Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy z tym kombajnem :mellow: Episodyczny dodatek, którym tak naprawde raz trzeba było się zainteresować. Nie widze najmniejszego powodu żeby mial sie pojawić w IV. Kombajn w miescie? Please...

Wiochy były po to żeby zapchać dziury między miastami, fajny dodatek, cieszył ale tylko dodatek. Nie ten rejon USA żeby go tam wrzucać na siłe.

A latanie samolotem po LC tylko z jednym by się kojarzyło więc zrozumiały brak.

Zreszta nie ma co marudzić, takie mini braki na bank zastąpili czymś lepszym i podczas grania wcale nie będzie tego brakować.

Odnośnik do komentarza

IMO te wioski to byla tragedia, najlepsza czescia GTA byla 3, potem juz seria staczala sie po lini pochylej. Wlasnie dla tego tak czekam na GTAIV ktore wraca do Liberty City, zadnych wioch i innych dupereli, chce tetniacego zyciem miasta i ciezszego klimatu. Jak narazie wyglada na to, ze dostane wlasnie to co chce :mellow:

Edytowane przez Matrox
Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak wyjdzie tym razem z GTA IV, przyznam, ze w GTA 3 i Vice city nie czulem, ze jestem w wielkim miescie, nie czulem tego nawet w centrum gdzie byly duze budynki i zatloczone ulice, wszystko bylo jakies takie male. W San Andreas bylo lepiej, mam nadzieje, ze w GTA IV centrum i prawdziwe miasto bedzie bardzo zatloczone i jesli wejdziemy miedzy te wszystkie wiezowce, budynki i skrzyzowania to poczujemy, ze jestesmy w wielkim miesice, ktore zyje wlasnym zyciem. :mellow:

Jak na razie to wlasnie tak sie zapowiada, juz niebawem sie o tym przekonamy, ciekawe kiedy pojawia sie pierwsze recenzje gry.

Odnośnik do komentarza
Zobaczyłem trailer i co mogę powiedzieć ,grafika jest bardzo zła. I tylko nie mówcie że jest nie ważna ,a jeszcze jak dojdą wylatujące przed oczami fragmęty otoczenia to już będzie padaka.

 

Jak grafa w GTA4 jest bardzo zła to jaka gra ma według ciebie super grafe? Idź sobie lepiej pograć na swoim pegazłomie zamiast na forum głupoty wypisywać ;)

Odnośnik do komentarza
ta torba co je w limitce... ma ktos jakies pojecie czy zostala zrobiona z 4 czy z 5 klasy materialu? Czy np jest szansa ze przetrwala by jeden wyjazd na urlop i jakie ma wymiary?

Z pół miecha temu wyciekły zdjęcia z bliska, jak się prezentuje ta torba i jedno co mogę na ich podstawie powiedzieć, że jest równie tania, jak dodatkowa cena względem normalnej wersji gry, za którą się nią dostaje.

Źródła brak.

 

Wyznania recenzenta z Xbox World 360 Magazine, który fabułę jak i samą grę ma już za sobą: http://www.gamesradar.com/f/hes-finished-g...12432960029/p-1

 

Spoiler free! Bez obaw.

Odnośnik do komentarza

To mozesz przestac, potraktuj to jako speed run, bo jak wiadomo gral po to zeby przejsc jak najszybciej. ;)

Napisal zreszta, ze gral tylko glowne misje i nie ruszal pobocznych.

Dla porownania podam, ze jednemu gosciowi udalo sie przejsc Burnout Paradise na 100% w niecale 20 godzin, ja mam na razie 74%, a gram juz 67 godzin. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...