chłopie wyjdź

 

Odnośnik do komentarza

Spoiler odnośnie mojej nie umiejętnej walki z Radecem ;)

 

No ja to nie wiem może i jestem straszym nubem ale kompletnie nie daje sobie rady z gwardią Radec`a, mój najlepszy wynik to śmierć kiedy zaczynają pojawiać się Ci z rpg :/

 

No ja to nie wiem może i jestem straszym nubem ale kompletnie nie daje sobie rady z gwardią Radec`a, mój najlepszy wynik to śmierć kiedy zaczynają pojawiać się Ci z rpg. Po wbiegnięciu na piętro rozwalam tych z miotaczami, potem Ci z dołu i lece na prawo pilnować schodów, da rade tym sposobem przejść? Dużo czasu musze wytrwać pomiędzy pojawieniem się pierwszy Higów z rpg do czasu zaprzestanie napieranie przez piechote ? :/

 

 

 

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza

najbezpieczniejsze miejsce to balkon, siedź tam i wybijaj tych którzy wbiegli na piętro. Jak ich wybijesz to wtedy oczyść sobie szybko tych co zostali na dole i na końcu zostaną Ci kolesie z RPG, których za pomocą snajperki zdejmiesz, ale trzeba działać dosyć szybko. Jak wybijesz kolesi z RPG to zostanie Ci walka z Radeciem. Aha, czekpoint jest w momencie jak statek wbija się do pałacu, małe ułatwienie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...