Skocz do zawartości

Gears of War


orion50

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bączek PL. Dzieciak ma 9 lat, trochę płacze jak włączy headset, ale heady wali ze snajpy, że szok. Łyso ci? :D

 

Czasem tez wyzywa innych od kure,w i wysyla wiadomosci ty pi,zdo ;]

 

Wiadomo jak to jest z tym hostowaniem meczy do achiva?

Jak hamburgery wyjda lub zostana 2-3 osoby to zalicza?

 

 

Mecz po prostu musi się skończyć, bez wychodzenia hosta i zrywania granego meczu. Co najgorsze to to, że achievy i tak zalicza jak chce. Mając 150 killi za pomocą piły dopiero mi je odblokowało, głupota i oby w GoW2 było to rozwiązane jak należy.

Odnośnik do komentarza
Akurat mecze nie nalicza, jak chce, bo ja dostałem w potwornie szybkim tępie... :E

 

Mnie jeszcze bączek nie zjechał. Najbardziej to zllMariollz płacze jak dostanie w czacheta ode mnie :lol:

 

 

sorry ale razi mnie to Fisiu - TEMPIE, możesz kogoś tępić jak już.

 

Mnie nie zlicza, zresztą powstała już legenda na temat achievów w Girsach.

Odnośnik do komentarza
Próbowaliście kiedyś trafić w lecącego granata np.snajpą?

 

Podejrzewam , że nie ma jeszcze takiego szaleńca , ale dobry pomysł , napewno wypróbuje ;)

Z tego co wiem to nie ma jeszcze bullet time w GOW 8)

Ale jest skill 8) Trzeba spróbować. Fisiu taki noob to ja nie jestem, że nie wiem co granat robi hehe

To po co pytasz? ^_^

 

 

Zapraszam dziś na partyjkę w GoWa o 18:30.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Zrobilem singla (Hardcore, teraz w co op Insane), co nie stanowilo zadnego problemu, oprocz kilku momentow i zaczalem zabawe z multi. No i jest ciezko, lamie strasznie, kazdy mecz koncze z max 6 kill'ami, tluka mnie niemilosiernie. Jakies hinty oprocz: poznaj stage;y i graj jak najwiecej?

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Zrobilem singla (Hardcore, teraz w co op Insane), co nie stanowilo zadnego problemu, oprocz kilku momentow i zaczalem zabawe z multi. No i jest ciezko, lamie strasznie, kazdy mecz koncze z max 6 kill'ami, tluka mnie niemilosiernie. Jakies hinty oprocz: poznaj stage;y i graj jak najwiecej?

 

Ja przez pierwsze 2 tygodnie gralem tylko na playerach anexowych z hamburgerami, dopiero potem zaczalem grac mecze rankingowe.

Na playerach mozna wyrobic skilla bo raczej lamy tak graja

Odnośnik do komentarza

Staraj się używać dużo mele ataków(szczególnie snajpą), ja na początku też kampiłem trochę(teraz lecę często na hura bo skill jest), więc niech koledzy z drużyny idą a Ty czekaj aż nadarzy się sytuacja zaatakowania od tyłu chama, pobaw się granatami, mają cholernie duży zasięg przy uderzeniu nimi, spróbuj też combo revolver 1 strzał(nie ten co masz na początku) + atak mele, zazwyczaj padają od razu. No i ja gram na Piecu tak w ogóle he he .

Odnośnik do komentarza
Zrobilem singla (Hardcore, teraz w co op Insane), co nie stanowilo zadnego problemu, oprocz kilku momentow i zaczalem zabawe z multi. No i jest ciezko, lamie strasznie, kazdy mecz koncze z max 6 kill'ami, tluka mnie niemilosiernie. Jakies hinty oprocz: poznaj stage;y i graj jak najwiecej?

Przyjdź do nas dziś o 18:30 to Ci trochę doradzimy.

Mój Gamertag: Fist4chPL - wyślij prośbę o dodanie.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Basic stuff: covery (nawet tapowanie A na chama daje radę), używaj szotgana (po wymasterowaniu jesteś nie do zdjęcia). Przy używaniu szota używaj przybliżenia (LT) tylko w momencie strzału lub w ogóle, bo to strasznie spowalnia. Polecam zacząć od czajenia się i wsadzania granatów lub tego samego z piłowaniem. Szotgan przyjdzie z czasem. I taki mega hint:

po opanowaniu combo łokieć+ strzał z szotgana jesteś niemalże nie do zajechania, chyba, że po melee nie trafisz szotganem :D

. Jak ktoś wcześniej pisał pomaga też jechanie na pałę wciskając A, podbiegnięcie do przeciwnika, strzał w brzuch i natychmiastowy odwrót. Ajj, można tak długo pisać :P.

Odnośnik do komentarza

Sprawa wygląda tak ze teoretycznie kiedy upadasz to jesteś martwy(w innych grach już byś nie żył), i ewentualnie powinieneś się cieszyć jeśli jakimś cudem ktoś cię podniesie. A nie że "dobił mnie z daleka - lama".

 

Osobiście wolę warzone, ale Gearsy mają troszkę z(pipi)any balans na to.

Dwójka zrobi pogrom: brak przewagi hosta, żadnego rashowania/turlania się z shotgunem, mele + shotgun pewnie też nie będzie, brak zdownowania po activie ze snajpy, stopping power.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...