Skocz do zawartości

najlepszy zg(Red.)


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie wszystkich zgredów lubie. Ale najbardziej Myszaqa, za teksty, Butchera za to że bardzo dobrze zna się na sprzęcie, i HIV'a, że jest miły, i sympatyczny. Dziękuję.

 

HIV jakiego znaliśmy odszedł już dawno...stał się niemiły i niesympatyczny przez złe konsolowisko.pl :/

 

 

 

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Absolutnym liderem jest, jal dla mnie Shiva. Szkoda, że go już nie ma :(

 

A tak po za nim to:

 

1. Kali 2. Ural 3. Roger 4. Butcher 5. Norby (z sentymentu do dawnych nrów ;) )

 

 

Może zrobilibyśmy głosowanie? 1 miejsce dostawałoby 5 pkt . (każde niższe miejsce 1 pkt mniej)? Każdy by podawał piątkę ulubionych zgredów. Co wy na to?

Edytowane przez Łuku
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Teraz nie ma sensu tworzyć takiego rankingu bo zbyt wielu czyta extrima dopiero od roku albo krucej i nie byli by obiektywni, ale gdyby potraktować sprawę przekrojowo w skali wszystkich numerów to bezdyskusyjnie wygrał by Hiv - do końca już pozostanie największą ikoną extrima.

Dla mnie Hiv, Myszaq, Butcher i Kali.I Koso to będzie pięciu(kolejność nie przypadkowa)

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Wymienie tylko zgredow ze starej ekipy, bo z 'nowej' to nawet nie potrafie wymienić nikogo (no ok, moze z 3 osoby ;])

Takze zaczynamy - Na dzień dzisiejszy moim numero uno jest Kali. Kiedys go uwazalem za ciecia od "p+q+g"itp, ale przekonalem sie do niego po pewnym wideo z lipska bodajze. Teraz dla mnie jest najbardziej spoko z calej ekipy. Wczoraj czytajac jakies stare numery psxextreme przy obiadku (zawsze tak robie)czytalem sobie jakies tam teksty kaliego. Naprawde zdziwiony jestem, ze go juz wtedy nie lubilem. ;]

A z recenzja heavnely sword to kali zaszalales ;]

Tak czy owak, kali trzymaj sie i nie odchodz od PE bo wtedy chyba bym juz przestal kupowac szmatlawca ;] Chociaz moim drugim ulubionym zgredem jest loki, chociaz jak zobaczylem jego zdjecie w przedostatnim chyba numerze w takiej ramce obok hydeparku to się przestraszylem ;] (nie chodzi mi ze brzydki jest czy cos, po prostu zapomnialem, ze ma takie wlosy ;D ) Pozatym jego hydeparki rzadza.

Ps. HIVa zawsze uwazalem za lamera, co bułkę przykleja klejem do sera :>

A no i zapomnialbym o ścierze, kiedyś był spoko, teraz troche znormalniał i z fajnengo 'luźnego' pisma przerobil PE na kolejne 'szare pisemko'. Chociaz kupować PE bede cały czas, to czekam na rewolucje, ze smatlawiec powroci na stare tory :)

Ściera, pokaż jakies wieksze fotki mrs Ścierskiej bo nigdzie nie mogę znaleźć :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Wszyscy zgredzi są świetni, ale Ściera, HIV i Kali to absolutna champions league. Wszystkie teksty, jakie ci panowie wypluwają do szmatławca to klasa sama w sobie, i to głównie ich zasługa, że co miesiąc idę zamienić talary na pachnący jeszcze arkusz papieru, magicznym sposobem pocięty i sklejony do postaci znanego już nam tu wszystkim "eksztrima". Tack för er uppmärksamhet.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.