Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

snajper z odblokowanym zoomem x5 i umiejętnością zaznaczania przeciwników na planszy(nawet innych niewidocznych snajperów i ludzi przebranych za swoich) jest gangsterski do granic możliwości :) Teraz 80% meczy gram właśnie taką postacią :)

jak dla mnie osiągnięcie tego jest za łatwe (zoom 5+ i tagowanie) wystarczy 8 meczy, powinni narzucić cięższe wyzwanie ja wim 5 headshotów przeciwnego snajpera kiedy jest w camo czy cós

 

po tym zostało mi tylko z kilka rzeczy do zdobycia w multi i znów brak większych wyzwań, najbardziej bawiło mnie nabijanie punktów i walka o mnożnik teraz "po co?"

 

GG więcej wyzwań!!!!!!!!!

 

Dziś z ficusiem pocisneliśmy na Pyrrusie snajperkami :P

 

no na Pyrrusie dajesz radę z twojej bazy - respa ściągnąć heada po przeciwnej stronie mapy

 

może jakiś mecz tylko dla strzelców wyborowych na Pyrrusie 10 -15 minut ?

Odnośnik do komentarza

to jest fake

wystarczy popatrzec na jego palce i widac ze w kilku momentach postac strzela a koles nawet nie ruszyl palcami.

 

EDIT

 

po wglebieniu sie w temat cofam to co napisalem wczesniej. urzadzonko ktore umozliwia polaczenie myszki+klawiatury to XFPS. jego koszt to w polsce 350zl a w usa 99$

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza
No tak,to pozwoli zadać pytanie czy to oszustwo i czy nadal jest to uczciwe współzawodnictwo.

 

To zależy jak wygodnie się na tym gra. Jeśli (pipi) co daje, niech sobie oszukują ale jeśli naprawde daje kopa do liczby i łatwości wykonywania fragów to niech spłoną w piekle ci co tego używają do niecnych celów.

 

Chociaż znam co najmniej dwie osoby, które radziły sobie z takimi delikwentami (w UT3) grając na padach.

Odnośnik do komentarza
zauważyłem że jak gra się helgastami to już ma się troche w plecy,jako isa możemy łatwiej kontrolować teren.

Hm ? a czemu to ?.

 

nie zgodzę się - uważam, że na różnych mapach jest różna sytuacja. Kilka meczy wygraliśmy z zastraszającą przewagą nad ISA na każdej mapie, ale to chyba zależy od poziomu graczy.

Ja najczęściej podczas meczu wybieram autoselect i gdzie mnie przyporządkuje tam gram :D

 

kurcze wciągnęło mnie teraz strasznie - moge stawiać wieżyczki i nagle okazało się, że map uczę się od początku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Myślałem że chodzi o "czerwone lampki" Helghastów, cóż w moim przypadku o wiele bardziej widoczne są niebieskie diody ISA (i to jak, przecież w tej grze na wielu mapach dominuje czerwień).

Moim zdaniem to ISA właśnie w wielu sytuacjach ma po (_)_) (nawet jeżeli mówimy tu o ich położeniu na mapach).

Aha i stało się coś dziwnego, nagle ludzie częściej sięgają znowu po shotguny i rakietnice, ehh znowu moge pobawić się w snajpowanie z karabinku ISA XD.

Odnośnik do komentarza
Kurcze,za szybko myśle za wolno pisze :P chodzi mi o pyrrus,ciężko jest strzelać zaczynając helgastami,mało dobrych miejscówek.

 

W pewnym sensie ISA na ma łatwiej do kampowania na wzniesieniu pyrrus, wystarczy siedzieć wewnątrz tego budynku co nad nim trzeba uzbroić/rozbroić ładunki i strzelać przez okna, na dodatek z tego miejsca widzimy większość mapy. Dobry gracz jest nie do zdjęcia, jeszcze jak ma skład z amunicją naprawiony to już jest imba :) Nawet ze swojego maina można już stać i strzelać. Helgaści też mają miejscówkę na tym budynku ale tam snajper jest prawie cały odkryty i łatwiej go zdjąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...