Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję partnera do koopa w RE5. Jest może ktoś chętny? Mój PSN ID: Tomil85, gg: 6084506. Pozdrawiam

 

Ja moge zagrac ale dopiero jak wyjdzie Move. BTW: moze ktos potwierdzic ze patch bedzie dostepny 15?? Zamawialem koledze wersje GOLD z UK (cale 14 funtow z przesylka) i okazuje sie ze to pre-order ktory najprawdopodobniej bedzie wyslany 17...

Odnośnik do komentarza

Poszukuję partnera do koopa w RE5. Jest może ktoś chętny? Mój PSN ID: Tomil85, gg: 6084506. Pozdrawiam

 

Ja moge zagrac ale dopiero jak wyjdzie Move. BTW: moze ktos potwierdzic ze patch bedzie dostepny 15?? Zamawialem koledze wersje GOLD z UK (cale 14 funtow z przesylka) i okazuje sie ze to pre-order ktory najprawdopodobniej bedzie wyslany 17...

 

Patch - 19 wrzesnia

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet Butcher o tym wspominał, że były krótkie lagi podczas używania noża. Ale raczej do wydania tego patcha powinni zdążyć to naprawić ;]

Nie naprawią bo taka jest specyfika gry. Kamera odczytuje zamach jako naciśnięcie przycisku. Konsola odczytuje machnięcie jako wciśnięcie "R2 + X", dlatego tyle to trwa. Powinni zmienić animacje noża.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poszukuję partnera do koopa w RE5. Jest może ktoś chętny? Mój PSN ID: Tomil85, gg: 6084506. Pozdrawiam

 

Ja moge zagrac ale dopiero jak wyjdzie Move. BTW: moze ktos potwierdzic ze patch bedzie dostepny 15?? Zamawialem koledze wersje GOLD z UK (cale 14 funtow z przesylka) i okazuje sie ze to pre-order ktory najprawdopodobniej bedzie wyslany 17...

a wersje nie będę sie gryzły?

to znaczy.. czy na versji "Move" można grac Padem ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ale strzelam, że nic nie stoi na przeszkodzie. Ale coop offline w tej grze jest słaby przez ścięty obraz. :)

 

So True :) Ale jak samemu nie chce mi sie za bardzo wracac do RE5 to mysle, ze combo Psm+kumpel do gry+ pewien zlocisty napoj(Gold edition ;) ) jest calkiem kuszace...inna sprawa, ze musze sprzedac RE5 i kupic Gold edition :P (Capcom...oby ta wasza pazernosc odbila sie wam czkawka <_< )

Odnośnik do komentarza

To jest akurat śmieszne, patch pod Move powinien być dostępny w każdej wersji RE5. Skoro Gold Edition dostanie takiego, to co stoi na przeszkodzie by normalna wersja też go dostała? Dobrze, że są tam dodatki, to przynajmniej jest jakiś pretekst do kupienia tego ponownie, co sam już dawno zrobiłem.

Odnośnik do komentarza

Macie jakiś sprawdzony sposób na Weskera ? Wiem że najpierw trzeba strzelić w "serce" na plecach potem gdy się odwróci to walić w klatę. I tu mam mały problem, bo nie wiem czy trzeba oddać jeden strzał i czekać, czy walić tak długo aż z powrotem je zakryje ? Tylko pierwszy strzał robi na nim wrażenie. Walka nie jest specjalnie wymagająca, ale mam bardzo mało amunicji i nie chce mi się jej w kółko powtarzać.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakim dysponujesz arsenałem, ale przydałoby się aby

 

Wesker wskoczył za Shevą na górną półkę, a podczas finalnej walki (już na środkowej platformie) po tym jak zrobi kręcioła, zajdź go Chrisem od tyłu, pojawi się QTE. Jak dobrze pójdzie to zatłuczecie go nożem.

 

 

Jakby co to na YT są filmiki.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skonczyłem etap 1-1. Jest fajnie ale na pewno trzeba pograć więcej aby sie przyzwyczaić. Nie ma lagów (przynajmniej ja nie zauważywłem). Jeżeli ktoś grał na Wii w RE4 to jest bardzo podobnie jak chodzi o celowanie(w ogóle jest wygonie jak chodzi o sterowanie postacią). Mam Sports Champions ale jednak przy RE5 najbardziej mnie zajawiło na zabawę Move. Na razie jednak nie wyobrażam sobie granie tym na poziomie trudniejszym niż normal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...