Skocz do zawartości

najlepszy zg(Red.)


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

KALI NAJLEPRZY

 

ROZI NAJGRUBRZY

 

Hiv fajnie pisał jak miał wenę, z tekstów Myszaka prawie zawsze polewałem (wciąż polewam jak trafię czasem Gilotynę na Superstacji)

Nie wiem, czy wyrosłem ze zbieractwa, czy też nie , ale szkoda by mi było wyrzucić tą stertę pism, na które raz poszło trochę siana , a dwa przypominają mi jakoś lata za gówniarza. To troche tak, jak bym wyj.ebał ulubioną figurkę batmana z dzieciństwa i poszedł z czystym sumieniem na piwo z kumplami. JaCzez, serca nie masz ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Niestety wielu świetnych zgredów opuściło magazyn :confused: Ściera był najfajniejszym zgredem, tak jakby wizytówką czasopisma, bez niego to już nie to samo. Myszag też był kapitalny, jego wtręty o Jaworze i inne dywagacje w recenzjach są już dzisiaj kultowe. A pamiętacie Piotrka? Stare dzieje, ale gość świetnie pisał. Stara także mi brakuje, facet z innego wymiaru, który swoim wyglądem i osobowością wprowadzał do extrima element baśniowy. Został jeszcze pierdzący oszołom, który daje radę choć to już nie ten sam Hiv, który niegdyś w duecie ze Ścierą był filarem tego magazynu. Koso pisał kiedyś ciekawiej, w porównaniu do dzisiaj mniej profesjonalnie, ale za to z jajem. Jeszcze Loki i jego hyde parki to fenomen (może nawet ostatnia rzecz z klimatu dawnego luzackiego psx extrima), szkoda że nie pisze więcej... Nie mógłbym także pominąć Gamery i Kujota, którzy są nieodłączną częścią extrima. Z redaktorów, którzy pojawili się później to jedynie Mazzi i Rozbo są świetni. Z pozostałych niewielu jest wiarygodnych, niektórzy nawet mnie irytują z red. nacz. na czele.

Ale całe szczęście ostał się jeszcze Kali, który jest dzisiaj zdecydowanie najlepszym zgredem.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Obecnie najlepiej mi się czyta Kosa (a i gościu ma plusa za sprostowanie skąd takie ładne screeny w reckach - tyle czasu pisałem o tym na forum i zero odpowiedzi, a dopiero Koso wyjawił że istnieje coś takiego jak bullshoty.)
A poza tym to plus otrzymuje Roger - wszystkie jego teksty czyta się przyjemnie (może dlatego że gość opisuje głównie nostalgiczne gry/konsole - a to lubię:)). Roger to maniak i konsolowiec, czekam na opisanie PS2 w "Powrocie do..." :)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zagłosuję i ja. Jak do tej pory i raczej to nie ulegnie zmianie, najlepsi zgredzi to dla mnie: Shiva, Ściera oraz Norby. p.Norbert zawsze pomoże i doradzi, lubię czytać opisy sprzętu z dawnych numerów, których jest autorem. Do dziś nie wiem jakim cudem, jak zamawiałem u niego pewnego czwartkowego wieczora GTA SA na ps2, doszła do mnie w piątkowe popołudnie. Shiva za kącik sportowy, recenzje gier sportowych. A Mr Ścierę za to, że jako jeden z niewielu "przybyszów", okazał się całkiem przyjaznym osobnikiem, któremu udawało się jakoś prowadzić ten cyrk ;)

Edytowane przez Łuku
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak dla mnie Butcher jest numerem 1. Nie dość, że ogarnia całą tą trzodę to jeszcze ma czas coś napisać i to sensownie.

HIV to już klasyk, można powiedzieć. Doceniam za wiedzę., ale z drugiej strony jego lenistwo mnie rozpierdala. Jak chce to wspina się na takie wyżyny, że czapki z głów. Jak nie chce, to... nie ma felietonów :) Może nie opłaca mu się dzielić wiedzą na łamach PSX a może mu się nie chce? Tego się pewnie nie dowiemy. Natomiast ma równy poziom, na zasadzie jak już pisać, to dobrze albo wcale, nie to co inni/e) ;)

Zax jest ok, SoQ trochę wariat ale daje radę jak najbardziej :) 

Rogera nie czaję, jest dziwny...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

U mnie top3 od lat taki sam - Ściera, Myszaq i Koso. Z nowych Roger i Sojer :) W sumie wszystkich lubię oprócz Soqa, ta 9 dla RE6 była imo żenująca.

 

Ściera to prawdziwy talent. Szkoda że tak mało pisał. Jego teksty wspominkowe czytam po kilka razy, rewelacyjnie jest to napisane. Myszaq wiadomo, niezły krejzol. Może czasem za bardzo odjeżdżał, ale zasadniczo mistrz. A Koso to Koso, fajny kolo, fajne recki.

 

Dodam jeszcze że bardzo lubiłem Sentinela i Urala. Ten ostatni skarżył się że Ściera ugrzecznia jego pomysły i nie pozwala na trzodę.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...