Skocz do zawartości

najlepszy zg(Red.)


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wywiad z Norbym

Cytat

Amiga, demoscena, znaczki, swapping, ladies and gentlemen, Norby of TRSI and The Founder of SCUM presents.... NOSTALGIA. W tym odcinku wywiad z Norbym i z Thefounderem, dwoma legendarnymi swaperami polskiej sceny amigowej, rozmawialiśmy o pierwszych komputerach, problemach z pocztą polską oraz o demoscenie! Pierwszy raz publikujemy tutaj album zdjęć autorstwa The Foundera, który ujrzał światło dzienne pierwszy raz od ponad 20 lat! Jest też masa super fot od Norbyego.

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Mój prime time ze Szmatławcem przypada na numery od 35/36 do 70. Wtedy mój umysł chłonął jak gąbka każde słowo Zgredzioli, niemalże zlizywałem ich twórczość ze stron. Wtedy też, grałem najbardziej hardkorowo (udawanie wstrząsu mózgu, żeby higienistka szkolna puściła mnie do domu, bo czekał Medal of Honor Underground). I kozak był tylko jeden. Pierdzący Oszołom. Wieprzek. Po prostu HIV. Zawsze myślałem, że był cyganem. :rofl: Potrafił trzaskać recka za recką, a dodatkowo wpierdzielać się innym w teksty jako korektor. Dział "listy" to był VIP Room. Wiadomo, Ściera rządził, ale HIV był tym na świeczniku, co to ma najwięcej do powiedzenia i albo się go lubi, albo wyrywa kartki z jego podobizną. Chłop warsztatem brylował. Inni szlifowali talent, a HIV wchodził z futryną. Ma tę płynność tworzenia, lekkość zabawy słowem. Znacie tę scenę w American Psycho, gdy główny bohater uprawia sex i podziwia siebie w lustrze, prężąc muskuły? Tak właśnie wyobrażam sobie HIVa za najlepszych czasów gdy smażył teksty. Był, jest i będzie dla mnie Zgredem nr. 1.

  • Plusik 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Hiv to był gość za czasów Szmatławca pod panowaniem Ściery. Wybitny warsztat pisarski, poczucie humoru i charyzma. Czytałem jego recenzje po kilka razy. Pamiętam jak pisał, że za teksty płacili mu grami, które recenzował (Crasha to dotyczyło wtedy), a dymu z fajek było w pokoju tyle, że można było siekierę zawiesić. 

 

Ciekawe czy Tornado Kacper też jest graczem. Ile on już może mieć teraz lat? Chyba pełnoletni od dawna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

przecież to dziadu na wokalu, 2013 rok.

Ale dalej tam śpiewa.

---

https://natemat.pl/33655,zespol-skowyt-dostal-zakaz-wstepu-do-hard-rock-cafe-lugi-to-kara-za-to-ze-bronilismy-naszych-fanow

Zespół Skowyt otrzymał dziś dożywotni zakaz wstępu do Hard Rock Cafe w Warszawie. Za to, że gdy przed rokiem ochroniarze klubu użyli siły wobec pokojowo nastawionych fanów Skowytu, jego lider natychmiast przegonił ich ze sceny i stanął w obronie publiczności. – Miejsce, które reklamuje się jako kolebka i świątynia rocka, nie powinno cenzurować muzyków, tylko dlatego, że stanęli w obronie swoich fanów – mówi lider zespołu, Łukasz "Ługi" Mach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...