Skocz do zawartości

najlepszy zg(Red.)


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Sciera - za to, ze od tylu lat trzyma ten bajzel w ryzach i serwuje nam co miesiac swierza dawke humoru, informacji, newsow i niczym nieskrepowanej rozrywki in general.

 

Hiv - za najwieksza wiedze, obeznanie w temacie, unikalny styl pisania, dopasowanie swojej osoby do wszelkich realiow rynkowych i odpowiednio szybkie reagowanie na wszelkie zmiany. Czlowiek orkiestra, ktory sam o sobie pisal kiedys we wstepniaku do LoLa - "Nosil wilk razy kilka...". Jedyna kompetentna osoba mogaca smialo zastapic Sciere, gdyby sie mistrzowi zaniemoglo ;)

 

Myszaq - co tu duzo pisac. Poeta absurdu, arcymistrz ironii, cietego jezyka i sarkazmu. Definiuje go jackassowe poczucie humoru utrzymane w okologrowych realiach. Bywa, ze sypie z rekawa czarnym humorem, by pozamiatac wszystkich dosadna riposta. Czarny kon Extrima.

 

Mazzi - mialem z nim okazje prowadzic rzewne rozmowy na ircowym kanale psxpl, a dalej na gg jeszcze za czasow jego studiow (wtedy chowalem sie pod nickiem Vincent /Dark Vincent), a pozniej gdy juz trwale wspolpracowal z PE. Swietny facet z marzeniami i optymistycznym podejsciem do zycia. Wie czego chce i potrafi realizowac swoje plany, nawet te najbardziej niewiarygodne. Duzy szacunek za wytrwalosc i osiagniecie juz z wielu postawionych sobie celow. Co do strony merytorycznej, jaka prezentuje jegomosc to nie musze sie wypowiadac bo facet pisze bezblednie.

 

 

Pare lat temu dopisalbym tez Kaliego, ale chlopak zbladzil i pisze coraz slabiej. Ukwieca kupowate gry i ogolnie zachowuje sie jak czlowiek kwiat. A byl kiedys takim solidnym zg(Red.)em a teraz jest tylko zgredem. ;) Zartuje, daje kolo rade, ale magii juz w tym co robi nie wyczuwam.

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja nowy czytelnik, ale narazie najbardziej do mnie przemawia osobowość HIVa :) Tylko szkoda, że nie dotrwał on z trzymaniem Wii w ukryciu :D

 

Oczywiście też plus za recki, szczególnie te z jakąś dawką humoru. Nie patrze za bardzo na podpisy, więc nie wiem kto jaką reckę pisał ;P Ale pewnie się domyślicie o których mi biega ;)

Edytowane przez TyskiPL
Odnośnik do komentarza

Przemek - we wstępniaku i kwiecistych rozmowach przez komunikator :) pokazuje klasę w stosowaniu szeroko rozumianej płynności języka;

 

Marcin - szacun za korektę i rewelacyjne teksty kierowane do starszego pokolenia;

 

Grzegorz - powaga, styl, mocne tąpnięcia i eksluzywne materiały to wyznacznik stylu Rzeźnika;

 

Michał - delikatnośc, elokwencja i nutka melancholijności :) widoczna praktycznie w każdym jego tekście. No i poważnie podchodzi do ogółu terminowości tekstów;

 

Marcin 2 - zryta psychika nie powinna być atutem, więc postawmy na chory styl pisania recenji, charakterystyczny dla autora od wielu lat;

 

Michał 2 - bardzo dobrze czyta mi się Twoje artykuły. Płynność języka, brak kolokwializmów oraz teksty na wysokim poziomie wyróżniają go z grona "współpracujących";

 

Coraz większym szacunkiem zaczynam też darzyć Rogera, ale raczkujących maluchów nie ocenia się po kilku pierwszych krokach...

 

 

A teraz zgadujcie, kto jest kto :lol:

Edytowane przez snajper
Odnośnik do komentarza

Niegdyś lubiałem starą ekipę, tą np. z '99 roku :).

Obecnie nieco się zmieniło, lubię (kolejnosć przypadkowa):

- Mazur^san aka Mazur akaMazzi :)

Dobry z niego pisarz. Ciekawe arty, potrafi wkręcić czytelnika w daną sytuację - dodatkowo łatwo i przyjemnie, czyta się jego wywody.

- Kali

Obecnie Kali jakoś mało pisze (dlaczego nie prowadzi juz kącika bijatyk?), ale i tak czasem jak coś czytam, z pod jego "ręki", to smieję się do siebie.

- Ściera

Spoko koleś, lubi chyba swoją pracę:). Odpisal mi na maila, nawet na takiego bzdetnego typu "Wesołych Świąt przesyła Grzybiarz z rodziną", odpisał "Wesołych Świąt przesyła Ściera z żoną" czy cos w tym stylu :)

- Duet Yokho i Teuro (pewnie zle napisalem:)

Mają swoje małe miejsce w PE, ale piszą o tym co mnie ciekawi :). Czyta się to lekko, z zaciekawieniem. I mimo że mam dostep do neta, pojawia sie tam informacje o ktorych nie wiedzialem :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

1.HIV- dobre recki

2.Myszaq- mój rodzynek, świruje trochę podobnie do mnie :P

3.Ściera- sam nie wiem za co, ale jest świetny :)

4.Butcher- fajny typ

5.Star- mój kolejny rodzyn

6.Mazzi- też low nippon :) i felietony ofkorz

7.Kali- za recki

8.Loki- za laski i HP

Sorry Loki za te laski. Jeśli co miałem na myśli kobiety :)

Edytowane przez NarutoFan
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie cała ekipa jest fenomenalna :D . Jednak jak miał bym wytypować kogoś, kto najbardziej mi się wwiercił w łeb, to wybrał bym Myszaq'a. A dla czego?

Cóż lubię jego styl pisania, kocham Game Time i uważam, że w roli Jokera, lepiej by zagrał niż Heath Ledger ;) .

Uwielbiam też Butchera, ale może to dla tego, że lubię wiedzieć co się na świecie dzieje, a to praktycznie najbardziej wydawny newsman.

 

No, to by było tyle ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Wszyscy stają na wysokim poziomie, inaczej nie byliby redaktorami. Pisać potrafią i to trzeba im przyznać, jednak osobowość i zachowanie niektórych nie pasuje do takiego wizerunku, momentami aż wierzyć się nie chce. HIV to w rzeczywistości kawał ch.ama, który przywłaszcza i opublikowuje sobie cudze artykuły mimo sprzeciwu ich autorów, np. mojej żony. Zaproszenie do współpracy, piękne słówka i obietnice, gratyfikacje czy inna forma zadośćuczynienia za włożony wkład. Dajesz z siebie wszystko, a kiedy upominasz się o swoje, stajesz się niewygodny i dostaniesz kopa w dupę. Do tego publicznie podważa się twoje dobre imię. Takie to są podziękowania ze strony dorosłego człowieka, Pana Redaktora. Dlatego nie mam o nim tak dobrego zdania jak ci powyżej.

Edytowane przez Nevermore
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.