Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Killzone 2 Vs. Halo 3 Czy jestem fanboy Sony? ;)

http://www.frontgracza.pl/2009/03/killzone-2-vs-halo-3/

IMO durne porównanie bo wszystko zależy od gusta gracza...

 

Moje by wyglądało tak...

 

 

1. Postać Główna - Halo 3. Na Master Chiefa nie ma ch.ja we wsi ;)

 

2. Historia - Halo 3. Zerowa fabuła KZ2, niewykorzystanie uniwersum itd.

 

3. Broń - KZ2. Animacja przeładowania, design broni. Zwycięzca może być tylko jeden.

 

4. Przeciwnicy - KZ2 Design Helghastów jest ciekawszy, mają bardzo dobre AI. Zdecydowanie lepsi przeciwnicy niż Grunty, Jackale i Bruty. Ale i tak KZ przegrywa w AI. Ale ogólnie lepiej od H3

 

5. Kampania - Halo 3. Otwarty nieprzewidywalny świat. Samotna walka bohatera o humanity last stand.

 

6. Multiplayer - Halo 3. Więcej trybów rozgrywki, większa możliwość customizacji, Forge (edytor map), Grifball. Większa ilośc map itd.

 

7. Extra - Halo 3. KZ2 jest jednym skryptem. Kampanię przechodzi się identycznie. W Halo 3 poza nieprzewidywalnym światem i przeciwnikami, dochodzi co-op i czaszki zmieniające rozgrywkę. Więc nie wiem co Allu za bzdury pisze

 

Halo 3 - 5 : 2 KZ2

 

Ja (pipi)e, chłopie wyjdź

A Ty chociaz masz 2 konsole ? ;) Bo ja sie np zgadzam w 100% z Zeratulem, a juz na pewno z jego zdaniem o Multi, ktore jak dla mnie nie jest poki co nadal pokonane. killzone 2 mnie zaskoczyl - rzeczywiscie kopie dupe i stawiam ta gre zaraz za HALO 3 jezeli chodzi o rozgrywke multiplayerowa, a juz na pewno przed CODem.

 

Zreszta co to ma byc za artykul ? zero jakichkolwiek argumentow - jakby koles tez nigdy nie gral w HALO 3...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Bo mi sie spodobal ;)

A tak by the way - bo nikt mi w innym topicu nie odpisal, a multi coraz bardziej wciaga - jest jakas mozliwosc (przejsciowka) by podlaczyc pada od X'a 360 ? Powiem wam szczezrze, ze ciezko sie przestawic.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Ja (pipi)e, chłopie wyjdź

Oj Soniak nie obrażaj się jak ostatni troll znowu ... .

 

easye - Dlaczego masz avek podobny do ... :P .

 

Ja się nie obrażam :rolleyes: , po prostu gościu, fanboy Halo, wchodzi do tematu o KZ2 i zaczyna porównywać dwie różne gry. No to wiadomo że mnie to irytuje.

 

PS. Tak mam obydwie konsole, w Halo 3 grałem i myślałem że padnę ze znudzenia. Jedyne dobre gry na Xpudło to Over G Fighters, BF2, Test Drive i Mass Effect ;)

Odnośnik do komentarza

powoli gierka robi sie zdeka irytujaca. granie na mapkach na 32 graczy z przypadkowymi ludzmi to totalna porazka. tysiace roborow i dzialek + miliard bazook i granatnikow. czesto giniesz zanim sie ruszysz. obecnie gram jedynie na serwerazh max 24osoby.

irytujace jest rowniez to ze serwery padaja praktycznie codziennie. w singla nie gram bo nigdy nie gram singla w fps'ach. szkoda ze nie ma rzadnej porzadnej strzelanki multi na ps3. jak do tej pory jedyna gra jaka spelnila moje oczekiwania w kwestii multi byl cs na pc. problem w tym ze ile lat mozna grac w jedna gre. po 4 latach mi sie znudzilo. teraz czekam na starcrafta 2 bo jest duza szansa ze ta gierka bedzie przynajmniej w aspekcie multi naprawde dopracowana.

czy znacie jakies gierki na ps3 z naprawde wciagajacym multi (nie gram w rzadne wyscigi)

Odnośnik do komentarza
powoli gierka robi sie zdeka irytujaca. granie na mapkach na 32 graczy z przypadkowymi ludzmi to totalna porazka. tysiace roborow i dzialek + miliard bazook i granatnikow. czesto giniesz zanim sie ruszysz. obecnie gram jedynie na serwerazh max 24osoby.

irytujace jest rowniez to ze serwery padaja praktycznie codziennie. w singla nie gram bo nigdy nie gram singla w fps'ach. szkoda ze nie ma rzadnej porzadnej strzelanki multi na ps3. jak do tej pory jedyna gra jaka spelnila moje oczekiwania w kwestii multi byl cs na pc. problem w tym ze ile lat mozna grac w jedna gre. po 4 latach mi sie znudzilo. teraz czekam na starcrafta 2 bo jest duza szansa ze ta gierka bedzie przynajmniej w aspekcie multi naprawde dopracowana.

czy znacie jakies gierki na ps3 z naprawde wciagajacym multi (nie gram w rzadne wyscigi)

nie wiem jak popularne jest multi w tych grach, ale polecam Lost Planet i GRAW 2

Odnośnik do komentarza

Jestem juz przy koncu gry, ale troche sie zatrzymalem. :)

 

 

Walka w palacu z Radeckiem

jest po prostu beznadziejna, nie mogli tego bardziej skopac.

 

Nie wiem co tam trzeba zrobic, Rico mowi

wejdz na balkon

ja tak robie i tam siedze i nic, dalej zadnych wskazowek. Nie wiadomo co trzeba dalej robic, wyczailem, ze z przodu

pojawia sie RADEC, wiec wale do niego ze snajperki jak tylko sie pojawi

, ale to nic nie daje.

 

Co tam trzeba zrobic ?

Prosze o jakies wskazowki bo poziom frustracji osiagnal juz bardzo wysoki poziom..... :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
W ustawieniach sterowania dodali "Crouch Hold", a samo celowanie jest chyba płynniejsze.

Nie chyba a na pewno jest zmienione-szybciej reaguje na nasze ruchy,po prostu nie ma laga(przynajmniej ja tego nie zauważam).

 

Niech się wypowie osoba której ten "lag" przeszkadzał bo ja sobie nim nigdy głowy nie zawracałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...