Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nom co to znaczy, odpal te dodatkowe epizody, nagraj jakiś filmik, albo coś, bo ja cię nie rozumiem...

 

I napisz jeszcze raz to zdanie.

 

ehhh... dodatków miałobyć 6, zostały dwa, reszta jest w fazie skończonej ale nie jako sprawują się, nie są to wontki fabularne, są to mosje poboczne.

 

wontki.... WĄTKI

Odnośnik do komentarza
Kuzwa ale to ciezkie do zrozumienia dodatków na chwile obecna jest 6 remedy skonczyło i wypusciło 2 (no prawie 2) co bedzie z pozostałymi 4 niewiadomo kto ma dostep do partner netu wie co i jak.

 

Nom to dla czego nigdzie w sieci, nie ma żadnego filmiku czy fotki z tych rzekomych 6 DLC. Jeżeli to takie proste jak piszesz, to nagraj coś, pokaż, sam się z chęcią dowiem. A nie tu wyjeżdżasz z komendami nie zrozumiałymi dla nie ogarniętych w tych tematach ludzi...

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

jacy wy jestescie ograniczeni, a najbardziej zwyrodnialec i bigdaddy.

http://img841.imageshack.us/img841/881/alanzz.jpg

 

łał dużo to mówi

 

gracie na konsolach w te 6 dlc że piszecie że tak jest? może miało być 6 dlc ale zostało to anulowane i został ślad. Remedy samo potwierdziło że the wrier to ostatni ale pewnie dabman wie lepiej od nich :D Jak nie to zarzucie filmikiem z tych dlc czy screenami, czekamy.

Odnośnik do komentarza

bardziej pokazanie, że zloto sam siebie nakarmił. Teraz jest bardziej trollowaty.

 

Generalnie nic nie miało na celu, a raczej miało. Ośmieszenie niedowiarków, ja się nie będę wypowiadał już w kwestii żadnych DLC przed premierą, żadnych screenów/dowodów. Bo po co skoro i tak troll napisze że nie mam racji.

 

Lepiej żyjcie w niewiedzy i czytajcie plotki niż "sprawdzone" info.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, sprawa jest. Naświetlcie mi sytuację, bo przez plastikowe instrumenty nie potrafię się skoncentrować na czymś innym.

 

Czy DLC skończy się oficjalnie na tę chwilę na drugim dodatku ? To będzie obecnie jedna wielka całość ? Tyle zrozumiałem z ostatnich stron tematu.

 

Chodzi o to, że grę miałem już przed premierą (oryginał, żeby nie było), ale jej nawet nie ukończyłem, mimo spustów nad nią - wszystko przez plastiki. Teraz chciałbym napisać recenzję całości, czyt. podstawy i DLC. Czy to już odpowiedni moment do zabrania się za to ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...