Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Dalszy ciag... jest tyle znakomitych gier (nie tylko fpsow), ze ciezko zrobic cos nowego i dobrego. Sony za dlugo zwlekalo z ta gra. Wszystko poszlo do przodu. Kolejny dowod na to, ze jak zwlekasz z gra, to ona sie dezaktualizuje. Chce mi sie juz spac, wiec nie bede juz mielil ozorem. Wszyscy wiedza o co chodzi, bo slaba sprzedaz, slabe zainteresowanie i wybitny spadek popularnosci tej gry, swiadcza chyba o czyms.

Odnośnik do komentarza

Nowe mapy będą darmowe:

http://translate.google.co.uk/translate?u=...en&ie=UTF-8

 

Sony Computer Entertainment has announced that first person shooter Killzone 2 new multiplayer game fields receive. The expansion in the Netherlands made PlayStation 3 game from April 30th for free download.
Odnośnik do komentarza

Jacobss ale tych minusów nie są w stanie kupujący zauważyć dopóki gry nie przejdą,pisma też o tym nie pisały,także to nie moze być powód złej sprzedaży.Co do tego co napisałeś,to masz prawo,ja się na tej grze nie zawiodłem,zrobiłem w niej platyne,przeszedłem na 4 (wszystkich)levelach trudności i nadal gram w nią dla przyjemności.Uważam że to wina Sony że gra się tak słabo sprzedała,przenoszenie premiery też nie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Aż głupio pisać w temacie o grze którą większość wymasterowała na 100%, zna ją na pamięć itd. A ja dopiero od dwóch dni męczę demo :P (pełna wersja po świętach) nie będę owijał w bawełnę to właśnie Killzone 2 przyczynił się prawie w pełni do kupna PS3 już teraz, oczywiście jeszcze MGS4(mówię o grach które wyszły, nie które będą), ale to K2 postawił kropkę nad i. Po podłączeniu sprzętu, założeniu konta itd. pierwsze co zrobiłem to było zassania demka K2. Cholera jak mi się to wszystko dłużyło procent po procencie leciał, a mnie aż ściskało "no kiedy w końcu ściągnie?", 10 minut trwało dla mnie godzinę(na szczęście piwka pomagały ;) ). Aż w końcu "download complete" no i jeszcze instalacja, instalacja dema WTF? No ale nie ważne po całej tej męczarni w końcu po niecałych 2 miechach miałem za chwilę zagrać w grę na którą śliniłem się jak szczeniak na kość. Wybór języka, gamma, poziom trudności i start gram, gram gram co dalej się działo w mojej głowie nie będę pisał bo dostałbym dożywotniego bana na tym forum(cenzura). Mogę napisać tylko że, od tych dwóch dnie katuje tylko demko K2, nie chcę nawet włączać MGS4 czy U: DF, żadna kompletnie żadna gra nie potrafi mnie teraz zadowolić. Nawet jeszcze do nie dawna RE5 uważany przeze mnie za pięknego i mega grywalnego teraz wydaje się jakiś taki nijaki. Taką reakcję wywołało u mnie kiedyś demko MGS2 dodawanego do ZOE nie myślałem że kiedyś jeszcze mi się to przytrafi. Boję się jak cholera co pełna wersja ze mną zrobi, skoro 10 minutowy kod tak mnie wytargał. Nie będę się rozpisał o grafice, bo każdy kto grał wie jak to wygląda, za to na kolejną chwałę zasługuje dźwięk który również jak grafika miażdży DTS :rolleyes: . A na koniec jeszcze jedno słówko o polskim dubbingu nie jest taki zły jak niektórzy pisali, nawet daje radę chodź w pełną wersję będę grał po ENG. Koniec przynudzania, idę dalej katować demo a nóż odblokuje mi się pełna wersja hehe.

Aha tylko 2 pytanka:

To prawda że, pierwszy etap jest gorszy graficznie w porównaniu do pozostałych? Kiedyś tak parę osób tu pisało.

I druga sprawa jak na początku wybieram gammę daje na maksa w prawo jasność, i a i tak nawet ledwo nie widzę tego znaczka. Tak ma być? Jak najlepiej ustawić tv, gammę żeby osiągnąć najlepszy efekt? Fakt że obraz w tv mam ustawiony na dosyć ciemny bo tak lubię, ale z K2 chciałbym wyciągnąć jak najwięcej. A nie za bardzo kumam z tą gammą. Czy ma być widoczny znaczek czy nie?

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

każdy level jest śliczny ale faktycznie wg mnie pierwszy jest najbrzydszy i chyba każdy to potwierdzi,głównie chodzi o to ,że największą potęgą silnika graficznego K2 jest gra światła/cieni a tego w dziennym etapie nie dostrzegasz i nie ma gdzie to zaprezentować.Od drugiego etapu grasz sobie w nocy więc wtedy zobaczysz o czym piszę ;)

 

Co do gammy,ja tam znaczka nie widzę przy ustawieniu i jakoś mi to nie przeszkadza w odbiorze gry,podobno by był lepiej widoczny trzeba wyłączyć w opcjach cross color reduction filter ale ja się tam tym nie bawiłem.Jeśli masz Bravie polecam ustawienia tv podane przez samo GG wtedy gra wygląda jeszcze bardziej kozacko,testowałem u kumpla na 46 calowej Bravii Full HD i po prostu oniemiałem.

Odnośnik do komentarza
Aż głupio pisać w temacie o grze którą większość wymasterowała na 100%, zna ją na pamięć itd. A ja dopiero od dwóch dni męczę demo :P (pełna wersja po świętach) nie będę owijał w bawełnę to właśnie Killzone 2 przyczynił się prawie w pełni do kupna PS3 już teraz, oczywiście jeszcze MGS4(mówię o grach które wyszły, nie które będą), ale to K2 postawił kropkę nad i. Po podłączeniu sprzętu, założeniu konta itd. pierwsze co zrobiłem to było zassania demka K2. Cholera jak mi się to wszystko dłużyło procent po procencie leciał, a mnie aż ściskało "no kiedy w końcu ściągnie?", 10 minut trwało dla mnie godzinę(na szczęście piwka pomagały ;) ). Aż w końcu "download complete" no i jeszcze instalacja, instalacja dema WTF? No ale nie ważne po całej tej męczarni w końcu po niecałych 2 miechach miałem za chwilę zagrać w grę na którą śliniłem się jak szczeniak na kość. Wybór języka, gamma, poziom trudności i start gram, gram gram co dalej się działo w mojej głowie nie będę pisał bo dostałbym dożywotniego bana na tym forum(cenzura). Mogę napisać tylko że, od tych dwóch dnie katuje tylko demko K2, nie chcę nawet włączać MGS4 czy U: DF, żadna kompletnie żadna gra nie potrafi mnie teraz zadowolić. Nawet jeszcze do nie dawna RE5 uważany przeze mnie za pięknego i mega grywalnego teraz wydaje się jakiś taki nijaki. Taką reakcję wywołało u mnie kiedyś demko MGS2 dodawanego do ZOE nie myślałem że kiedyś jeszcze mi się to przytrafi. Boję się jak cholera co pełna wersja ze mną zrobi, skoro 10 minutowy kod tak mnie wytargał. Nie będę się rozpisał o grafice, bo każdy kto grał wie jak to wygląda, za to na kolejną chwałę zasługuje dźwięk który również jak grafika miażdży DTS :rolleyes: . A na koniec jeszcze jedno słówko o polskim dubbingu nie jest taki zły jak niektórzy pisali, nawet daje radę chodź w pełną wersję będę grał po ENG. Koniec przynudzania, idę dalej katować demo a nóż odblokuje mi się pełna wersja hehe.

Aha tylko 2 pytanka:

To prawda że, pierwszy etap jest gorszy graficznie w porównaniu do pozostałych? Kiedyś tak parę osób tu pisało.

I druga sprawa jak na początku wybieram gammę daje na maksa w prawo jasność, i a i tak nawet ledwo nie widzę tego znaczka. Tak ma być? Jak najlepiej ustawić tv, gammę żeby osiągnąć najlepszy efekt? Fakt że obraz w tv mam ustawiony na dosyć ciemny, ale z K2 chciałbym wyciągnąć jak najwięcej. A nie za bardzo kumam z tą gammą. Czy ma być widoczny znaczek czy nie?

Hehe mnialem podobne jak ty jak sciagnolem demo to caly czas je katowalem czekajac wrescie na pelna wersje kupilem oczywiscie w dniu premiery.Po kupnie killzona zadna gra nie zagoscila u mnie w konsoli ciagle katowalem killzona poprostu nie chcialo mi sie w nic innego grac teraz sobie wyobraz ze po 6 dniach padla mi konsola:)na szczescie wrucilem juz do gry.Moim zdaniem pierwszy etap wcale nie jest brzydszy gra trzyma rowny poziom drugi nieco ladniejszy i za(pipi)iscie klimatyczny no i pustynia to juz wogle wypas ja wogle niektore misje to sobie moge wlanczac bez konca.Jesli chodzi o znaczek to ja biore na maksa w prawo i jest doskonale chodzi o to jakbys go nie widzial wogle po maksymalnym przesunieciu w prawo wtedy trzeba cos w tv ustawic a jak widzisz to lepiej nic nie grzeb bo jeszcze przedobrzysz:)

Odnośnik do komentarza

Ficuś a gdzie znajdę te ustawienia podane przez GG? Na ich stronce? Zresztą zaraz poszukam. No właśnie z tym Reduction Filter i RGB Full Range i Super White w Display Settings w menu PS3 nie wiem za bardzo co tam ustawić :P . Nie wiem co włączać co powyłączać.

 

Za(pipi)isty2 nie nie właśnie po przesunięciu na maksa w prawo dalej nie widać znaczka.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

@Slupek88

 

czlowieniu, opanuj sie! takie slowa moga kierowac do ciebie jak i do mnie mogli. ;D dla K2 sprzedalem swojego Xboxa 360, kolekcje 15 gier wymienilem na PS3 i kupilem od razu, z marszu Killzone 2. ale jak bylo na poczatku... majac jeszcze aukcje X360 na Allegro i zalatwiona wymiane gier na PS3, tydzien przed calym tym zamieszaniem, moj kumpel pozyczyl od znajomej PS3. jak sie nieszczesliwie okazalo, trzymany byl podczas remontu i naped byl caly zasmiecony gladziami i innym syfem, wiec nie czytal plyt. ale, dzialal i po podlaczeniu do internetu, od razu kumpel pobral demo K2. wyobraz sobie, 14 calowy stary telewizorek i na nim pilowalismy demo, non stop, raz po raz na zmiane. nawet kolo 23 dzwonil mi powiedziec ze piluje ktorys raz z rzedu i jest napalony jak arab na kurs pilotazu. po tygodniu, pojechalem odebrac swojego PS3, dzien wczesniej wizyta na gieldzie po 3 tytuly, w tym K2 zeby bylo w co grac. jak tylko przylepilem sie do plazmy mojego taty (sam u siebie mam nie lepszy telewizor niz moj kumpel :D tez 14 calowy, tyle ze nowszy, ale kineskop :P) to nagle stracilem poczucie czasu. trudno opisac co ta gra robi z czlowiekiem. ale powiem ci ze pierwsza misja to dla mnie kunszt geniuszu holendrow. ma tak nieziemski klimat ze w zadnej grze czegos takiego nie doswiadczylem, nawet w Gearsach 2 ;) a swoja droga, wypilowalem GoW2 i musze powiedziec ze zaden etap w grze nie zrobil na mnie takiego wrazenia jak np. pustynia w K2. naprawde, znak rozpoznawczy X360 wysiada przy K2. zadna gra nie wywolala u mnie takiego zachowania. teraz przede mna Resistance 2 po swietach i LittleBigPlanet dla totalnego rozluzowania i zabawy ze znajomymi :)

 

naprawde, nie bedziesz zalowal zakupu PS3, ja nie zaluje ani przez moment i co chwile znajduje plusy tej konsoli i jej przewage na X360. jestem wdzieczny mojej wczesniejszej konsoli za niezliczona ilosc radosci jaka mi dostarczyla ale nie mozna wytrzymac majac konsole 2 lata, jak tylko sie robila ciepla, wylaczalem ja i kiedy ochlonela, wieczorem znow ja odpalilem zeby troche znowu pograc, a i tak padla 5 razy.

Odnośnik do komentarza

Jestem tuz przed samym wejsciem do Palacu Visariego. Higi co chwile sie respawnuja. Co zrobic zeby to przejsc? Gram na hardzie.

Biec na jana ;/. Innego wyjscia na hardzie nie ma. Chyba, ze chcesz walczyc okolo 5 godzin (autentycznie), to mozesz posuwac sie powoli do przodu. Te respawny to jest wlasnie jeden z najwiekszych idiotyzmow tej gry i dokladnie to mnie odrzuca tak samo od serii COD. Gdzie tu taktyka? Okazuje sie, ze najlepiej jest po prostu biec na jana. Zepsute totalnie. Dla mnie respawny, to wynalazek poprzednich generacji i developerzy niech sie wstydza, ze uzywaja takich tanich sztuczek. Jak modern warfare 2 bedzie miec znowu respawny, to moga mnie cmoknac w ptaka, bo nigdy wiecej nie kupie zadnego cod.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie gram sobie na Elite, kończę misję

na statku

, więc przede mną już 'tylko' ostatni etap. W zasadzie póki co muszę przyznać, że jakoś przeraźliwie trudno nie było, w czym zasługa dość gęsto rozmieszczonych checkpointów. Oczywiście trzeba używać kiedy tylko się da cover systemu, oczywiście było parę trudnych momentów, gdzie zacinałem się na dłużej(np.

zestrzelenie czołgu na pociągu

), no i ostatni, najtrudniejszy etap wciąż przede mną, ale generalnie uważam ten poziom trudności za bardzo dobrze wyważony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...