Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej widzę tych screenów to coraz bardziej się obawiam czy nie wyjdzie z tego taki Driv3er :(.

Ze co? :lol3:

 

jestem ciekwaw ile gra bedzie zajmowac na Blu-Ray??

A czy to takie wazne?

Chociaz watpie zebysmy kiedykolwiek sie dowiedzieli, wersja na PS3 napewno bedzie zajmowac wiecej pamieci na plycie. BD w PS3 jest troche wolniejsze niz DVD w X360 i dane musza byc kopiowane zeby gra byla plynna i tak samo szybko sie wczytywala jak na X0. Stawiam, ze ok. 15GB...

Odnośnik do komentarza
Ja bym to okreslil tak:

 

 

 SA - PSX, IV-Xbox

 

 

Ale i tak sie boje, mimo tych zaslon, ze zostane tutaj zaraz zmiazdzony :(

A po co Cię miażdżyć? ;) Sam miażdżysz się głupotami które piszesz...no chyba że potrafisz przenieść San Andreas na PSXa w niezmienionej formie... :D Już chyba Tobie (chociaż nie jestem pewnien czy akurat Tobie, w każym bądz razie jednemu z takich wspaniałych progrmistów jak Ty), że powinieneś spróbować swoic sił w programowaniu gier, widze że znasz się na tym...

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
niekoniecznie mi chodzilo o gre gtastyle - ale np. Id Software - Doom3 byl jedynie dobry a Q4 srednie ale zostawmy ten temat :whistling:

Inna sprawa szczególnie zastanawiają mnie 3 rzeczy, znaczy jest ich o wiele więcej, ale te mnie ostatnio dręczą. hehe:

a)czy multi naprawdę bedzie dobry, w który ludzie bedą grać, czy raczej będzie dodatkiem na siłe, chodź nie powiem, że bieganie gangsterem w multiplayerze, już w Sainst Row, było nawet przyjemne.

 

No ja mam DUUUUŻE nadzieje że będzie konkretny, jak sobie pomyśle że jadę z kumplem autkiem po całym LC, to aż ciarki przechodzą po plecach :).

Odnośnik do komentarza
Bronx: A co, jesli napisze, ze GTAIV mi sie nie podoba? Zabijesz mnie? Mysle, ze mam do tego pelne prawo.

 

West Side 4 life.

Pewnie że może Ci się nie podobać,mnie to nie interesuje...tylko prosze nie pisz rzeczy typu GTA:SA - PSX, GTAIV - Xbox bo wiem, że wiesz że to nie ma wiele wspólnego z prawdą.Napisałeś już pare potów o tym że GTAIV dla Ciebie jest słabre i brzydkie.Już znamy Twoje zdanie.

 

West Coast Till I Die.Aftermath Nyga!

Odnośnik do komentarza
Ja bym to okreslil tak:
 SA - PSX, IV-Xbox

(...)A co, jesli napisze, ze GTAIV mi sie nie podoba? Zabijesz mnie? Mysle, ze mam do tego pelne prawo.

posiadanie wlasnego zdania nijak nie ma sie do posiadania (pipi) zamiast mozgu.

GTA4 mnie ani ziebi, ani chlodzi, ale jak widze brednie to mnie trafia.

nastepnym razem jak bedziesz przytaczal jakies slabe cytaty to zerknij jak wygladaly gry na platformach ktore wymieniles.

 

prosze, oto przyklady: THP3 na PSX

i... hmmm moze GTA:SA na Xbox

jesli nie widzisz roznicy, to moze nie powinienes sie wogole wypowiadac na temat grafiki, bo masz cos nie z glowa, a z oczami.

Odnośnik do komentarza
1.jpg

 

 

Grafika w GTA IV sucks!

 

Wiesz, jemu pewnie chodzi o ''Prince Of Persia'' na konsole terminator, ktora dostal na komunie i ''Sands of time'' na PS2 i taka roznice w grafice.

 

Dla mnie po prostu next genowa oprawa, bedzie mocno w kwestii AV a w grywalnosciowej po prostu wiem, ze przepadne przed konsola na setki godzin... :slinotok:

Odnośnik do komentarza

Jesli ktos jakims sposobem zapomnial to przypominam, ze juz dzisiaj pojawi sie nowy trailer z GTA IV, ktory nosi nazwe Good Lord, What Are You Doing. Ciekawe co tym razem pokaze nam Rockstar. :whistling:

Fajnie byloby gdyby na oficjalnej stronie zrobili update sekcji Multiplayer, ktora niestety jeszcze nawet nie jest aktywna.

Odnośnik do komentarza
odnoszę wrażenie, że większość krzykaczy, którzy tak szumnie obrzucają grafikę w GTA IV błotem chcą być na siłę oryginalni "oooo wszyscy się tym jarają, to ja nie. Będę oryginalny. GTA IV gufffno!!11111!oneone". Nie ma szans żeby ta gra była słaba :whistling:

 

Nigdzie nie napisalem ze gra bedzie słaba - bo R* zawsze wymyslil cos nowego, świeżego i ciekawego jezeli chodzi o gameplay. I to zawsze wlasnie grywalnoscia seria GTA stała. Nie zapominam tez o muzyce i klimacie ktory tworzyla - ta strona gry tez zawsze w serii byla pierwsza klasa.

 

Z drugiej strony, do premiery zostal miesiac, a my tak naprawde nie mamy pojecia jak wyglada gameplay, bo R* nie wypuscilo takiego filmiku do sieci - co moim zdaniem jest duzym bledem z ich strony, i sprawia ze my gracze tak naprawde mozemy sobie tylko gdybac jak to bedzie, i zastanawiac sie czy gra bedzie naprawde tak fajna jak sie nam wydaje...

 

A niestety, nad grafika nie ma sie co zachwycac, jest srednia (zreszta jak zawsze w serii) i to jest fakt, wlasnie dlatego tak bardzo denerwuja mnie wypowiedzi zaslepionych fanboyow, ktorzy pisza ze grafika jest rewelacyjna, ze wyznacza nowe standardy ble ble ble - po prostu krew mnie zalewa.

 

Ja sam jestem fanem serii GTA, gram w nia od 1ki ktora byla wrecz koszmarna graficznie, ale za to miala niesamowity klimat, muzyke (ktorej do teraz slucham w samochodzie) i gameplay. Ale na szczescie nie mam klapek na oczach, staram sie byc w miare mozliwosci obiektywny - i dlatego jak widze na screenach kiepska grafike, to nie omieszkam producentom gry tego wytknac...

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to Rockstar nigdy nie pokazywał gameplayu przed premierą wyhodzącego GTA, screeny zawsze były pozbawione HUD-a do samego dnia premiery mimo to gry z tej serii nidy nie zawodziły, ba, przerastały nawet oczekiwania ludzi, od 1 części do San Andreas.Troche dziwi mnie więc takie niedowierzanie w GTAIV uskuteczniane przez wielu ludzi, którzy tu piszą...GTA to pewniak.Rockstar już wile razy udowodniło, że są jednymi z najlepszych (jak nie najlepszymi) w tej branży.Tym razem nowu zamkną usta hatersom...This shit is real!

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
Jesli ktos jakims sposobem zapomnial to przypominam, ze juz dzisiaj pojawi sie nowy trailer z GTA IV, ktory nosi nazwe Good Lord, What Are You Doing. Ciekawe co tym razem pokaze nam Rockstar. :whistling:

Fajnie byloby gdyby na oficjalnej stronie zrobili update sekcji Multiplayer, ktora niestety jeszcze nawet nie jest aktywna.

a wie ktoś o której godzinie ma się pojawić trailer ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...