Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

przewałki to pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy po przeczytaniu tego, ale sama idea jest dobra. tak jak pisał ktoś w komentach pod tym - pierwsze 10 miejsc to już pewnie 25 będa obstawione jak się chłopaki w tłoczni zabawią :).

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście również bardzo się wlecze ze 100% gry

 

Co do multi wiem ,że będzie kosić i będe wnie grał do premiery "piątej" części ,ale dopóki nie nacieszę się w 99% singlem to nie tknę za ... multi bo nie chce sobie psuc zabawy słuchaniem bluzgań,wyzwisk i innych wariacjii poyebanych graczy którzy grają tylko po to ,aby uprzykszyć grę (np. gram sobie w BP w rankowane wyścigi ,a tu takie 2 debile jeżdzą za tobą i jedyne zadanie to unicestwienie Cię . Przykład nie teges ,ale w GTA będą podobne sprawy :) )...

Odnośnik do komentarza
trailer jest o wiele dynamiczniejszy od ostatniego i przede wszystkim pokazuje lekką poprawę grafiki (chociaż scena kiedy robi 180 ferrari już tak zachwycająco nie wygląda). szkoda, że upadek tego typa po postrzale z shotguna to pewnie jedynie przerywnik a nie fizyka zawarta w grze. to mnie cieszy we wszystkich filmikach to strasznie filmowa fabuła - cały czas coś się będzie dziać a w połączeniu z nawiązaniami do klasycznych gangsterskich filmów z całą pewnością da to piorunujący efekt.

 

system statystyk to fajny pomysł. co prawda średnio mnie interesuje kto ile kilosów przebiegł. albo w ile zrobił side questów, ale dla niektórych to pewnie niezła atrakcja no i wprowadza pewien element rywalizacji.

 

co ty mówisz, chyba nie słyszałeś o Euphoria engine :) -

Odnośnik do komentarza
Nowy trailer mi jakoś średnio się podobał, a muzyka jest najgorsza ze wszystkich trzech (pierwszego pozwolę se ominąć :D )

 

Widać też że fabuła będzie jak zwykle - świetna i zabawna, jak w GTA :)

A mnie się bardzo spodobał, imo fabuła będzie świetna ale chyba bardziej poważna niż zabawna (sądząc po trailerach).

Odnośnik do komentarza

Kolejny za(pipi)isty pomysł Rockstar (co prawda na razie tylko w USA):

klik

W skrócie: jeśli usłyszysz w radiu fajną muzę, wyciągasz komórę (tą w grze, nie realu :), wysyłasz wiadomość na określony numer. Dostajesz z powrotem info o wykonawcy i utworze, a jeśli jesteś członkiem Social Clubu, to dostajesz maila z linkiem do ściągnięcia piosenki z Amazon (za mniej niż jednego dolca, DRM-free).

 

Dla mnie bomba, zawsze po grze w GTA szukałem w necie jakichś kawałków z gry.

Odnośnik do komentarza

Gameplaya raczej już nie pokażą...Z resztą nie przypominam sobie żeby przed premierami poprzednich odsłon Rockstar udostepniał grywalny kod(nie licząc prezentacji dla pismaków oczywiście).Mi to jak najbardziej pasuje bo klimat oczekiwania jest zachowany do ostatniej chwili i dopiero po premierze będziemy mogli poraz pierwszy własnoręcznie postawić pierwsze kroki w LC <_<

Odnośnik do komentarza
Kolejny za(pipi)isty pomysł Rockstar (co prawda na razie tylko w USA):

klik

W skrócie: jeśli usłyszysz w radiu fajną muzę, wyciągasz komórę (tą w grze, nie realu <_< , wysyłasz wiadomość na określony numer. Dostajesz z powrotem info o wykonawcy i utworze, a jeśli jesteś członkiem Social Clubu, to dostajesz maila z linkiem do ściągnięcia piosenki z Amazon (za mniej niż jednego dolca, DRM-free).

 

Dla mnie bomba, zawsze po grze w GTA szukałem w necie jakichś kawałków z gry.

 

Ja tam mam taka funkcje w prawdziwym telefonie wiec dla mnie to zbedny bajer ;)

Edytowane przez Matrox
Odnośnik do komentarza

Ciekawa wypowiedź: Dan Houser opowiada o nowym systemie podejmowania przez Niko decyzji w głównym wątku fabularnym gry. Zaznacza, że nie będzie to coś w rodzaju nieograniczonej siatki zdarzeń, gdzie możliwe będzie 10000 kombinacji, w tym opcja wybicia wszystkich mafiozów w mieście, a właśnie prowadzona jak w poprzednich częściach fabuła, z momentami gdzie będziemy dokonywać kluczowych dla niej decyzji, wybierając jedną ze zwaśnionych ze sobą stron jako naszego zwierzchnika. ( coś w rodzaju zagarnywania sympatii jednej z 3 mafii w GTA2, kiedy to inna tym samym wystawia na nas wyrok śmierci).

"The fundamental other change, it's difficult to talk about this because people get very confused about what we're saying and to think it's multi-branching... There are plenty of sections of the story when you manipulate outcomes and have choice over the outcome as the player, some of which fundamentally change the story, but it's not like there's 10,000 different options because, again, that wouldn't make sense for the character, where he is in the world because he's fundamentally being pushed around by more powerful people. But you have plenty of good points where it makes sense logically, in terms of the choice you're given and narratively, you get to make choices and that's kind of a fun twist on a GTA game."

 

+ 3 nowe artworki dostępne na gamewallpapers.com :

http://www.gamewallpapers.com/wallpapers.p...nd+Theft+Auto+4

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...