Skocz do zawartości

Street Fighter III - Third Strike Faqs


Zero

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cameel

Skoro wszyscy są tacy chętni do grania można by pomyśleć o jakimś zlociku 3rd Strike only.

Jesli pojawiłaby sie jakas opcja, to ode mnie mogłyby sie zjawić 3 osoby: Ja, Borys i Camus :(

Gdybym mieszkał tereaz nie we Wrocku, a w poprzedniej miejscówce, to zorganizowałbym taki zlocik u siebie, bo nie ukrywam, ze mam ochote pograć z kimś nowym w tą jakże cudowną grę. Ale niestety obecnie nie mam na to warunków.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dostajesz overheada, odbijasz sie od lusterka, dostajesz c.LK, odbijasz sie od lusterka, dostajesz c.LK, odbijasz sie od lusterka, na koncu c.HP itd itp bla bla bla :D chyba ze mowimy o unblocku pod sciana to wtedy slynny setup RX-a z d(charge)u+K tez lapie kucajacych badz parujacych dolem... oswieccie mnie bo albo czegos nie wiem albo jestem poprostu glupi :( mysle ze potrafie grac w ta gre, ale brak stalego sparing partnera oglupia o_O

 

swoja droga Kaktus mogles wpasc, wkoncu tez mieszkasz w stolicy to mogles ruszyc dupsko zeby zobaczyc ze nie tylko w stolicy potrafia grac w ta gre, bycmoze bys byl baaardzo zaskoczony :P

 

jesli chodzi o wyjazd to ja zawsze moge w weekend, i tak zeby dojazd nie trwal dluzej niz 5 godzin w jedna strone i moge jechac ;)

Edytowane przez Pychu
Odnośnik do komentarza
Ja do teraz myślałem że na tym filmiku chodziło wam o Yuna chair.gifhttp://uk.youtube.com/watch?v=BinGlR5rQMI Szkoda że wychodzi SF4 ;/ Nie chciałem tego w hu'j,seria mogłaby się skończyć na third strike'u żebym mógł uczyć dzieci grać w to jeszcze a tak ;( xD Chęci do gry Wam wracają widze :(

AAA! Moje oczy ;):D:P ! Mantra wypowiadana przez Zero "bez sensu, bez sensu to, dobra kończmy". Wtedy byliśmy piękni i młodzi :P . A co do 3Sa to nawet jak SF4 okaże się być grą dobrą to wątpie aby przestano w niego grać.

 

A co do chęci, to ja np. jestem napalony ;)

 

Wtedy to sie kaleczylo na sticku ostro :D teraz tez kalectwo tylko mniejsze :P A chcec do grania nam wraca jak nigdy.

Nie sadzilem ze ktos gra w to oprocz nas w pl:P Jak tak to koniecznie trzeba jakies szczogoly ustalic co do spotkania.

Powiem wam tyle ze Kutno i conajmniej jedna osoba z Grudziaca gra co daje tada! az 8 osob z wami wlacznie w pl grajacych w sf3:P nie jest zle.

Odnośnik do komentarza

oprocz mnie jeszcze Chris bardzo dobrze gra Goukim, ma setupy na ranging dragona przeje.bane :( Chris jest z Krakowa, mysle ze tez bylby chetny na taki zlot :D spytam sie go jeszcze na dniach

 

Aha byle zeby ten zlot nie byl w terminie koncowka stycznia/polowa lutego, sesje mam wtedy na uczelni, 4 egzaminy trzeba zaliczyc, sic! o_O

Odnośnik do komentarza
dostajesz overheada, odbijasz sie od lusterka, dostajesz c.LK, odbijasz sie od lusterka, dostajesz c.LK, odbijasz sie od lusterka, na koncu c.HP itd itp bla bla bla ;) chyba ze mowimy o unblocku pod sciana to wtedy slynny setup RX-a z d(charge)u+K tez lapie kucajacych badz parujacych dolem... oswieccie mnie bo albo czegos nie wiem albo jestem poprostu glupi :P mysle ze potrafie grac w ta gre, ale brak stalego sparing partnera oglupia o_O

Pomyliłem się. O coś innego mi chodziło. Sorry, mój błąd closedeyes.gif

swoja droga Kaktus mogles wpasc, wkoncu tez mieszkasz w stolicy to mogles ruszyc dupsko zeby zobaczyc ze nie tylko w stolicy potrafia grac w ta gre, bycmoze bys byl baaardzo zaskoczony :(

Mam już swoje lata, myślę że z brodą, wąsami i we flanelowej (kraciastej ofkorzzz) koszuli wyróżniałbym się w tłumie gimnazjalistów :D:P:D

Odnośnik do komentarza

Super incjatywa:)

Swoja droga to szkoda ze mieliscie takie podejscie do Ecchi,gdybyscie wpadli byloby juz lepiej, no i moze Di by zdazyl sie wpisac i juz by byl git :D

Wracajac do tematu to fajnie byloby sie spotkac, ja ze swojej strony moge wziazc ps2 slim bo jest male i lekkie :P

Tylko (jesli sie uda zdac) po sesji

ps.Pychu farciarzu, ja mam z 8 egzaminow z czego 2 beda smiercionosne :P grr

ps2. Pychu sprobuj naruto nowe, nawet nezle jest :> no i ma to cos ;)

ps3.Brak sparing partnera nie tylko oglupia ale i sprawia ze nie podnosisz swoich umiejetnosci :D

Szkoda ze nie zyjemy w malym panstewku :(

Edytowane przez -= chris -X- =-
Odnośnik do komentarza

Na KSK GVision nowy RanBat. Grają:

 

C-13 (MA)

Ochibi (YU)

Pierre (YA)

Yakkun (YU)

Nacchan (YU) - najpierw grał Kenem, niedawno Urienem, teraz wziął się za Yuna (ewolucja haha)

Ma junior (CH) - Tokido ani NUki to on nie jest ale i tak jakoś wyrabia.

Mester (YU) - dawno go nie widziałem (chociaż...był chyba w mi-ka-do). Wygrał.

Matei (HU)

 

Jaki Yun Fest :(:D:P

Odnośnik do komentarza
Na KSK GVision nowy RanBat. Grają:

 

C-13 (MA)

Ochibi (YU)

Pierre (YA)

Yakkun (YU)

Nacchan (YU) - najpierw grał Kenem, niedawno Urienem, teraz wziął się za Yuna (ewolucja haha)

Ma junior (CH) - Tokido ani NUki to on nie jest ale i tak jakoś wyrabia.

Mester (YU) - dawno go nie widziałem (chociaż...był chyba w mi-ka-do). Wygrał.

Matei (HU)

 

Jaki Yun Fest :lol::):)

 

 

Chyba w każdej walce w tym filmiku występuje Yun, prawie sie porzygałem.

Odnośnik do komentarza

W Saitama POPy odbył się turniej 1/1. Uploadowali 2 naprawdę mocarne filmy na YT:

 

- RX(UR) vs Ken & Yun oraz YSB(HU) vs Remy. Walki RXa to miejscami ownage, choć zastanawiam się jak ten Ken mógł wogóle przegrać ^_^ . Natomiast YSB...przypominają się te 2 turnieje "shirube", w których HU spotykał Remych. Najbardziej jednak cieszy oczy tachi gigas :P

 

- obejrzałem to z wielką ciekawością. Nigdy wcześniej nie widziałem ich wspólnej walki, a dodam że to dwóch z moich ulubionych graczy. YSB bardzo rozbudowany, jeden z dwóch najlepszych Hugo. W odróżnieniu od Hayao, którego najmocniejszą stroną jest parowanie, ten stosuje więcej mixupów i jest bardziej agresywny. Po drugiej stronie RX, Urien God, czyli bezsprzecznie najlepszy Urien i finalista ostatniego SBO. Spoiler: Niestety, jak się okazuje, walka nie jest wyrównana. Hugo to nie postać na Uriena (można go trzymać na dystans qcf+MP, przeskakiwać w rogu po ustawieniu lusterka co daje "darmowego" unblocka i jugglować po barce c.HP, barka). Ginie :( .
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...