Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

- They say it's one of the best looking games on the 360. The lighting is what makes it according to them. They go on to talk about how games like Oblivion are hurt visually because of it'll chug sometimes and how something like Gears is really beautiful but it's very linear. But GTA4 has the size of Oblivion and the beauty of Gears.

 

Więcej pytań nie mam, wierze, że tak jest.

Odnośnik do komentarza
They say it's one of the best looking games on the 360. The lighting is what makes it according to them. They go on to talk about how games like Oblivion are hurt visually because of it'll chug sometimes and how something like Gears is really beautiful but it's very linear. But GTA4 has the size of Oblivion and the beauty of Gears.

 

 

They say... bullshit.

Obstawiam,że powiedzieli, że GTA wyląda jak Gearsy w sensie, że jeżeli Gearsy byłyby tak rozbudowane jak GTA IV, to wyglądałyby tak jak GTA IV, a nie w sensie, że GTA IV ma tekstury jak w Gears of War, ale akurat Gearsy z oświetleniem wypadają cieniutko, a w GTAIV oświtlenie jest podobno naprawde konkretne...

 

Widze, że ludzie ciaglę szukają dziury w całym jeśli chodzi grafikę w GTAIV, jeżeli nie podoba się wam to poprostu nie kupicie tej gry i tyle.Moim zdaniem jest świetnie graficznie, a gameplay wyznaczy nowe standardy w grach freeroamingowych i pokaże tworcom takich średniaków jak Saints Row, jak robi się takie gry.WIELKIE GRY.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
They say it's one of the best looking games on the 360. The lighting is what makes it according to them. They go on to talk about how games like Oblivion are hurt visually because of it'll chug sometimes and how something like Gears is really beautiful but it's very linear. But GTA4 has the size of Oblivion and the beauty of Gears.

 

 

They say... bullshit.

Obstawiam,że powiedzieli, że GTA wyląda jak Gearsy w sensie, że jeżeli Gearsy byłyby tak rozbudowane jak GTA IV, to wyglądałyby tak jak GTA IV, a nie w sensie, że GTA IV ma grafikę jak w Gears of War...

 

Widze, że ludzie ciaglę szukają dziury w całym jeśli chodzi grafikę w GTAIV, jeżeli nie podoba się wam to poprostu nie kupicie tej gry i tyle.Moim zdaniem jest świetnie graficznie, a gameplay wyznaczy nowe standardy w grach freeroamingowych i pokaże tworcom takich średniaków jak Saints Row, jak robi się takie gry.WIELKIE GRY.

 

Ty chyba czegos nie rozumiesz...nikt nie szuka dziury w calym...po prostu grafika jest slaba i tyle.

Gdyby R* karmil nas czyms wiecej, niz screenami ktore wrecz obnażają brzydote tej gry, i jakimis krotkimi filmikami, z ktorych żaden nie jest faktycznym gameplay...

To pewnie bym zmienil zdanie, i jaral sie tak samo jak ty, gdybym zobaczyl wycinek tego NOWEGO STANDARDU w grach freeroamingowych...

 

Tyle :]

Odnośnik do komentarza
They say it's one of the best looking games on the 360. The lighting is what makes it according to them. They go on to talk about how games like Oblivion are hurt visually because of it'll chug sometimes and how something like Gears is really beautiful but it's very linear. But GTA4 has the size of Oblivion and the beauty of Gears.

 

 

They say... bullshit.

Obstawiam,że powiedzieli, że GTA wyląda jak Gearsy w sensie, że jeżeli Gearsy byłyby tak rozbudowane jak GTA IV, to wyglądałyby tak jak GTA IV, a nie w sensie, że GTA IV ma grafikę jak w Gears of War...

 

Widze, że ludzie ciaglę szukają dziury w całym jeśli chodzi grafikę w GTAIV, jeżeli nie podoba się wam to poprostu nie kupicie tej gry i tyle.Moim zdaniem jest świetnie graficznie, a gameplay wyznaczy nowe standardy w grach freeroamingowych i pokaże tworcom takich średniaków jak Saints Row, jak robi się takie gry.WIELKIE GRY.

 

Ty chyba czegos nie rozumiesz...nikt nie szuka dziury w calym...po prostu grafika jest slaba i tyle.

Gdyby R* karmil nas czyms wiecej, niz screenami ktore wrecz obnażają brzydote tej gry, i jakimis krotkimi filmikami, z ktorych żaden nie jest faktycznym gameplay...

To pewnie bym zmienil zdanie, i jaral sie tak samo jak ty, gdybym zobaczyl wycinek tego NOWEGO STANDARDU w grach freeroamingowych...

 

Tyle :]

 

Stary ja nie będę się z Tobą kłócił, może zostaw już temat GTAIV bo chyba powiedziaeś co miałes do powiedzenia w tym temacie.KAŻDE GTA wyznaczało w swoich czasach standardy jeślichodzi o gameplay tym razem nie będzie inaczej co już potwierdzono.A jeżeli mówisz że GTA IV wygląda brzydko, no to sorry..możę spróbuj swoich sił, może to właśnie Ty stworszysz GTA killera :) GTA IV wygląda dla mnie świetnie co już powiedziałem i więcej się nie powtórze.Rzeczywiście dyskusja na temat grafiki sensu nie ma, bo i tak zawsze znadzie się ktoś i powie że jest bardzo słaba.Jak chcesz uświadczyć super graqfikę to przerzuć się na pecety i zainstaluj Crysisa, który poza nią nie oferuje niczego innego.

Odnośnik do komentarza

R* 'wpuścił' ich do siebie szybciej, więc musi być 'coś za coś'. Ciekawe, czy też byście się tak jarali jakby od razu pierwsi recenzenci powiedzieli, że to crap. Nic za darmo. IMHO dostali możliwość wcześniejszego pogrania, a w zamian pewnie musieli 'pominąć kilka błędów' :). Ale i tak ta mini-recka skłania mnie do złożenia pre-ordera...

Odnośnik do komentarza
- They'll be leaving next week to review it.

 

Reka w następnym PE? :nosze:

 

edit: Przepraszam, pojechałem. Sam fakt szybszego niż zawsze pojawienia się recek jest conajmniej dziwny.

 

edit2: choć w sumie? 3 tygodnie na obcowanie przed premierą z grą kalibru GTAIV zakończone werdyktem w postaci recki... nie jest to takie głupie.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Nowy numer magazynu Xbox World 360, który światło dzienne ujrzy za parę dni, zawiera nowe informacje związane z gorąco wyczekiwaną grą, jaką bez wątpienia jest GTA IV! Redaktorzy czasopisma spędzili trochę czasu ze specjalną wersją demonstracyjną i, co jest oczywiste, postanowili podzielić się swoimi wrażeniami.

 

Po pierwsze i najważniejsze - multiplayer ryje beret na całej linii. Tryb do którego dostęp uzyskujemy za pomocą telefonu komórkowego, w dowolnym momencie zabawy, nie stanowi jedynie dodatku, który twórcy musieli zaimplementować "bo takie są trendy". W istocie multiplayer w Grand Theft Auto IV jest tak samo rajcujący i rozbudowany, jak tryb rozgrywki dla samotnego gracza.

 

Co więcej, gra zaskakuje także pod względem oprawy graficznej. Redaktorzy wspominają o produkcjach pokroju Obliviona, które ze względu na rozległe tereny są okaleczane wizualnie. Nowe dzieło Rockstar łamie tę niechlubną regułę. Ich zdaniem opisywany tytuł posiada zarówno "rozmiar Obliviona", jak i "piękno Gearsów". Co na to animacja? Ta utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Wszystko śmiga gładko, a jedyne spadki pojawiłysię przy jednoczesnym użyciu czterech wyrzutni rakiet w pobliżu stacji benzynowej.

 

Równie fenomenalnie, co oprawa graficzna prezentuje się gameplay. Zdaniem redaktorów XW360 każdy element został dopieszczony do najmniejszego szczegółu. Model jazdy jest niezwykle realistyczny (pojazd kontroluje się trudniej niż w poprzednich częściach), a także przebija swoich konkurentów znanych z wielu innych, stricte wyścigowych gier. Świetnie zapowiada się także "strzelanie" - frajda towarzysząca pociąganiu za spust porównywalna jest do tej, jaka towarzyszyła nam przy eksterminacji Ganados w Resident Evil 4. Natomiast w przyszłym tygodniu pracownicy magazynu jadą do siedziby Rockstar w celu napisania recenzji GTA IV. Oj będzie się w kwietniu działo!

 

giery.eu

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza
niekoniecznie mi chodzilo o gre gtastyle - ale np. Id Software - Doom3 byl jedynie dobry a Q4 srednie ale zostawmy ten temat :(

 

Może chodzi ci o Assasin Creed? Dużo osób uważa tą grę za niewypał, chodź nie ja hehe, ale ja nie o tym.

 

Jeżeli chodz o GtA IV, ja się kompletnie nie boję, zero obaw, że gra nie wypali-impossible. Po tym wszystkim co czytam, jestem tak napalony, na tą gierke, zresztą jak na każde Gta, ale coś czuje, że ta cześć zrobi małą rewolucje w świecie gier. Czego przedewszystkim jestem ciekaw, to misji, te pierwsze 5 czy tam ile, co opisują magazyny,serwisy zapowiadają się naprawde za(pipi)iście, Zabicie jakiegoś tam adwokata, umuwienie sie z nim na spotkanie poprzez laptopa, czy misja w której musimy się dowiedzieć gdzie mieszka typ, którego mamy zabić czy tam pobić i jednym ze sposobów jest dorwanie suki policyjnej i w komputerze sprawdzenie danych, mniam, a to przecież mału ułamek co nas czeka.

 

Inna sprawa szczególnie zastanawiają mnie 3 rzeczy, znaczy jest ich o wiele więcej, ale te mnie ostatnio dręczą. hehe:

a)czy multi naprawdę bedzie dobry, w który ludzie bedą grać, czy raczej będzie dodatkiem na siłe, chodź nie powiem, że bieganie gangsterem w multiplayerze, już w Sainst Row, było nawet przyjemne.

 

b)drugra sprawa, jestem ciekaw jak z achivmentami, jakie będą, czy trudne do zdobycia, długość ich robienia itd., chciałbym żeby naprawde były konkretne do zrobienia, żeby było można się chwalić "mam 1000" z Gta IV, hehe

 

c) i trzecia sprawa, czy są jakieś statystyki określające Niko, jak to w rpg, czy choćby w San Andreas, staty za bronie, pojazdy itd.

 

P.S. Jutro 27 marca, więc premiera nowego IV traillera. Ostatni trailler " Move, up Ladies" do dziś oglądam, konkretnie zrobiony, naprawde ryje beret.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Od razu widać, że miasto będzie z 2/3 razy większe niż te z GTA 3, no i pewnie będzie trzeba jak zawsze przechodzić misje, żeby odblokować kolejne wyspy.

Pre order zamówiony - teraz już tylko czekać... ;)

 

PS. Szkoda też, że nie ma wiejskich terenów, zawsze lubiałem se po nich tak bez sensu jeździć i słuchać Radio X, albo napadać na jakieś miasteczka :( .

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...