Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Niby pierwsza reka: www.cgreviews.com

W skrócie wg. informacji tam zawartych - obie wersje (X360 i PS3) maja mozliwosc instalacji na HDD, ale w przypadku X360 jest to jedynie bardzo polecana opcja.

X360 posiada bardziej nasycone kolory, ale przez to wyglada bardziej 'kreskówkowo' niz wersja na PS3. Z obserwacji wiecej obiektów na raz na ekranie pojawia sie w wersji na PS3 (fury, przechodnie etc.). Euphoria spisuje sie niezle, lecz wspomniany w tekscie przyklad potrácenia przechodnia pokazuje, ze pewne ustepstwa zostaly poczynione.

Wersja na PS3 wczytuje sie dluzej. Posiada za to splita na 2 osoby, czego nie ma na X360. Framerate lepiej wypada na PS3 ( bardziej stala ). Po instalacji wersji X360 na dysk konsoli, ta natomiast duzo nie ustepuje.

 

Ogolnie traktowac ten tekst bardzo ostroznie. Ciezko powiedziec czy nie jest jedynie proba zaistnienia jakiegos nerda, czy autentycznie ktos mial naoczny kontakt z grá.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Spojrzałem na adres stronki, na jej "rozbudowanie", na dzisiejszą datę, przypomniałem sobie kilka faktów na temat GTA IV i tego, co wypływało, a właściwie nie wypływało, na temat poprzednich części i tyle chyba wystarczy mój komentarz.

 

A teraz przeczytałem co jest napisane w edycji "recenzji" i uśmiechnąłem się pod nosem.

Odnośnik do komentarza

Sarcasticgamer.com wyśmiewa toczące się w internecie wojny pomiędzy zwolennikami X360 i PS3, porównując pracę prostytutek w GTAIV na obie platformy.

gtaivwhores.jpg

http://sarcasticgamer.com/wp/index.php/200....html#more-3081

 

"Dziwki" z wersji na PS3 są młodsze, kończą swoją pracę szybciej i mają więcej szminki na swoich wirtualnych ustach...

Myślałem że polegnę XD Oczywiście traktować to w ramach żartu.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

W najnowszym odcinku Bonus Round (trzecia część cyklu na temat GTA IV) goście zaczęli spekulować, jakoby po wykupieniu take Two Przez EA premiera gry może zostać przełożona na czwarty kwartał tego roku. Powód? O wiele bardziej opłaca się wydać GTA IV w okresie świątecznych zakupów. Take Two ma problemy finansowe, dlatego nie może pozwolić sobie na takie przesunięcie premiery. Natomiast Electronic Arts to nie dotyczy. Co o tym myślicie? Moim zdnaioem byłaby to kpina z graczy.

 

Bonus Round znajdziecie na www.gametrailers.com

Odnośnik do komentarza

Wg. mnie nie chodzi tu o większe zyski ze sprzedaży gry, skoro już z samych preorderów szykuje się nam prawdziwy rekord na miarę ubiegłorocznego przy okazji Halo 3. EA dąży do przełożenia premiery, aby "nabyć" osłabione i mniej warte akcje kontrolne Take2, niż miałoby to miejsce po spekulowanym wzroście po 29 kwietnia 2008 :P EA ciągnie w swoją stronę, a szefowie T2 wiedzą, że GTA4 to dla nich być albo nie być. Wg. mnie T2 powinno przekonywać swoich akcjonariuszy, że jeżeli chcą się pozwyć udziałów z zyskiem, to lepiej poczekać ten miesiąc... dwa.

Odnośnik do komentarza

(pipi) warte spekulacje. Robione chyba z nudów, dla jaj, ewentualnego wkurzenia graczy lub (nieudolna) próba podniesienia napięcia.

Co z tego że gry lepiej się sprzedają na święta. Tylko dla tego przesuwać premiere o dobre pół roku? To by było czyste samobójstwo.

Takie newsy (na 3 tyg przed premierą) można elegancko i szczerze olać :P

Odnośnik do komentarza
Bundle w Europie?

KvPTIGBqL.jpg

 

 

To oficjalna informacja czy fanowska przeróbka. Bo jeśi to nie żart to bym się skusił na taki bundle. Niech będzie np. za 1500zł i byłoby za(pipi)iście :)

Tylko czy do 1 czerwca będzie jeszcze dostępny (dzień w którym ps3 zagości na moim biureczku ;D)

 

To zdjęcie pochodzi ze strony szwedzkiego sklepu

 

Dowiedz się więcej na Giery.eu!

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza
12 nowych screenów z multi: http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=324215

 

Patrząc na nie naprawdę nie rozumiem narzekań co poniektórych na grafikę...

A ja mam gdzieś grafikę w tej grze i tak będę ciosał do bólu... co nie zmienia faktu, że grafa o dziwo mnie pozytywnie zaskakuje jak na serię GTA.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...