Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moment który mnie zniszczył KLIMATEM to :

 

 

w momencie gdy Alan, wychodzi ze śmigłowca, wbijamy się do jakiegoś magazyny, najpierw musimy odblokować drzwi celnym strzałem, a później już radio, muzyka która mnie zamiotła w rytm której walczymy z hordą wrogów!!!!!! Kapitalna Sprawa!!!!!

 

 

Tak to było mega, ale lepsza była

walka z tłumem popaprańców na scenie w rytm rocka :P

. Ogólnie walka w tej grze jest mega emocjonująca i efektowna. Wieśniaki napierają ze wszystkich stron, latające flary, światła, slo-mo przy unikach, coś pięknego. Po zagraniu w tą grę dopiero widać jaki był ograniczony taki Resident Evil 5.

Odnośnik do komentarza

I w tym właśnie tkwi ich urok i klimat. :) Pewna scena w jednym z kolejnych epizodów bardzo fajnie to pokazuje.

 

 

O ile dobrze pamiętam, to w drugim epie można było znaleźć fragmenty narracji z Max Payne'a. Grając na normalu znalazłem tylko dwie takie strony. Jest ich więcej?

 

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

koncze 2 ep, poki co jest za(pipi)iscie. Termosy olewam, laze sobie poki co bez zbednej eksploracji zeby nie tracic tempa rozgrywki. Walki wydaja mi sie takie troche losowe, nie zawsze unik wchodzi tak jak powinien. Grafika - no tu sie rozczarowalem, momentami gra wyglada jak film, momentami lokacje i tekstury wygladaja jak pierwszy xbox... ? Ale ogolnie imo 9/.10

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Czytacie te znalezione strony ? Ja je omijam bo kilka razy ostro mi zaspoilerowały. Nie wiem jak potem ale przez pierwsze 3 ep., często opisują co zdarzy się za chwilę. Dla mnie to jest lekki bezsens.

 

 

Ani jednej nie przeczytałem, większy fan z gry ;)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy
why 8 ? możesz co jest nie tak z grą ? bo liczyłem na min 9 /10 .Ale gracze właśnie oceniają gre na 8 .

 

większość ocenia na 9,9+ czy nawet 10 zaś kilka osób na 8,8+. Patrząc na opinie na PE i forum xboxa (ponad 40 opinii/ocen).

Po prostu gra nie każdemu podeszła jak z SH2/Bioshockiem czy ostatnio HR. Jedni będą zachwyceni dla innych to będzie dobra/bardzo dobra gra :)

 

ps. jeszcze nie grałeś ?

Odnośnik do komentarza

Tak jak ktoś mi już pisał. Z dodatkowej płytki odblokowujesz komentarze. Potem wkładasz płytkę z grą, i w opcjach przy komentarzach dajesz enabled i dostajesz ciuszki pierwszej wersji Alana.

 

Właśnie słucham Bowiego(Ci co przeszli wiedzą o co chodzi) - uwielbiam ten utwór. Dla mnie gra 9+/10 bo ideałów nie ma.

 

PS: Nie wiem czemu ktoś tu pisze, że odwołań do TP mało, ja wyłapywałem je co chwilę. Lovecraft'a wyłapałem tylko jednego w odcinku Night Srings który to znowu jest odwołaniem do Twilight Zone. Co do Kinga to poczekam aż brat przejdzie, bo go lepiej zna ode mnie i więcej pewnie wyłapie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem dzisiaj Alana, grę oceniam na 8+/9 , ale bliżej tej drugiej oceny ! Klimat najmocniejsza strona tej gry i zabija wszelkie minusy (no może nie w pełni, ale jak gra wciąga to się nie zwraca na nie uwagi), fabuła też ciekawa, liczę na dobrą sprzedaż i drugą część , będę czekać z wywieszonym jęzorem :D

 

 

ps. Pstryczek mnie roz...ał :lol:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...