Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nikt mi nie wmówi, że na padzie od M$ da się dobrze grać Akirą. Zbyt wymagająca postać. W Evo jakoś nie pamiętam, żebym narzekał na pada. A czemu? Bo Dual Shock ma za(pipi)istego krzyżaka. Bez tego badziewnego połączenia między kierunkami.

A co do grania online (nawet przy dobrym połączeniu) to mi się jakoś wydaje, że w offline wszystko dzieje się bardziej płynnie.

Edytowane przez mr pablo
Odnośnik do komentarza
Nikt mi nie wmówi, że na padzie od M$ da się dobrze grać Akirą. Zbyt wymagająca postać. W Evo jakoś nie pamiętam, żebym narzekał na pada. A czemu? Bo Dual Shock ma za(pipi)istego krzyżaka. Bez tego badziewnego połączenia między kierunkami.

A co do grania online (nawet przy dobrym połączeniu) to mi się jakoś wydaje, że w offline wszystko dzieje się bardziej płynnie.

Ja z Polakami bardzo rzadko mam dobre połączenie. Wczoraj jedynie z gonem było OK.

Dlatego właśnie gram z resztą Europy, bo z większością ludzi na mojej liście szybkość gry jest nie do odróżnienia dla mnie od offline.

Odnośnik do komentarza

sam juz nie wiem, najprawdopodobniej zostane przy akirze :(

ale chcialbym jeszcze jakas postacia dobrze grac :crazy:

tez bralem lau pod uwage ale jest za tani ;) no ale moze tez nim pogram, z goha rezygnuje, ma tragiczne combosy imo

 

wogole cos mi ostatnio nie idzie, mam przeblyski ale po tym maxowaniu questa jakis slaby jestem, nabieram sie na beznadziejne patenty, nie reaguje jak moge karac itd :)

Odnośnik do komentarza

hehe może to głupie i wogole idiotyzm ale nie moge się do niego przekonać(do Laua) przez te jego ubranie:D a przede wszystkim przez ala Alladin buty:D boshe... no serio:D . Już dziś zaczynam szykowanie się do nowej postaci. Sarę jako tako opanowałem i nadal będę ją szlifował ale muszę mieć kogoś na zmiane. Z gohem nie wyszło ale to przez nieumiejętność korzystania z rzutów 360 stopni.

Odnośnik do komentarza

Czy mógłby mi ktoś wytłuaczyć jak korzystać w praktyce te całe FrameData? Wiem ze C1REX podawales mi strone z prędkościami zadawanego ciosu i jak wygląda to na bloku. No tak, tyle że nie potrafie tego za cholere wykorzystać. Niekiedy mam takie walki że każdy,dosłownie każdy mój cios jest wyprzedzany przez przeciwnika ciosy... Szczerze mówiąc szlag trafia mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...