Skocz do zawartości

Gears of War


orion50

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Eh :/.... Mam w końcu Map Pack 2 ale konsola go nie czyta.... Przeniosłem go z innego dysku, razem z kontem z któego został ściągnięty. Co robić, bo zaraz mnie coś trafi...

 

Tak to nie działa, nie ma tak łatwo ;) Musisz pokombinowac z dwoma kartami sieciowymi. Musisz poszukac na forach, bo ludzie o tym pisali.

Ale czemu do cho.lery nie? Z drugiego dysku przekopiowalem ten map pack na memorke, razem z tym przenioslem profil z ktorego zostal sciagniety. Obie rzeczy przenioslem memorką na swój dysk i miałem nadzieję, że będzie dzialac a tu zonk... Dwóch kart sieciowych nie mam...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gears of War z mapkami

 

Posiadaczy X360 nie posiadających jakimś cudem gry Gears of War, czeka ciekawa oferta, zestawik z mapkami. W skład zestawu będzie wchodzić płytką z grą oraz bonusowa płytka z ciekawymi dodatkami. Co ciekawe, na dysku będzie można zapoznać się zarówno z materiałami z GOW, jak i z przygotowywanej obecnie drugiej części gry! Bonusowa płytka będzie zawierać:

 

* Gears of War Gamer Picture Pack

* Emergence Day Gamer Picture

* Emergence Day Theme

* "FUTURE WEAPONS" Theme

* Emergence Day Message from Cliffy B

* Gears of War Map Pack 1 Trailer

* Gears of War - Multiplayer Map Pack 1

* 'Hidden Fronts' Multiplayer Map Pack 2

 

* Gears of War 2: Gamer Picture Pack

* Teeth Theme

* Teaser Trailer

* Trailer

* Assault Game Play Trailer

 

Zestaw się pojawi 24 czerwca, w USA będzie kosztował 39.99$.

 

źródło:

http://www.next-gen.com.pl/index.php?optio...iew&id=2676

 

EDIT: JAK NA RAZIE ZAPOWIEDZIANE TYLKO DLA USA...

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Eh :/.... Mam w końcu Map Pack 2 ale konsola go nie czyta.... Przeniosłem go z innego dysku, razem z kontem z któego został ściągnięty. Co robić, bo zaraz mnie coś trafi...

 

Tak to nie działa, nie ma tak łatwo ;) Musisz pokombinowac z dwoma kartami sieciowymi. Musisz poszukac na forach, bo ludzie o tym pisali.

Ale czemu do cho.lery nie? Z drugiego dysku przekopiowalem ten map pack na memorke, razem z tym przenioslem profil z ktorego zostal sciagniety. Obie rzeczy przenioslem memorką na swój dysk i miałem nadzieję, że będzie dzialac a tu zonk... Dwóch kart sieciowych nie mam...

Takie rozwiązanie by się sprawdziło jakbyś korzystał z konsoli na której zostało to pobrane. Zawsze możesz spróbować coś zdziałać z transferem licencji.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Z Seriously nie jest taka prosta sprawa , zazwyczaj wpada on dopiero nie po 10tys. killi , a po kilkunastu .

Jeden koleszka nawet się chwalił/żalił , że wpadło mu dopiero po 23tysiakach - co najlepsze , nie wiedzieć czemu ?!? Najprawdopodobniej nie zalicza za skrojone kile.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
A skąd mamy to wiedzieć?

Podejrzewam że mało tu osób (o ile wogule ktoś) gra w tą samą gre na dwóch platformach.

 

Ja gram, na razie jestem w czwartym akcie i wszystko jest tak samo jak na xboxie :P no poza napisami które są po polsku przez co mogę sie dokładniej zagłębić w fantastyczną i głęboką fabułę girsów :lol:

Edytowane przez wujakamil
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko

Zaczynam pogeywac w GoW'a po pierszym nie najlepszym wrazeniu jakie zrobila namnie gra ,dzisiaj spedzilem przy niej prawie 6 h :) i powiem ze mnie wciagnelo i to mocno. jestem ocenie w 3 akcie chyba juz przy koncu.

Ale mam pytanie co do tych koralikow czy jak to nazwac ktore sie zbiera jest ich 30 ja narazie mam chyba 6 :) ,Do czego one sluza ? da si je jakos wykorzystac w grze ico bedzie jak uzbieram wszystkie 30 ?

 

zrozumcie dopiero zaczynam grac :P

Odnośnik do komentarza
Tylko do achievementow ,jeden jest za 15 ,a drugi za 30 ,nic wiecej. Chociaz podobno w drugiej czesci ,jesli zebrales iles tam to dostaniesz dodatkowa grywalna postac.

 

 

daja dodatkowy GS jak sie nie myle, zadnych jakis bonusow z tego nie ma. Jedynie do GOW2 gdy zdobedziesz chyba 1/3 dostaniesz jakas postac do multi.

ok dzieki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...