Skocz do zawartości

najlepszy zg(Red.)


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w przedszkolu normalnie. Te teksty są własnością portalu i wyraża się na to zgodę przystępując do współpracy.

 

Z autorką tekstów wyżej podlinkowanych historia była przednia, ale nie mi o tym pisać, ani osądzać.

 

W każdym razie, że się tak zabawię w adwokata - nikt niczego nikomu nie zabrał.

 

Po odejściu Shivy z Pe wypadałoby pewnie spalić wszelkie archiwalia... Litości.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak w przedszkolu normalnie. Te teksty są własnością portalu i wyraża się na to zgodę przystępując do współpracy.

 

Z autorką tekstów wyżej podlinkowanych historia była przednia, ale nie mi o tym pisać, ani osądzać.

 

W każdym razie, że się tak zabawię w adwokata - nikt niczego nikomu nie zabrał.

 

Po odejściu Shivy z Pe wypadałoby pewnie spalić wszelkie archiwalia... Litości.

 

Wszystko zalezy od konstrukcji umowy jaka zawarla autorka i wlasciciel portalu. Jesli w umowie zawarte jest stwierdzenie o przejsciu praw autorskich (w okreslonych obszarach eksploatacji) na rzecz portalu to z tekstami moga zrobic praktycznie wszystko. Wlacznie z ich zwielokrotnieniem w roznych mediach. Jesli natomiast umowa nie zostala dotrzymana (wyplacone wynagrodzenie), umowy nie bylo lub w umowie nie ma stwierdzenia o przejeciu praw autorskich to dalej one naleza do autorki.

Marlon, to nie jest przedszkole ale powazna sprawa. Polecam ustawe o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nie powinienem pisać w tym miejscu o tej sprawie, ale szlag mnie trafił kiedy czytam jaki to HIV jest wspaniały. Nie mam konta na tamtym forum, Aisza broniła się to usunięto jej posty, kiedy zaczęła zadawać niewygodne pytania to ją zbanowano. Nie ma możliwości obrony, bo jej maile nadal pozostają bez odpowiedzi. Regulamin został zmieniony kiedy już była współpracownikiem. Umowa była ustna, co nie zmienia faktu, że powinna być przestrzegana. Żadnej gratyfikacji nie dostała, mimo iż jej to obiecano i od początku tym ją zachęcano. Dlatego prosiła o zdjęcie jej artykułów z portalu, jest ich autorką i należą do niej, skoro nie wywiązano się z umowy. Niestety do tej pory materiały są upubliczniane. To tyle w temacie gwoli wyjaśnienia i ku przestrodze nowym, nieświadomym schematu działania panującym na tym portalu, gdzie wykorzystuje i oszukuje się ludzi. Dzięki wielkie za info Fenix.

Edytowane przez Nevermore
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

HIV - kiedyś główny filar, obecnie mało pisze, ale konkretnie.

 

Myszaq - ktoś mu zarzuca, że pisze na siłę zabawne teksty, ale kto czyta Extreme'a od dawna, wie, że kiedyś pisał tak samo, po prostu reszta ekipy spoważniała i Myszaq na ich tle tak kontrastuje. Pisze obecnie mało, ale potrafi nakręcić nawet na średniaki pokroju Wet.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

1. Playman (chociaż on chyba zgredem nie był, nie pamiętam) - za całokształt; jego "recenzje gier słabych" były genialne i pisał najlepsze hyde parki

2. Myszaq - głównie za swoją twórczość pozarecenzyjną (scenariusz do Silent Hilla i polski bohater growy w szczególności)

3. Butcher - za to, że miał odwagę dać dychę Halo 3 i za jego zamiłowanie do gier muzycznych oraz utworów w stylu Heterosexual Testosterone Compressor

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Butcher - rzeczowość, ujęcie najważniejszych informacji w sposób ciekawy, bez lania wody,

Koso - styl pisania

Zax - ogromna wiedza o RPG, konkretny styl, dość wymagający - jako jeden z naprawdę niewielu skrytykował, słusznie zresztą, pewną ułomność fabularną Dragon Age'a.

Edytowane przez Ashaard
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ściera - bo mimo kosmicznego pochodzenia jest całkiem niezły w kontaktach międzyludzkich:)

HIV - z wielkiego sentymentu, kiedyś był moim idolem (serio!)

Zax - za to, że w bardzo dobrym stylu przejął działkę Stara

Kali - imprezowość tego gościa mnie rozwala, człowiek bomba:)

Loki - za japońszczyznę którą nas częstuje

 

Resztę też bardzo lubię ale wymieniłem moją najlepsiejszą piątkę (kolejność nie przypadkowa)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...