Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedlem cala gierke w 1 dzien praktycznie , wciagnela mnie masakrycznie :D giera ogolnie rządzi , ale grajac na normalu wszystkie bossy przechodzilem praktycznie za pierwszym razem wiec cos nie tak , jedynie z ostatnim sie meczylem 2 godziny. Mialem hujowa sytuacje bo wystrzelalem w niego wszystkie bronie i nakupowalem wszystko za cala kase i mi sie niechcaco zasejfowalo jak zginalem... Jak powtarzalem mialem juz tylko pistolet i kilka strzalow ze snajpy .... po 2 godzinach wkoncu udalo mi sie go przejsc z jakims japoncem(wlasciwie ja mu glownie tylko zycie odnawialem ghe ghe)....

 

Chyba najlepsza gierka w jaka mi bylo dane grac(grafa,grywalnosc) na xboxie 360, obok stawim bioshocka potem dlugooo nic.

Edytowane przez zaqwsx
Odnośnik do komentarza

On się pyta o to, czy TERAZ można kupić grę w Polsce, a w Europie RE5 ma premierę dopiero 13 marca...

 

Mam pytanie co do tego "potwierdzonego" Mercenaries - on będzie dostępny od początku w grze, czy dopiero zostanie dodany jako darmowy DLC? Bo tak się zastanawiam - gra wyszła już w Japonii, więc jak można potwierdzać obecność jakiegoś trybu, jeśli grają w niego już Japończycy? No chyba, że tamtejsza wersja trybu Mercenaries nie ma...

Odnośnik do komentarza
Ej chodzi mi o to ze gra sie dzieje w dzien ,jasne lokacje ,zero horroru ,zwykla strzelanka plus krew.

Nie podoba się?To wypie... :P A tak na poważnie, jeśli nie przypada Ci do gustu RE5 to poczekaj sobie o RE6, twórcy zapowiedzieli juz inne podejście niż w 4 i 5.Początek RE4 też dział się w dzień, więc o co chodzi, jestem pewnien, że bedą też ciemniejsze/mroczniejsze miejscówki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...