Skocz do zawartości

Gears of War


orion50

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko oglądnij ten filmik jak skończysz grę - po co psuć sobie rozrywkę, i tak zebrałeś 6 sztuk tylko, gdzie w samym pierwszym akcie bodajże jest z 10.

no tak to pozostaje zaczac od nowa :D

 

 

 

 

Obecnie jestem na koncu aktu 4 :) i musze sie dostac do tego swojego samochodziku mam 30 sek od zabica tych dwoch duzych kolesi z granatnikiem zanim mi rozwala moj bryke. Jak tam sie dostac skoro jestem podobszczalem. probowalem juz na pale tam przedostac ale le dostaje w plecy z granatnika , walczac z nimi konczy mi sie czas. Delikatnie mowiac utknolem w tym miejscu . Ktos m ipodpowie jak ta przeskoczyc ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obecnie jestem na koncu aktu 4 :) i musze sie dostac do tego swojego samochodziku mam 30 sek od zabica tych dwoch duzych kolesi z granatnikiem zanim mi rozwala moj bryke. Jak tam sie dostac skoro jestem podobszczalem. probowalem juz na pale tam przedostac ale le dostaje w plecy z granatnika , walczac z nimi konczy mi sie czas. Delikatnie mowiac utknolem w tym miejscu . Ktos m ipodpowie jak ta przeskoczyc ?

Biegnij i ich omijaj ;)

Odnośnik do komentarza
A w ogóle najlepiej to mieć 6 strzałek w łuku. Jedna strzałka = jeden boomer, jedną stroną się przedzieramy... łatwizna. Na insane samemu sobie spróbujcie :E

No udalo sie przejsc :)czy takie latwe .... kilka razy dostalem w plecy z granatnika a bylem juz tak blisko ... :P ale pzreszedlem . teraz jestem w koncowce aktu 5 iwalcze z tym przystojniakiem co ma cale stadko "golebi" :E przy sobie .... .jak tego typa pzrejsc tzraba walic ile wlezie w neigo czy jest jakis sprytny sposob na niego :P

 

EDIT : juz wiem tzreba ladowac w niego ile wlezie :P ide to wykonac ....

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
Najlepsza technika, łuk i snajpa. Ja z kolegą (pozdrowienia Milekp) przeszliśmy go w jakieś 20-30 sekund. On łuk, ja snajpa, potem tylko z łuku nawalaliśmy, zdechł ;)

 

EDIT: Mowa ofc o poziomie Insane.

Poradzilem sobie z tym typem :) gra ukonczona na najnizszym stopniu trudnosci .teraz HARDCORE :P

 

Ale mam pytanie co do jednego archiva , nalezy zabic 3 kolesi na raz ,jak gdzies wyczytalem najlpesze miejsce to zaraz jak uciekamy z wiezienia kiedy op4 otwieraja drzwi nalezy ladnie podeslac im granat. wszsytko ladnie pieknie ale cos ciezko to wykonac nalezy iidealnie wycelowac. spedzilem dzisiaj na tym ponad godzine , ale nie udalo mi sie tego wykonac. rozwalam 2 granatem a tzreci zawsze przezyje.

Ktos mi moze poradzi gdzie celowac tym granaem dokladnie i w ktorym momencie rzucić ...

Odnośnik do komentarza

Jest takie miejsce w drugim akcie (po tym jak reflektorem torujemy drogę Domowi) że jest ślepa uliczka i się pojawia dziura z nadchodzącymi Locustami (Emergence Hole), trzeba zebrać boomshota z 1 aktu (nie pamiętam czy jest w drugim) i nawalać w dziure jak będa wychodzić. Trafiłeś? Cofnij się i wejdź w ciemności by Kryle Cię zjadły, ponawiamy próbę gdyż checkpoint jest 3 sekundy przed momentem wyskoku Locustów. Ja tych w więźieniu ani razu nie trafiłem :E

Odnośnik do komentarza
Ja zrobiłem właśnie tak jak na tym filmiku z jutiuba, czyli w więzieniu.

Ok udaje mi sie ich zabijac ale nie zalicza mi archiva WTF :o , zalatwiam cala trojke na najnizszym poziomie trudnosci i takze na hardcore i nie zalicza mi tego dla czego? czy ten archiv jest powiazany z jakims innym? czy trzeba go wykonac na kazdym stopniu trudnosci ?

Odnośnik do komentarza

10 razy zabić 3 gości jednym strzałem/granatem. Na multi też się to liczy - raczej, bo dziwnie wcześnie skończyłem tego achieva, bodajże już po 5 podejściu mi to zaliczyło. Normalnie na jednym poziomie przejdź, zgiń i Cię cofnie, prawda? Granat pod nogi i boom :)

 

NA multiplayerze mi z boomshota wchodził ten achievement? Albo wtedy źle liczyłem, bardzo szybko mi wpadł achievement.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Już gdzieś kiedyś pisałem, w 4 akcie po spaleniu bersekera gdy mamy hamera idziemy szybko dalej, po pokonaniu brzydala na działku zapadnie sie ziemia najpierw w jednym miejscu, a potem jak wyjdziemy dalej to za nami przy wejściu najlepiej na casualu to zrobić jak zaczną wyłazić to walnąć z hamera w dziure i potem wczytać jeszcze kilka razy ostani punkt kontrolny i to samo a osiągniecie wskoczy :)

Najłatwiejszy chyba sposób, a nie na chybił trafił z granatami :D

Edytowane przez wujakamil
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Dziś mój 15letni braciszek rozwalił Insane...kuźwa czuję się jak lama. Tak długo ślęczał, aż rozkminił SAM każde starcie. Żadnych solucji, żadnego pomagierstwa. Tylko własne preferencje.

RAAM w dwadzieścia pare sekund na insane z Miłekp., pobijesz? 8) :P

 

Ty, to skoro czujesz się jak lama to przyjdź do nas dziś o 18:30 na spotkanie w Gearsach. Wyślij cynka to Cię zaproszę.

Bączek PL. Dzieciak ma 9 lat, trochę płacze jak włączy headset

To chyba my płaczemy... ze śmiechu :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Bączek PL. Dzieciak ma 9 lat, trochę płacze jak włączy headset, ale heady wali ze snajpy, że szok. Łyso ci? :D
Niebaudzo...powinno?

 

 

Dziś mój 15letni braciszek rozwalił Insane...kuźwa czuję się jak lama. Tak długo ślęczał, aż rozkminił SAM każde starcie. Żadnych solucji, żadnego pomagierstwa. Tylko własne preferencje.

RAAM w dwadzieścia pare sekund na insane z Miłekp., pobijesz? 8) :P

Nie zamierzam nawet podchodzić. Już na Hardcore miałem problem. Nie gram tak namiętnie w Gears'ów.

 

 

To chyba my płaczemy... ze śmiechu :E
Tego nie rozumiem, ale spoks. Pewnie między sobą kumacie.
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Bączek PL. Dzieciak ma 9 lat, trochę płacze jak włączy headset, ale heady wali ze snajpy, że szok. Łyso ci? :D

 

Czasem tez wyzywa innych od kure,w i wysyla wiadomosci ty pi,zdo ;]

 

Wiadomo jak to jest z tym hostowaniem meczy do achiva?

Jak hamburgery wyjda lub zostana 2-3 osoby to zalicza?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...