Skocz do zawartości

Gears of War


orion50

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dopiero teraz zagralem w Gearsow i mam pare pytanek:

Raz ktos z Was moze gra w to jeszcze?? Z checia bym sie dolaczyl jak cos.

Dwa zauwazylem ze nie ma w tej grze Intra:/ pamietam ze jak na PC zostawilo sie na moment na poczatku przed rozpoczeciem gry i nic nie ruszalo to wlaczalo sie intro:/ jak to jest z wersja na klocku??

Odnośnik do komentarza

Też jest intro na 360 ;) Poczekasz chwile i sie właczy. Głupie pytanie zadajesz hehe. Wiadomo ze graja ludzie poniewaz ta gra jest zajefajna. Duzo osób gra. Njczesciej ustawiaja sie na rankingi na 16 rund execution

 

UPDATE: Jest ktoś chętny na pogranie na nowych mapach (subway itd.) ??? Chce porobic achievy i pograc :pinch:

Edytowane przez Brolly PL
Odnośnik do komentarza
Też jest intro na 360 :) Poczekasz chwile i sie właczy. Głupie pytanie zadajesz hehe. Wiadomo ze graja ludzie poniewaz ta gra jest zajefajna. Duzo osób gra. Njczesciej ustawiaja sie na rankingi na 16 rund execution

 

UPDATE: Jest ktoś chętny na pogranie na nowych mapach (subway itd.) ??? Chce porobic achievy i pograc ;)

 

Ja bym z chęcią pograł na tych nowych mapach lecz niestety nie da sie pobrać z pewnych przyczyn( nadal) ich :)

Odnośnik do komentarza
Też jest intro na 360 :) Poczekasz chwile i sie właczy. Głupie pytanie zadajesz hehe. Wiadomo ze graja ludzie poniewaz ta gra jest zajefajna. Duzo osób gra. Njczesciej ustawiaja sie na rankingi na 16 rund execution

 

UPDATE: Jest ktoś chętny na pogranie na nowych mapach (subway itd.) ??? Chce porobic achievy i pograc ;)

 

Taaaa np. dzisiaj graliśmy na Rooftops, te 16 rund trwało prawie godzinę:).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Beka Wnusiu

Jak rozwalic raama?

Mam 12 wybuchajacych pociskow, wale do niego potem doprawiam z karabinu a jak podchodze to go mijam i biegne do tego dzialka nawalam do niego i nietoperze mnie zabijaja

jaka jest najlepsza taktyka?

Odnośnik do komentarza
Jak rozwalic raama?

Mam 12 wybuchajacych pociskow, wale do niego potem doprawiam z karabinu a jak podchodze to go mijam i biegne do tego dzialka nawalam do niego i nietoperze mnie zabijaja

jaka jest najlepsza taktyka?

Do ku**y nędzy! Czy wy ludzie nie umiecie skorzystać z wyszukiwarki forum/google/youtube? Było już do cholery omawiane ze sto razy jak go rozwalic :).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Recka w PSXE w numerze 112; Grudzień '06. Nie zdołałem wyszukać recenzji z trybu multi, może to mój podeszły wiek i kiepski wzrok albo pamięć, ale nie ma ani w 113 ani 114, ktoś wie co to za błąd w matrix'ie ?

 

Yo Maciucha widze że się tobie udało, na RAAM'a jest taktyk tyle ile mrówek w słoiku czyli wystarczająco by wkurzyć, dużo pomocy pod > www.gamefaqs.com - kopalnia 14 karatowej wiedzy w razie problemów.

Osobiście lancer + shotgun wystarczyły, ale zawsze trzeba się napocić czegokolwiek byś nie wybrał (bow'em nie próbowałem).

 

Osobista dygresja - na live wpierw warto się podprawić w players match, Ameryki nie odkryłem. pozdr.

Odnośnik do komentarza

Gierka jest niesamowita. Ciągle mam ochotę grać online pomimo wielu irytujących bugów i glitch'ów. Niestety hamburgery bardzo lubią glitche :whistling:. Walka 1vs1 na shotguny to niesamowita moc. Dziś grająć meczyk 10 rundowy wpadłem na balkon na gridlocku rozwaliłem 3 Loctusów (active reload included) a czwartego ze snajperki. MOC. Narazie mam 133 kille, ale gram od poniedziałku na głównym koncie narazie. Nie jestem zbyt dobry, ale czasem coś się uda :) chętnie pogram z rodakami. Jakby co to mój gamertag : orionPL

jest w sygnaturce :/

pozdrawiam

 

online dużo bardziej mi się podoba w GOW niż w Halo3. W halo przeszedłem Kampanię i odłożyłem.. nie czuję mocy drzemiącej w grze bungie. :sad:

 

Dorwałem dzisiaj monitor i podpiąłem kablem VGA. Teraz dopiero widzę w pełnej krasie piękno tej gry. Nie ma porównania do telewizora CRT

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Z tym Angry Titan'em to EPIC sobie zażartowało, najprostszy boss w historii gier, bez względu na poziom trudności, zadziwiające jak można w takim momencie rozgrywski dać takiego lamusa za boss'a.

Zanim GoW zawiatał w mojej konsoli wiele razy włączałem trailer GoW'a (ten puszczany w kinach z tłem "Mad World") i się zastanawiałem - jak ten 8 nogi bydlak zje Marcus'a - czy wpierw go podwędzi, usmaży czy może zostawi na później i odgrzeje z mikrofali, a tu...

 

Na tym kończy się marudzenie, gra sprawia radość na singlu, rządzi na co-op'ie i wchłania na live'ie (prócz gadania 14letnich "your mom blah-blah-blah" Amerykanów) hahaha. Pozdr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.